Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αφιερωμενο ειδικα....
 

Συνημμένα

  • photo17c.jpg
    photo17c.jpg
    36,9 KB · Εμφανίσεις: 135
  • photo18c.jpg
    photo18c.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 129
  • photo17c.jpg
    photo17c.jpg
    36,9 KB · Εμφανίσεις: 129
  • photo18c.jpg
    photo18c.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 126

Επισκέπτης
να μην ξεχνιομαστε
 

Συνημμένα

  • aris05.jpg
    aris05.jpg
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 126
  • photo12c.jpg
    photo12c.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 122

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Να δω πότε θα ξαν'ανέβω Θεσ/νικη να παώ Τούμπα.
Καλή δύναμη συνοδοιπόροι!!!
 

Επισκέπτης
πορεια προς φιλαδερφεια
 

Συνημμένα

  • aek-ARIS_98-99_6-0_POREIA.jpg
    aek-ARIS_98-99_6-0_POREIA.jpg
    107,5 KB · Εμφανίσεις: 154

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Πορεία σαν αυτη που καναμε οι 5000 Παοκτσηδες προς το ΣΕΦ για τον τελικό μπασκετ με τον Θρύλο  και έμειναν οι Αθηναίοι με το στόμα ανοικτό,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ........
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
η καλυτερη μου εμπειρια με την αρειαναρα ειναι η πορεια προς την τουμπα που περναγαμε οι μαγαζατορες κατεβαζαν τα στορια ( δεν εγινε κανενα παρατραγουδο) , η εισοδος στην τουμπα και υστερα απο λιγο το 1-4 με χαριστεα , φλορες κλπ.
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Πάντως εγώ σαν Θεσ/κιος και ΠΑΟΚτζης, και έχοντας ζήσει σχεδόν όλα μου τα μαθητικά χρόνια στην Αθήνα, αυτό που έχω να πω είναι ότι μεγαλύτερη μαλακία από το να πλακωνόμαστε οι παοκτζήδες με τους αρειανους δεν υπάρχει. Τι βουλγαρο με λέγανε (οι χαμουτζίδες), τι τουρκο, με ρωτάγανε αν αν έχω διαβατήριο και τέτοιες παπαριές. Μετά λοιπόν απο τα 10 χρόνια που έζησα αθήνα, δεν μου καίγεται καρφί για το ποιος κάνει τις μεγαλυτερες πορείες και ποιος κρεμάει ανάποδα τα πανώ του άλλου. Το μόνο που με νοιάζει είναι οποιαδήποτε θεσσαλονικιότικη ομάδα να κερδίσει τις μεγάλες χαμουτζίδικες. Προτιμώ χίλιες φορές να πάρω τον πούλο απ τον άρη παρά απο τον ολυμπιακό. Εν ολίγοις μετά από 10 χρόνια στην αθήνα, την μίσησα και παράλληλα λατρεψα την σαλόνικα και ότι έχει σχέση με αυτήν. Αυτά...
 

Επισκέπτης
καυλα ηταν εκεινη η μερα!!τεσσερα στα παοκια!!παρτυ καναμε στο γηπεδο!!βγαλαμε πολλα γουστα!!
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Μαζί σου και εγώ φίλε. Αειανός, σαλονικιός που μένω πολλά χρόνια στην Αθήνα, δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερα. Μακάρι να πηγαίνουν καλά οι ομάδες της Θεσσαλονίκης, (και λίγο καλύτερα ο Αρης ;)). Τέλος πάντων, ξεφύγαμε μάλλον.
 

Επισκέπτης
γλυφαδα πρωτο ματς με βαζελο που ειχε παρει τον γκαλη!!1000 αρειανοι!!τελικος κυπελλου στα λαρισσα παλι με παναθηναικο!για το μπασκετ ειμαστε πολυ μπροστα !!!!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ρε παιδιά ο ποδοσφαιρικός Άρης είναι η μοναδική ομάδα που αδικεί τόσο πολύ τον εαυτό της. Πρόπερσι που ήταν Α' σε κάθε στραβό αράουτ ή σε υποψία , ή υποψία υποψίας αδικίας είχανε μπει μέσα 150 νοματαίοι και πετάγανε πέτρες. Γιατί, μου εξηγεί κανείς?

Γιατί δεν μπορεί να πάρει παράδειγμα από την μπασκετική ομάδα, η οποία δικαιούται κιόλας να έχει κόλλημα με το ένδοξο παρελθόν? Πέρσι στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό που κέρδισε δίκαια το γήπεδο ήταν γεμάτο και στο τέλος χειροκροτήθηκαν άπαντες και δεν υπήρξε ούτε μυρωδιά επεισοδίου. Σε αντίστοιχο ποδοσφαρικό ματς πρόπερσι που έληξε 1-3 , πάλι πεντακάθαρο, έγινε το έλα να δεις.. Αυτό, εσείς που είστε και Αρειανοί, μπορείτε να μου το εξηγήσετε?? Γιατί ο Άρης, μια από τις λίγες άμεσα αναγνωρίσιμες, μετά τις 3 Αθηναϊκές και τον ΠΑΟΚ, ομάδες στο εξωτερικό, πρέπει να το κάνει αυτό στον εαυτό του??
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Για να μαθαίνουνε οι νεότεροι..........
 

Συνημμένα

  • normal_02B_2002_8RHNOS_PAOK_8000_PAOKTSHDES_a.jpg
    normal_02B_2002_8RHNOS_PAOK_8000_PAOKTSHDES_a.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 144
  • normal_04_sef.jpg
    normal_04_sef.jpg
    18,1 KB · Εμφανίσεις: 119

Επισκέπτης
γιατι πολυ απλα ειναι απο τις ομαδες που εχουν αδικηθει πολυ!!θα σου πω ενα παραδειγμα!!πριν μερικα χρονια ο αρης στην πρεμιερα του πρωταθληματος επειδη ειχε οικονομικες οφειλες δεν του επετραπει να χρησιμοποιησει τους καινουργιους παιχτες που πηρε με μεταγγραφες καθως και οσους ειχαν κανει ανανεωσει!αυτο προεβλεπε ο νομος και ορθα εφαρμοστηκε!!εγινε ομως το ιδιο φετος με τον παοκ??οχι φυσικα!!γιατι δηλαδη ανοιξαν τις πραπεζες τη κυριακη για να παρει δανειο ο παοκ και να εξασφαλισει πιστοποιητικο συμμετοχης στο πρωταθλημα και στο κυπελλο ουεφα?και κανεις δεν ειπε τιποτα!!γιατι να χτισουν στον παοκ καινουργιο γηπεδο μπασκετ?γιατι ο αρης να τιμωρειται με τετοια ποινη στο τελευταιο ματσ με τον ηρακλη ενω πριν χρονια δερνανε διαιτητη οι παραπογεντες του παναθηναικου,οι παιχτες του ολυμπιακου παιζαν ξυλο μεσα στο γηπεδο με τους παιχτες του ιωνικου και τους οπαδους των ομαδων και οι ποινες ηταν μικροτερες?
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Οτι οι δημοσιογράφοι της θεσσαλονίκης σας έχουν κουρκουτιάνει το μυαλό με τις μαλακίες τους το σκέφτηκες καθόλου?
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων απευθύνονται πλέον σε ανεγκέφαλα πιτσιρίκια, αλλα τέτοια καφρίλα σαν τις αθλητικές της θεσσαλονίκης δεν έχω ξαναδεί.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Γιατί πολύ απλά ρε συ warhol στο Χαριλάου αυτό το πράγμα που περιέγραψα γινόταν συνέχεια. Λόγω λοιπόν (μάλλον) πρότερου κακού βίου. Και ο ΠΑΟΚ έπαιξε πέρσι πάρα πολλά παιχνίδια κεκλεισμένων, ακριβώς γιατί από τα πολλά καψίματα καθισμάτων μια περίοδο στην Τούμπα δεν έγραφε απ' έξω "γήπεδο", αλλά "ψησταριά, το τζάκι άναψε".

Όσο για τις τρεις μεγάλες, το ξέρουμε όλοι καλά ότι πάντα είχαν και θα έχουν, άλλος λιγότερο και άλλος περισσότερο, ανάλογα με το ποιος έχει το μεγαλύτερο δόντι (παλιά ήταν ο Βαρδινογιάννης, τώρα ο Κόκκαλης) τη μερίδα του λέοντος στην εύννοια και την... αναξιοκρατία.
 

Επισκέπτης
μαθηματα ιστοριας!!!!
 

Συνημμένα

  • FINAL-FOUR_1989_MONAXO_8.jpg
    FINAL-FOUR_1989_MONAXO_8.jpg
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 102

Επισκέπτης
γιατι οι 3 ομαδες της αθηνας δεν εχουν κανει τα ιδια?θυμασαι στο οακα που οι βαζελοι παιζανε ξυλο μεσα στο γηπεδο στις κερκιδες?εδω βγηκε συνομιλια που ελεγε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδιζουν και οι αλλοι να πανε να γαμηθουν!!και τι μετρα παρθηκαν?κανενα!εδω περυσι οι γαυροι παντα κανανε επεισοδια!τα χανουμια δερνανε δημοσιαγραφους στη λειβαδια!!οσο για δημοσιογραφους στην θεσσαλονικη ,αστο!ειναι χαλια!!ολοι σπρωχνουν τον παοκ!παραδειγμα το σπορ του βορρα!αλλα και στην αθηνα δεν πανε πισω!!τα ιδια χαλια ειναι!!τιτλοι του στυλ, χωρις βαζελινη,οθωμανικο κτλ δεν βοηθαει και πολυ!!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Κι επειδή το site είναι για μπουρδέλα, 'της κοντής της ψωλής της φταίνε οι τρίχες'  ;)
 

Επισκέπτης
η ιστορια δεν αγοραζεται
 

Συνημμένα

  • FINAL-FOUR_1989_MONAXO_1.jpg
    FINAL-FOUR_1989_MONAXO_1.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 94

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom