Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

PSTN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρίες απο επισκέψεις σε τσοντοσινεμά στο κέντρο?Μπορείς να τραβήξεις καλή μαλακία, αξίζει τον κόπο και πόσο πάει η είσοδος?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Δεν νομίζω να υπάρχουν πια τσοντοσινεμά στην Αθήνα. Το μόνο που βλέπω εγώ να "ζεί" ακόμα είναι ένα στον πεζόδρομο πίσω απο το Μινιόν, αλλά οι μόνοι που έχω δεί να πηγαίνουν είναι κάτι τελειωμένοι Αλβανοί...

Δεν ξέρω όμως τι γίνεται (και αν υπάρχουν ακόμα) αυτά τα sex shops που είχαν ιδιωτικές προβολές  ???
 

NEKPOTOMEIO

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τη σχέση σας με το μπουρδέλο την ξέρουμε, τη σχέση σας όμως με το τσοντάδικο; Θα μας την αποκαλύψετε;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Τα τσοντάδικα είναι όλο πουστρόνια και βρωμάνες χυσούρα. Μόνο μια λούγκρα θα πήγαινε εκεί. Αν θέλω να χτυπήσω μαλακία το κάνω και σπίτι του με τη φραπεδιά μου! :jerking: :jerking:
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
την εποχη του dvd μονο για χαβαλε αξιζει να παει καποιος εχω να παω απο την εποχη που ημουν φοιτητης 1990
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
θελω πληροφοριες σχετικα με σηνεμα πορνο..πιο ειναι το καλητερο..πιο μαζεβη γυναικες..

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Εχει ενα και στον πειραια κοντα στο λιμανι αλλα δεν ξερω τι παιζει.Απο οτι βλεπω απεξω ομως οι ταινιες που βαζει ειναι αρκετα παλιες.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Έχει κανείς εμπειρίες απο επισκέψεις σε τσοντοσινεμά στο κέντρο?Μπορείς να τραβήξεις καλή μαλακία, αξίζει τον κόπο και πόσο πάει η είσοδος?

το internet connection το εχεις για φιγουρα ή το post σου ειναι ενα digitized μηνυμα καπνου απο την ταρατσα σου στον isp?
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
236
Like
53
Πόντοι
1
δεν υπαρχει κατει ακσιολογο παιδια απο τσοντοσυνεμα πανε οι παλοι καλοι καιροι.
σημαιρα με τα dvd τα εκλησαν ολα.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Αυτα που εχω δει ανοιχτα ειναι ενα στην αρχη της αγιου κωνσταντινου , δυο εχει απο την πισω μερια του νοτος κομ του παλιου λαμπροπουλου και ενα στην πλατεια αττικης απεναντι απο την πλατεια σε ενα στενακι . επισης νομιζω ειναι ακομα ανοιχτο αυτο στην μαρικας κοτοπουλη κατω απο την ομονοια
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Υπάρχουν όπως προανέφεραν οι συναγωνιστές πολλά τσοντοσινεμά στο κέντρο.

Το θέμα είναι πως τα καθίσματα είναι γεμάτα φλόκια, καπότες, χαρτοπετσέτες με φλόκια επίσης. Αν είσαι τυχερός και βρεις καθαρή καρέκλα, τότε θα δεις 4-5-6 γεροπουστρόνια να κάθονται γύρω σου και να κοιτάνε σαν λιγούρια την πούτσα σου.

Αν κάτι απο τα παραπάνω σε ενδιαφέρει, τότε βουρ! Εγώ προσωπικά έχω να πάω πριν ανακαλυφθεί το βίντεο!
 

Επισκέπτης
Ρε παλικάρια τι ανακυκλώνεται θέματα που υπάρχουν ήδη.
Πριν ανεβάσετε ένα θέμα δείτε πρώτα στο φόρουμ.   
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Πήρα το θάρρος να ανοίξω αυτό το θέμα γιατί με ενδιαφέρουν τέτοιου είδους σινεμά στα οποία συχνάζουν ΩΡΙΜΟΙ ΑΝΤΡΕΣ. Πιστεύω ότι εκεί γίνονται οι πιο καυλωτικές φάσεις και θα ήθελα να το συζητήσουμε.
 

oxnai

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
το καινουργιο το ξερετε που εχει ανοιξει στο Γκαζι ?
με την διαφορα οτι μαζεβει νεολεα  :grouphug: :thumbsup:
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Δεν ξέρεται τι χάνεται να σε βλέπουν καυλωμένοι άντρες και να είναι έτοιμοι να σε ξεσκίσουν μόλις δώσεις το οκ :-*
 

gayboy27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
Κι εγώ gay είμαι φίλε μου αλλά κρατάω κι ένα επίπεδο.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Φίλε μου στο sex αν έχεις επίπεδο κάνεις μόνο συμβατικά πράγματα. Γιατί είναι κακό να με ερεθίζει να με ταπεινώνουν και να νοίωθω την ξεφτίλα? Εάν μιλήσουμε για κάποιο άλλο θέμα εννοείται πως ια έχω επίπεδο. Ειλικρινά δεν αντιδικώ μαζί σου αλλά έχω βαρεθεί κάτι "δήθεν" οι οποίοι νομίζουν ότι ειρωνεύονται αλλά κάνουν χειρότερα. Συγνωμή και πάλι εάν νομίζεις ότι προσβάλω τους gay.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Φίλε μου στο sex αν έχεις επίπεδο κάνεις μόνο συμβατικά πράγματα. Γιατί είναι κακό να με ερεθίζει να με ταπεινώνουν και να νοίωθω την ξεφτίλα? Εάν μιλήσουμε για κάποιο άλλο θέμα εννοείται πως ια έχω επίπεδο. Ειλικρινά δεν αντιδικώ μαζί σου αλλά έχω βαρεθεί κάτι "δήθεν" οι οποίοι νομίζουν ότι ειρωνεύονται αλλά κάνουν χειρότερα. Συγνωμή και πάλι εάν νομίζεις ότι προσβάλω τους gay.
Φιλε εσυ τελικα τι εισαι?Γκει με σαδομαζοχιστικες τασεις που του αρεσουν τα βρωμικα εσωρουχα?
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Λούτσε αν τον έχει όντως 20cm να γίνομουν η σκλάβα σου σε κάποιο τσοντοσινεμά. Με χαροποιεί πο παρακολουθείται τα thread μου.  :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom