Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

antonis333

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια στη γλαυκου 118 ανοιξε το νεο σπιτι στην πατρα.
Εχει ενα εγγλεζακι μουρλια, 30 ευρω πιπα+γαμησι+ 20 ελευθερο χυσιμο 100 κωλαρακι

επιτελους!!!!!!
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
Παιδια στη γλαυκου 118 ανοιξε το νεο σπιτι στην πατρα.
Εχει ενα εγγλεζακι μουρλια, 30 ευρω πιπα+γαμησι+ 20 ελευθερο χυσιμο 100 κωλαρακι

επιτελους!!!!!!
που ειναι αυτη η οδος?...αν ερθουμε να ξερουμε που θα παμε...
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
φιλε αυτο ειναι στο ποταμι της λευκας στριβεις αριστερα οπως ερχεσαι απο γ παπανδρεου στο δεξι σου χερι???
 
OP
OP
A

antonis333

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω ποια ειναι η παπανδρεου. παντως απο παραλιακή ακτή δυμαίων στρίβεις στο φανάρι αριστερά , εκείνο στη γέφυρα του γλαύκου και όλο ευθεία επάνω ώσπου να περάσεις το αχαια τσανελ.
 
OP
OP
A

antonis333

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
εναλλακτική οδηγία για το παραπάνω σπίτι.
από ακρωτηρίου (δεξιά στο φανάρι μετά το νοσοκομείο του Αγ. Ανδρέα) όλο ευθεία μέχρι τη διαστάυρωση στο ποτάμι που είναι οι ρομά. εκεί αριστερά πάνω στα 500μ περίπου.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
παντως 100 για κωλο μου φαινονται πολλα..
 

Νικος20

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά μισή ώρα έκοβα βόλτες ψάχνοντας και τίποτα δε βρήκα. Που στα κομμάτια είναι ? Μετά τους ρομά ? πως είναι απ΄έξω ?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδιά μισή ώρα έκοβα βόλτες ψάχνοντας και τίποτα δε βρήκα. Που στα κομμάτια είναι ? Μετά τους ρομά ? πως είναι απ΄έξω ?
μαγκα μου, ειναι μετα το achaia channel μια ασπρη μαντρα με ενα μεγαλο γκρι πορτονι. διπλα στα βουλκανιζατερ.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια στη γλαυκου 188 ανοιξε το νεο σπιτι στην πατρα.
Εχει ενα εγγλεζακι μουρλια, 30 ευρω πιπα+γαμησι+ 20 ελευθερο χυσιμο 100 κωλαρακι

επιτελους!!!!!!
αρχηγε, ποσες κοπελες εχει?
μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο το βραδυ?
αν το πορτονι ειναι κλειστο, μπορεις να χτυπησεις το κουδουνι κ να σου ανοιξουνε η σημαινει πως εκλεισε? γιατι κατι τετοιο ακουσα.
ελπιζω να μην σε κουρασα.
 

papadoggonas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Κριτικές
13
Like
371
Πόντοι
290
στην αγγελία γράφει ότι είναι ανοιχτό από 11:00 - 01:00. Αν καποιος πήγε ας  στειλει ενα μήνυμα για εντυπώσεις. 100 για κουλουράκι σε μπουρδέλλο ακούγονται πολλά, αν τα αξίζει όμως... χαλάλι του.
 

Νικος20

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα 2 φορές αλλά τζίφος. Το Σ/Κ ήταν κλειστό. Δεν ξέρω τι παίζει. Θα ξαναπροσπαθήσω.
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες επειδη ειμαι καινουριος στειλτε μου σε pm οτι ξερετε για πατρα
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
τελικα μια κοπελα εχει μεσα?
 

alobar69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
στο ιεκ ευθεία πάνω λέτε ρε παιδιά?(όσοι είναι από πάτρα ξέρουν) είναι πάντα ανοιχτό?αξίζει τον κόπο?
 

peko

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Συγνομι αλλα δεν ιμε σινιθισμενος να γραφω στα ελλινικα,και βαριεμε τιν ορθογραφια.νομιζω οτι οι οδιγιες ινε λαθος.παντος εγω δεν το βρηκα.κοντα στο αχαι χηαννελ ινε?στι λουκς?εκι περα?
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
καλυτερα να γραφεις greeklish φιλε .. καλυτερα νομιζω..! δεν ειναι δυσκολο να το βρειτε...

θα μας πει τωρα καποιος ποσες κοπελες εχει και πως ειναι η κοπελα που αναφερεται πιο πανω..?
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δυο κοπελες εχει. εχω δει τη μια. ο νταβας αδερφη και ελεγε οτι η αλλη ηταν καλη. εγω πηρα μια ξανθια ρωσιδα μετρια σε ολα της. το μονο που αξιζε ηταν η πιπα της.
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά μια διευκρινηση, ειναι κοντα στον  ποταμό "διακονιάρη"; αυτος ειναι κοντα στην πλατεία Παπανδρεου και διασταυρωνει την ακρωτηριου.
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Περασα πριν 1 εβδομάδα ~1 την νυχτα (Δευτέρα) ήταν ανοιχτό και ο κόσμος μπαινόβγαινε λες κι ηταν μεσημερι . Εχει Αγγλιδα-Γερμανίδα που εναλλασονται σε βάρδιες. Είναι μικρό το μέρος.. Προκειται να ανοιξουν στο ίδιο σημείο άλλα 2 γιατί στην περιοχή δεν υπάρχει προβλημα άδειας λειτουργίας αν και είναι ουσιστικά μεσ την πόλη.
Με βάση τα λεγόμενα του τσατσου -που έχει χαβαλέ- οι χαλαρές ώρες είναι μεσημεράκι προς απόγευμα.
Ο πιό ευκολος δρόμος να το βρείτε είναι .. από την παραλιακή με κατεύθυνση προς πύργο στο σημείο που θα δείτε ότι έχει δύο κολλητά σχεδόν φανάρια και μπροστα σας ο δρόμος στενεύει και έχει και ταμπέλα αριστερά στο διάζωμα που δείχνει αριστερά "Αυτοκινητοδρόμιο Πάτρας", στρίβετε αριστερά ανεβαίνεται ανηφορικό δρόμο όλο ευθεία.. μόλις βρείτε το στοπ που διασταυρώνεται με κεντρικό δρόμο συνεχίζεται (με προσοχή..) ευθεία και αφού περάσετε στο δεξί σας χέρι μια τεμπέλα που λέει "ACHAIA CHANNEL" ΄και ένα βουλκανιζατέρ θα δείτε περίφραξη με κολωνακια με τετράγωνα φώτα και την πόρτα .. Αμην
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
προχθες που πηγα, ηταν 2 ατομα απ'εξω που συζητουσαν κ μεσα ηταν κανα 5αρι που μιλουσαν με τον πουστη. ηταν 1 παρα τεταρτο, χτυπαω το κουδουνι κ μου λεει κλεισαμε, ειμαστε ανοιχτα απο 11 το πρωι μεχρι 12 το βραδυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom