Νέα

Αγία Πετρούπολη-κανένα site με cg γνωρίζετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα talos43
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
παιδιά τα φώτα σας θέλω,θα πάω μάλλον για δουλειά Αγία Πετρούπολη, ξέρει κανένας κάποιο site στην περιοχή να συνδιάσουμε το τερπνόν μετά του ωφελίμου? και αν ξέρετε τι τιμές παίζουν μην μας πιάσουν και μαλάκες. πάσα απάντηση δεκτή και θα εκτιμηθεί πολύ. :)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
WorldSexArchives.com Αλλά είναι επί πληρωμεί. Κάτι σαν διεθνές bourdela.com Πάντως το καλύτερο σάιτ.
 

PAPAS210

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλισπέρα ρε φίλε Talos43. Τελικά πήγες καθόλου στην αγία Πετρούπολη? Σχεδιάζω να παώ καιεγώ τον ερχόμενο οκτώμβριο. Αν έχεισ παει πες μου τι καλό παίζει! Εχω βρεί ενα καλό σαιτ με πολύ καλά μουνιά σε πολύ χαμηλές τιμές.Αν ξέρεις κάτι παραπάνω δώσε τα φώτα σου!
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει τιποτα τελικα στην Αγια Πετρουπολη? Εχω βρει το site spbgirls.ru και εχω χασει τον υπνο μου με τα μουνια που εχει εκει μεσα. Δωστε καμμια πληροφορια ρεεεε  :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
έχουμε νέα από εδώ;
μια και θα επισκευθώ σε λίγο την ευρωπαϊκή τούτην πρωτεύουσα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παιδιά τα φώτα σας θέλω,θα πάω μάλλον για δουλειά Αγία Πετρούπολη, ξέρει κανένας κάποιο site στην περιοχή να συνδιάσουμε το τερπνόν μετά του ωφελίμου? και αν ξέρετε τι τιμές παίζουν μην μας πιάσουν και μαλάκες. πάσα απάντηση δεκτή και θα εκτιμηθεί πολύ. :)
Αν ενδιαφερεσαι σοβαρα και θελεις να  :knockinb: σχετικα φτηνα τοτε θα σε συμβουλεβα να διαβασεις το Τhread της Ρωσσιας.Εκει τα γραφω ολα με πολλες λεπτομεριες και εχει και πολλα σα'ι'τ και τηλεφωνα απο Σαλόν.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Καλισπέρα ρε φίλε Talos43. Τελικά πήγες καθόλου στην αγία Πετρούπολη? Σχεδιάζω να παώ καιεγώ τον ερχόμενο οκτώμβριο. Αν έχεισ παει πες μου τι καλό παίζει! Εχω βρεί ενα καλό σαιτ με πολύ καλά μουνιά σε πολύ χαμηλές τιμές.Αν ξέρεις κάτι παραπάνω δώσε τα φώτα σου!
καλα αυτο το site πρεπει να ειναι μεγαλη απατη.
εδω κοιταχτε εχει και την sandra romain μεσα με 40 εβρουλακια
 
OP
OP
talos43

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
δεν χρειάζεται σάιτ....αν περπατήσεις στην λεωφόρο νιέφκι νομίζω την λένε θα σε πλησιάσουν ίσα με 1000 κοπέλες......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom