Νέα

Ενδείκνυται η νέα δυτική είσοδος για πιάτσα αντί της Γιαννιτσών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ollandos3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
Το συγκεκριμενο ερώτημα κατα καποια μορφη εχει γινει σχετικα προσφατα, ποιο μερος δηλαδη θεωρειτε ως το ιδανικοτερο για πιάτσα?? εγώ ρωτάω ομως συγκεκριμένα για την νεα δυτικη εισοδο (απο δικαστηρια προς διοδια μαλγαρων) προεκταση τσιμισκη-πολυτεχνειου ας πουμε.
Με αφορμη τον τελευταιο καιρο που συνεχως κυκλοφορει η φημη οτι η οδος γιαννιτσων θα φωταγωγηθει, εσεις τι πιστευετε αν δηλ την θεση της γιαννιτσων μπορει να την παρει η νεα δυτικη εισοδος?

ΥΓ. κατι αναλογο ειχε γινει παλια με οδο φραγκων περιοχη λαδαδικα οπου μεταφερθηκανε λιγο παραπερα 26ης οκτωβριου
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Λιγο δυσκολο γιατι ο δρομος ειναι ποιο ταχειας κυκλοφοριας και θα ειναι καπως δυσκολο να σταματησης θα εχει τρακαρισματα
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Σαν δρόμος νομίζω είναι καλός -ειδικά το κομμάτι μετά το City Gate μέχρι και το ύψος των ΚΤΕΛ- γιατί δεν έχει πολυκατοικίες και κόσμο να μένει και να γκρινιάζει και έχει και 3 λωρίδες , οπότε την μία δεξιά θα μπορούσε να χρησιμοποιθεί για πιάτσα...
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Ναι,αλλά για να ξαναπεράσεις θα πρέπει να κάνεις μεγάλους κύκλους..
Και προς τα εκεί το κόβω να γίνονται πολλές παρεξηγήσεις μεταξύ των κοριτσιών..
Καλύτερα κατά τη γνώμη μου να πάει προς το τέλος της 26ης..
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
Σαν δρόμος νομίζω είναι καλός -ειδικά το κομμάτι μετά το City Gate μέχρι και το ύψος των ΚΤΕΛ- γιατί δεν έχει πολυκατοικίες και κόσμο να μένει και να γκρινιάζει και έχει και 3 λωρίδες , οπότε την μία δεξιά θα μπορούσε να χρησιμοποιθεί για πιάτσα...
ρε συ τερι εκεινος ο δρομος ειναι φουλ στα ξενυχταδικα, χειμωνα δεν παιζει με τιποτα να φορτωσεις χωρις να γινεις ρομπα
αρα η μονη λυση, χειμωνα η πιατσα στο αεροδρομια, χειμωνα στην νεα εισοδο :2funny:
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
ρε συ τερι εκεινος ο δρομος ειναι φουλ στα ξενυχταδικα, χειμωνα δεν παιζει με τιποτα να φορτωσεις χωρις να γινεις ρομπα
αρα η μονη λυση, χειμωνα η πιατσα στο αεροδρομια, χειμωνα στην νεα εισοδο :2funny:

φίλε alfista,
το μπερδέυεις, αυτή που λες εσύ είναι η 26ης Οκτωβρίου (παλιά είσοδος) , εγώ λέω για την νέα δυτική είσοδο, την προέκταση δηλαδή της Πολυτεχνείου μετά τα δικαστήρια, ο δρόμος που περνάει κάτω από τα Carrefour.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
φίλε alfista,
το μπερδέυεις, αυτή που λες εσύ είναι η 26ης Οκτωβρίου (παλιά είσοδος) , εγώ λέω για την νέα δυτική είσοδο, την προέκταση δηλαδή της Πολυτεχνείου μετά τα δικαστήρια, ο δρόμος που περνάει κάτω από τα Carrefour.
respect,λαθος μου
εχεις δικιο,μια χαρα ειναι αυτος ο δρομος
σαν την Ρωμη ενα πραγμα,και εκει η πιατσα ειναι στην εισοδο της πολης.για να παιρνουν οι τουριστες μια προγευση των αξιοθεατων. Αρχιζεις με πουτανες και καταληγεις στο ΚΩΛΟσαιο
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Σαν δρόμος νομίζω είναι καλός -ειδικά το κομμάτι μετά το City Gate μέχρι και το ύψος των ΚΤΕΛ- γιατί δεν έχει πολυκατοικίες και κόσμο να μένει και να γκρινιάζει και έχει και 3 λωρίδες , οπότε την μία δεξιά θα μπορούσε να χρησιμοποιθεί για πιάτσα...

  :rockon:  συμφωνω!!!  :rockon:
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αρχιζεις με πουτανες και καταληγεις στο ΚΩΛΟσαιο.
δεν το πολυκαταλαβα αν θες σπαστο δε διφραγκα αδερφε. :rolleyes:
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αρχιζεις με πουτανες και καταληγεις στο ΚΩΛΟσαιο.
.Δεν το πολυκαταλαβα αδελφε αν θες σπαστο σε διφραγκα.Sorry για το διπλομυνημα αλλα απο text editor ειμαι πολυ σκραπας.Δως μου "κατσαβιδι" και υπολογιστη και στον κανω καλα στο πιτς φυτυλι. :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom