Νέα

Στριπτιτζούδες Θεσσαλονίκης/επαγγελματίες ιερόδουλες ναί ή όχι;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Συνάδερφοι είμαι πολύ νέος στο χώρο αν και με βάση τα μην. που έχω ποστάρει είμαι αρκετά παλιός.
Λοιπόν εδώ και καιρό έχω φάει κώλυμα με τις στριπτιτζούδες και έχει γίνει το αποθημένο μου να πηδήξω μία έστω και με τιμές ct!!! :rockon:
Ερωτώ λοιπόν: πώς ψαρεύεις αν κάποια εργάζεται εκτός μαγαζιού ως επαγγελματίας ιερόδουλη xωρίς να φας ξύλο από κανένα μπράβο ή να βρεθείς στο χώμα;;; :huh: :huh:
Υ.Γ.Έχω κάνει κάποιες προσπάθειες αλλά τζίφος(τουλάχιστον δεν είμαι σε γύψο ή θαμμένος :grin:),αν καλέσω μία κατ' οίκον για στριπτίζ και της το προτείνω λέτε να έχω αποτελέσματα;;; :think:
:helpplea: :helpplea: :helpplea:

Αν ξανα ειπώθηκε το θέμα συγγνώμη για το κόπο της συγχώνευσης ή της διαγραφής!!!
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Le cabaret και έχω αφηνιάσει για πήδημα με στριπτιτζού!!! :grin:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

καλημερα !

το μονο που μπορω να σου πω ειναι φροντισε μην να το κανεις τοσο προφανες γιατι οι ξεβρακωτες φιλες μας θα σε αφαιμαξουν οικονομικα και δεν θα κανεις την δουλεια σου .
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Le cabaret και έχω αφηνιάσει για πήδημα με στριπτιτζού!!! :grin:
Καταρχάς πολύ καλή η επιλογή του μαγαζιού. όσες φορές και αν έχω πάει έχω μείνει ευχαριστημένος διότι παίζουν κάτι πολύ δυνατά κομμάτια, κατα βάσει Ρωσία  :smitten:.

Παρατήρηση πρώτη. Καταλαβαίνω το απωθημένο σου να πάς με στριπτητζού, αλλά νομίζω πως έγκειται σε μια λάθος εντύπωση που έχεις σχηματίσει και γι'αυτό σε εξιτάρει κιόλας, ότι δηλαδή δεν είναι που@@νες. Ιερόδουλες με την στενή έννοια του όρου δεν είναι και αυτό ακριβώς σε ενθουσιάζει. ΛΑΘΟΣ. Που@@νες είναι που απλά το παίζουν κυριλέ και έχουν και μια ευχέρεια στο να επιλέγουν ορισμένους πελάτες. Επαγγελματίες Ιερόδουλες δεν είναι λοιπόν.

Παρατήρηση δεύτερη. Όλες έχουν κάποιον manager από πίσω που κανονίζει τις εξωτερικές δουλειές τους. Καμία δεν άφησε την πατρίδα της για να έρθει στην Ελλάδα μονάχη της. Κάποιον είχε από πίσω της να της κανονίσει άδειες παραμονής και εργασίας, σπίτι, τα πρώτα έξοδα αλλά και τα πρώτα τους έσοδα.

Παρατήρηση τρίτη. Από τη στιγμή που σε γνώρισε στο μαγαζί για εκείνη είσαι ένας απλός πελάτης και ποτέ δεν θα γίνεις τίποτα παραπάνω. Ακόμα και στην περίπτωση που δουλεύει εκτός μαγαζιού δεν θα σου το πεί ποτέ. Μην προτείνεις "βίζιτα" για έξω, γιατί ήδη ξέρει πως είσαι στο μαγαζί της, πόσα έχεις πάνω σου και πως σε διαφορετική περίπτωση θα ήσουν ήδη σε ξενοδοχειάκι με ct. Χρειάζεσαι κονέ με τον manager για κάτι τέτοιο και αυτά τα έχουν άνθρωποι που δεν πάνε στο μαγαζί ως πελάτες. Οι δε "τιμές" είναι τιμές υπενοικίασης πολύ πιο πάνω από ct.  Ούτε στο μαγαζί να επιχειρήσεις να κάνεις τέτοια  βολιδοσκόπηση. Δεν τους αφορά τι γίνεται εκτός μαγαζιού με τις κοπέλες όσο αυτές έχουν πελάτες να τους τα τρώνε μέσα στο μαγαζί, αλλά και δεν θα σου παράσχουν καμία τέτοιου είδους πληροφορία.

Συμπέρασμα αυτά δεν ψαρεύονται μες στο μαγαζί και μπορεί να αποδειχθούν επικίνδυνα. Ποιος τους λέει πως εσύ δεν είσαι μπάτσος? Ψάξε λοιπόν άλλο τρόπο να τις ρίξεις και σίγουρα όχι προτείνοντας βίζιτες ή κατ' οίκον στριπτήζ. Στο ανάλογο thread αναζήτησε πρώτα πληροφορίες και μετά ρώτα.

Πάντως συμφωνώ απόλυτα με Ric Flair. Μην το επιδεικνύεις έτσι απροκάλυπτα... θα σου τα φάνε σε χρόνους dt, το απωθημένο σου δεν θα πραγματοποιηθεί και τουναντίον θα σε κρατάει δέσμιο τους.

Υ.Γ. Η Αλεξάνδρα μελαχρινό Ρωσάκι κοντοπού@@νο που κάνει παρέα και χορεύει στο σόου που γίνεται με όλες τις κοπέλες στην πίστα με μια ξανθιά μου@@ρα με γυαλιά και κοκκάλινο σκελετό χορεύει ακόμα le cabaret?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Φίλε μου δεν διαφωνώ με ότι λες, αλλά δεν είναι και απόλυτα έτσι.

Πριν 2 χρόνια πήγα μόνος μου σε ένα μαγαζί της πόλης μας, μετά από 2-3 ποτά ανέβηκα για πριβέ χορό και εκεί τα είδα όλα. Μόνο που δεν το κάναμε εκεί μέσα. Χωρίς πολλές κουβέντες πήρα τηλέφωνό της, και την άλλη μέρα είμασταν σε ξενοδοχείο και βγάζαμε τα ματάκια μας.

Ούτε κανένας κούκλος είμαι, ούτε ιδιαίτερα γυμνασμένος. Μάλλον τυχερός θα έλεγα.

Από τότε την βλέπω μια φορά το μήνα και περνάμε τέλεια.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου δεν διαφωνώ με ότι λες, αλλά δεν είναι και απόλυτα έτσι.

Πριν 2 χρόνια πήγα μόνος μου σε ένα μαγαζί της πόλης μας, μετά από 2-3 ποτά ανέβηκα για πριβέ χορό και εκεί τα είδα όλα. Μόνο που δεν το κάναμε εκεί μέσα. Χωρίς πολλές κουβέντες πήρα τηλέφωνό της, και την άλλη μέρα είμασταν σε ξενοδοχείο και βγάζαμε τα ματάκια μας.

Ούτε κανένας κούκλος είμαι, ούτε ιδιαίτερα γυμνασμένος. Μάλλον τυχερός θα έλεγα.

Από τότε την βλέπω μια φορά το μήνα και περνάμε τέλεια.

Εννοείς πως βρεθήκατε σε ξενοδοχείο την επόμενη και είχατε κανονίσει fix τιμή για το κρεβάτι και πως τώρα κάθε μήνα επαναλαμβάνεται το ίδιο? Για να καταλάβω δηλαδή τι ακριβώς αμφισβητείς.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Αυτό ακριβώς εννοώ.

Την τιμή την κανονίσαμε στο μαγαζί. Και σου είπα μάλλον ήμουν πάρα πολύ τυχερός και την έπιασα στην κατάλληλη στιγμή. Δεν είπα ότι όλες λειτουργούν έτσι με τον ίδιο τρόπο. Απλά λέω ότι δεν έχουν όλες μάνατζερ όπως λες.
Δοκίμασα και με άλλες του μαγαζιού αλλά δεν έγινε τίποτε. Ξέρεις τα κλασσικά, δίνουν τηλέφωνο ναι σε όλα αλλά μετά σε παίζουν κλπ. Τα ξέρεις φαντάζομαι.
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό ακριβώς εννοώ.

Την τιμή την κανονίσαμε στο μαγαζί. Και σου είπα μάλλον ήμουν πάρα πολύ τυχερός και την έπιασα στην κατάλληλη στιγμή. Δεν είπα ότι όλες λειτουργούν έτσι με τον ίδιο τρόπο. Απλά λέω ότι δεν έχουν όλες μάνατζερ όπως λες.
Δοκίμασα και με άλλες του μαγαζιού αλλά δεν έγινε τίποτε. Ξέρεις τα κλασσικά, δίνουν τηλέφωνο ναι σε όλα αλλά μετά σε παίζουν κλπ. Τα ξέρεις φαντάζομαι.
Γύναικα με πάνω απο 5 χρόνια δεν έχει μάνατζερ. Όλες δίνουν, ή απευθείας αμα το προτείνεις με λεφτα (εφοσον την έχεις κεράσει 2-3 φορές) ή "λαιτ" τάχα μου εγω δεν κάνω βίζιτες αλλά ξέρεις εχω οίκια, έχω ...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου.

Και φυσικά οι μαυρούλες το κάνουν κατά κόρον.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό ακριβώς εννοώ.

Την τιμή την κανονίσαμε στο μαγαζί. Και σου είπα μάλλον ήμουν πάρα πολύ τυχερός και την έπιασα στην κατάλληλη στιγμή. Δεν είπα ότι όλες λειτουργούν έτσι με τον ίδιο τρόπο. Απλά λέω ότι δεν έχουν όλες μάνατζερ όπως λες.
Δοκίμασα και με άλλες του μαγαζιού αλλά δεν έγινε τίποτε. Ξέρεις τα κλασσικά, δίνουν τηλέφωνο ναι σε όλα αλλά μετά σε παίζουν κλπ. Τα ξέρεις φαντάζομαι.

Μην αποκλείεις το ενδεχόμενο να έχει manager/γκόμενο/αφεντικό/μαστρωπό κτλ. Και μην έχεις πάντα στο μυαλό σου άντρα. Μπορεί κάλλιστα να είναι γυναίκα. Αλλά αυτό είναι κάτι που δε σε ενδιαφέρει, γιατί ποια δεν θα ήθελέ το εξτραδάκι της ειδικά με κάποιον που απ' ότι φαίνεται της αρέσει. Μπράβο σου πάντως γιατί φαίνεται πως πέτυχες την περίπτωση. Όσο για τα υπόλοιπα που είναι και η πλειοψηφία ναι τα ξέρω πολύ καλά και γι'αυτό δεν τα συστήνω στον φίλο που άνοιξε το thread.

Από περιέργεια και μόνο θα μπορούσες να μου πείς υπηκοότητα της κοπέλας και τιμή?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Ουκρανία (τουλάχιστον έτσι μου είπε)

Τιμή 150 € (και 3 και 4 ώρες)
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μην απελπίζεσαι φίλε. Ή εφήρμοσε την τακτική του ψάχνω βίζιτα κορίτσια ή αλλιώς ψάξτην με την έμμεση πληρωμή.
ΥΓ δεν απάντησες για την Αλεξάνδρα...
Μου αναλύεις λίγο αυτήν την τακτική;;;; :think:
Έμμεση πληρωμή=πολλά πριβε και κεράσματα;;; :think:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μου αναλύεις λίγο αυτήν την τακτική;;;; :think:
Έμμεση πληρωμή=πολλά πριβε και κεράσματα;;; :think:
Η τακτική του ψάχνω βίζιτα κορίτσια είναι απλή.
Ρωτάς στην ψύχρα έχοντας δημιουργήσει καλή κατάσταση ποτού ή χορού. Προτιμότερος ο χορός και κανονίζεις μέρος και τιμή. Κάποια θα κάτσει.
Αλεξάνδρα???????
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Σιγά μη τη λένε και Ουρανία............... :2funny:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Πλάκα κάνω ρε παιδιά.

Ηρεμήστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom