Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Δεν ακουσα...  πως ειπατε? οριστε ?
Τοσο καιρο δεν εχει γραφτει λεξη για τα Ιωαννινα. Το μονο που εχω ακουσει και οχι προσφατα ειναι οτι δεν παιζει τιποτα απο σπιτια η συνοδους κλπ παρα μονο 1 η 2 κωλομπαρα τα οποια μπορει (αλλα οχι και σιγουρα) να ριξεις κανενα. Βεβαια δεν εχει σημασια γιατι δεν ειναι του γουστου μου τα κωλομπαρα αλλα δεν θυμαμαι ουτε καν που βρισκονται η εστω ονομα μαγαζιου.
Ξερει κανενας φιλος τιποτα σχετικο για ενηλικη διασκεδαση στα Γιαννενα?
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Συναγωνιστη τα ιωαννινα ειναι για μενα η πολη της απεραντης μουνοθυελλας και οχι μονο.. :grin:
Ειχα σχεση με κοπελα απο εκει για 1.5 χρονο και περασα απιστευτες φασεις οσο ημουν στρατο εκει(περαμα
).Για πληρωμενη διασκεδαση στη πολη μεσα δε θα βρεις να γαμησεις που να χτυπιεσαι κατω δυστυχως. :tickedoff:
Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να βγεις απογευμα η βραδυ σε καμια εκδηλωση καμιας σχολης και να χτυπησεις γκομενακι που υποψιν ειναι πολλαπλασια σε αναλογια απο τους ανδρες και γενικως ψαχνονται αβερτα!
Το μονο αρνητικο ειναι οτι σε μαγαζακια-μπαρ το 30% ειναι αλλοδαποι και ασυνοδευτοι..
Τι δε θαδινα να εμενα εκει ..
Στα στριπτιζαδικα εξω απο το κεντρο για να πας θες αμαξι και αν πας μη κανεις το λαθος και καταθεσεις δωστα καλυτερα σε ερανο στην εκκλησια στην αγ ελεουσα!
 

max_teal13

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα στα Γιάννενα , αμα ξερει κανείς ας πει
 

max_teal13

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παντος στα γιαννενα κατι εχει θα ενιμεροθω και θα σας το πω
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες θα ειμαι Γιαννενα για 3 μερες.Παιζει κατι στην πολη? Θα βρω κατι για ξεμπουκωμα?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
μαλον οχι φιλε μου...!!!απο οτι εχω ακουστα λεει οτι ο μητροπολιτης Ιωαννινων εχει απαγορευεσει τα κοκκινα σπιτακια και τις πιατσες..!!
τωρα αν υπαρχει κατι σε αγκελια σε εφημεριδες και ετσι δεν γνωριζω...!!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
πέρνα από πανεπιστήμιο ... έχει ρωσιδάκια σπιτικά ερασμους ... χοχοχαχα!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Χωρις να γνωριζω απολυτα, απο μια παλιοτερη επισκεψη πριν 1 χρονο περιπου καποιος ντοπιος μου προτεινε να παμε σε ενα strip club... δεν εκατσε ομως. Νομιζω παντως οτι κατι θα υπαρχει
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Οπως το ειπε και ο φιλος  ο thanoss ο μητροπολιτης ιωαννινων εχει απαγορεψει τα κοκκινα σπιτακια αν και ο ιδιος ειναι μεγαλο ΑΛΑΝΙ!!! >:cheesy: Φιλε dipap μονο σε κανα κωλομπαρο αν σου κατσει καμμια φαση για φορτωμα αλλα και αυτο εξαρτατε παντα απο τις κοπελες,οι οποιες αλλαζουν συχνα θα ελεγα ,αναλογα σε τι φουρνια θα πεσεις!δοκιμασε να πας μια βολτα στο BABY DOLLS αξιζει τον κοπο,επισης μπορεις να περασεις και απο το ΚΟΠΑΚΑΜΠΑΝΑ το οποιο ειναι στον ιδιο δρομο(πυρσινελλα λεγεται η οδος και ειναι στο κεντρο ο καθετος ακριβως πριν τη Νομαρχια).το κοπακαμπανα ειναι στο δεξι σου χερι οπως πιανεις την πυρσινελλα στον πρωτο οροφο και το BABYDOLLS λιγο παρακατω στο αριστερο σου χερι μεσα σε μια στοα στο υπογειο.Και τα 2 κανουν μπαμ γιατι εχουν μεγαλες φωτεινες επιγραφες, θα τα δεις σιγουρα!ευχομαι να πεσεις σε καλη φουρνια και να φορτωσεις... :knockinb: :knockinb:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
παντως αυτο μου χε κανει τεραστια εντυπωση τα Γιαννενα τοσο μεγαλη πολη να μην εχει πουτανες..!!!αλλα οταν ρωτησα τον ξαδερφο μου μου απαντησε ακριβως το ιδιο πραγμα που ειπε ο φιλος BULL_ μεγαλος αλανος..!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
παντως αυτο μου χε κανει τεραστια εντυπωση τα Γιαννενα τοσο μεγαλη πολη να μην εχει πουτανες..!!!αλλα οταν ρωτησα τον ξαδερφο μου μου απαντησε ακριβως το ιδιο πραγμα που ειπε ο φιλος BULL_ μεγαλος αλανος..!!!
μεγαλος <<ΜΟ(Υ)ΝΑΧΟΦΑΗΣ>>...!!!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
986
Like
1.302
Πόντοι
86
Φίλος μου είχε πει προ 3ετίας (αν θυμάμαι καλά) ότι σε επαγγελματικό ταξίδι που είχε κάνει στα Ιωάννινα, στο ξενοδοχείο που έμενε (ούτε που θυμάμαι σε ποιό έμενε) του είχαν αφήσει στον καθρέφτη του δωματίου καρτούλα από γραφείο c-g.
Δεν το χρησιμοποίησε αλλά ίσως μπορείς να βρεις κάποια άκρη.
(εξ ου και το "ρωτώντας πας στην πόλη" :P )
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Οσον αφορα τα μπουρδελα δεν υπαρχει κατι στα Γιαννενα.Δεν ηξερα παντως οτι ηταν "επινοηση" του "ηθικου" θεοκλητου να μην  υπαρχουν.Αν υπαρχει κατι σε cg η βιζιτα γενικα μαλλον θα λειτουργει σε κλειστο κυκλο.

Υπαρχουν καποια strip clubs  οπως ανεφεραν οι φιλοι σε αλλα ποστ.
Συχναζαμε στο μπειμπι ντολς οπου πραγματικα φερνει μουναρες και εχει πολυ καλες τιες για στριπ κλαμπ.(10 ευρω ποτο σου και απο 10-300 με γκομενα,15 πριβε και 45 σπεσιαλ πριβε).Δεν ξερω αν μπορεις να βγαλεις καμια και για παραπερα γιατι παιζει αρκετος ελεγχος στις κοπελες.

Για το κοπα καμπανα δεν ξερω παντως δεν πρεπει να ειναι ιδιας ποιοτητας με το babydolls.

Καπιοι φιλοι μου ειπαν οτι υπαρχει ενα live σκυλαδικο στο περαμα λιγο εξω απο την πολη(ΑΠΟΛΩΝ ΠΑΛΑΣ)οπου λειτουργει ετσι ως old style κωλαδικο με κοπελες,κερασματα κλπ.Επισης μου ειπαν οτι παλια-2000 νομιζω- ο χωρος λειτουργουσε ως strip club οπου πηδουσες κιολας σε δωματια.Δεν ξερω αν το εχει ο ιδιος ιδιοκτητης και αν μπορει να κανονιστει κατι με τις κοπελες που δουλευουν εκει.Αλλωστε αυτες ειναι πληροφοριες μεσω τριτων οποτε μπορει να ειναι τελειως ακυρες.

ΥΓ Προς μοντς:Ας συγχωνευθει αυτο το θρεντ με το αλλο που ειναι για γιαννενα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
οπως ειπα και στο αλλο θρεντ/ οτι εχει να κανει με τανες βιζιτουδες κλπ εχει απαγορευτει απο τον μητροπολιτη μιας και ειναι μεγαλος αλανος..!!τωρα αν πεζει κατι σε πολυ κλειστο κυκλωμα δεν ξερω,αλλα κανε τον κοπο φιλε pacwman και διαβασε και το αλλο θρεντακι..!
 

mf2hd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τελικα υπαρχει τιποτα στα Ιωαννινα??
πως θα μαθουμε για cg κ.τ.λ. ???
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Παιδες δεν χρειαζεται να λεμε τα ιδια και τα ιδια!Δεν παιζουν τετοια σκηνικα στα Γιαννενα με cgirls και κοκκινα σπιτακια τελεια και παυλα!μονο απο κωλομπαρα και στριπτιζαδικα αν κατσει φαση!και Αρτα και Ηγουμενιτσα και Κερκυρα το ιδιο σκηνικο,απο κολομπαρα και μονο!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Ενοειται φιλε.Παρ' ολαυτα ο maxteal  ειπε πως κατι εχει και θα ενημερωθει να μας πει.Δεν ξερω τι μπορει να ειναι γιατι μιας και μονιμος κατοικος επι χρονια κατι πιστευω θα ειχε πιασει το ματι  ου.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αγαπητε συναδερφε,αν υπηρχε κατι σιγουρα απο το μαιο που εγραψε στο συγκεκτιμενο thread εως σημερα κατι θα ειχε γραψει,λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο :think:Οποτε ας συμβιβαστουμε με τη συγκεκριμενη κατασταση που επικρατει
γενικα στην επαρχια και οχι μονο στα Γιαννενα!!!Ολοκληρη Θεσσαλονικη και τραβανε τις πουτσοτριχες τους οι συναδερφοι θεσσαλονικεις απο την κατασταση που εχει πλεον διαμορφωθει κι εκει,φαντασου...!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Ναι εννοειται.Μιας και πηγαινω και θεσσ/νικη που και που,οντως ειναι πολυ ακριβα και εκει πλεον.Ετσι μολις υπαρξει η οικονομικη δυνατοτητα ταξιδι προς Βουλγαρια.Ως τοτε κανα πριβε στο babydolls καλα ειναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom