Νέα

Αλκμαάρ, φέτος η χρονιά της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spiderdom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
ΑΥΤΗ τη χρονια μονο αν σπασουν τα φραγματα θα χαθει το πρωταθλημα για την αγαπημενη μου ομαδα που το 2006 το εχασε τη τελευταια αγωνιστηκη στην ισσοβαθμια ΑΛΛΑ παμε τωρα στο θεμα μας.Η γνωριμια με τη μικρη αυτη πολη και το θυσαυρο που κρυβει εγινε το 2002.Στον αμαρτωλο δρομο με οδηγησε ο φιλος και συναδελφος μου ΣΑΜ απο τη γειτονικη τουρκια που εχει γεννηθει και εχει μεγαλωσει στην ολλανδια.Η πολη απεχει περιπου 40χιλιομετρα απο το αμστερνταμ περιπου 20 λεπτα με το γρηγορο το τραινο και35 λεπτα με το αργο και η τιμη ειναι γυρω στα 13ευρο με επιστροφη και με τα δυο τραινα.Η συχνοτητα των δρομολογιων ειναι περιπου  2με4 την ωρα με πιο αραια τις βραδυνες ωρες.Ο ΚΑΛΟΦΗΜΟΣ δρομος απεχει 10λεπτα απο το σταθμο και 2λεπτα απο τη κεντρικη πλατεια της πολης.ΟΠΟΙΟΝ και να ρωτησεται θα σασ πει πως θα πατε ενω το ταξιμετρο απο το σταθμο ειναι 7ευρο κατι που δεν το συνιστω γιατι ειναι ωραια η βολτα μεσα στην πολη,υπαρχει και λεοφωριο ακριβως εξω απο το σταθμο.Ειναι πεζοδρομος γυρω στα 150 μετρα με τις βιτρινες η μια διπλα στην αλλη δεν θπαρχει τιποτα αλλο εκτος απο τις καμαρες των κοριτσιων.ΥΠΑΡΧΟΥΝ τρεις μεγαλες στοες με βιτρινες στο αριστερο σας χερι αν ερχεσται απο την πλατεια και μικροτερες απο τη δεξια μερια.ΑΠΟ τη πρωτη μου επισκεψη μεχρι και πριν απο λιγες μερες οι τιμη εκιννησης ειναι στα35ΕΥΡΟ ΓΙΑ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 140 ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΠΑΖΑΡΙΑ γινονται αλλα οχι στην αρχικη τιμη.ΕΔΩ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ενας ΒΟΥΛΓΑΡΟΟΥΓΚΡΙΚΟΣ πολεμος αφου οι κοπελες στη πλειονοτητα τους προερχονται απο αυτες τις δυο χωρες,αλλα απο τοτε που πηγαινω οι ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ κυριαρχουν.Για μια περιοδο 2004 με2005 ειχε πεσει και ενα κοπαδι απο τσεχια και σλοβακια ενω δεν αποκλειεται να συναντησεται και καποιες ρουμανες και αλβανιδες.ΟΛΛΑΝΔΕΖΕΣ ειναι δυσκολο οπως και στην RDL του amsterdam.Yπαρχουν κοπελες για ολα τα γουστα οι περισσοτερες μικρης ηλικιας και νεοφερμενες.ΤΟ θετικο ομως για μενα ειναι οτι δεν υπαρχουν τουριστες οπως στο αμτερνταμ και οι κοπελες δεν κουραζονται απο το κοσμο που περναει ετσι απο περιεργεια ,δεν ειναι εδω τουριστικο αξιοθεατο και οσοι ερχονται ειναι δικοι μας  .Αν μπορειται αποφυγεται το σαββατοβραδο εχει πολυκοσμια κυριως τουρκους.Ειναι καλη επιλογη για οσους εχουν βαρεθει τα κοκινα φωτα τουAMD ,gia  :sunglasses: :sunglasses:  :2funny:υπαρχει λιγα μετρα πιο κατω coffeeshop DE BRUG που επιτρεπεται το καπνισμα και με καπνο.Το μουσειο με τα τυρια και με μπυρες καθως και το γηπεδο της ομαδαρας λιγο εξω απο την πολη ειναι καλες επιλογες αν θελετε καικατι αλλο να κανετε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ΑΥΤΗ τη χρονια μονο αν σπασουν τα φραγματα θα χαθει το πρωταθλημα για την αγαπημενη μου ομαδα που το 2006 το εχασε τη τελευταια αγωνιστηκη στην ισσοβαθμια ΑΛΛΑ παμε τωρα στο θεμα μας.Η γνωριμια με τη μικρη αυτη πολη και το θυσαυρο που κρυβει εγινε το 2002.Στον αμαρτωλο δρομο με οδηγησε ο φιλος και συναδελφος μου ΣΑΜ απο τη γειτονικη τουρκια που εχει γεννηθει και εχει μεγαλωσει στην ολλανδια.Η πολη απεχει περιπου 40χιλιομετρα απο το αμστερνταμ περιπου 20 λεπτα με το γρηγορο το τραινο και35 λεπτα με το αργο και η τιμη ειναι γυρω στα 13ευρο με επιστροφη και με τα δυο τραινα.Η συχνοτητα των δρομολογιων ειναι περιπου  2με4 την ωρα με πιο αραια τις βραδυνες ωρες.Ο ΚΑΛΟΦΗΜΟΣ δρομος απεχει 10λεπτα απο το σταθμο και 2λεπτα απο τη κεντρικη πλατεια της πολης.ΟΠΟΙΟΝ και να ρωτησεται θα σασ πει πως θα πατε ενω το ταξιμετρο απο το σταθμο ειναι 7ευρο κατι που δεν το συνιστω γιατι ειναι ωραια η βολτα μεσα στην πολη,υπαρχει και λεοφωριο ακριβως εξω απο το σταθμο.Ειναι πεζοδρομος γυρω στα 150 μετρα με τις βιτρινες η μια διπλα στην αλλη δεν θπαρχει τιποτα αλλο εκτος απο τις καμαρες των κοριτσιων.ΥΠΑΡΧΟΥΝ τρεις μεγαλες στοες με βιτρινες στο αριστερο σας χερι αν ερχεσται απο την πλατεια και μικροτερες απο τη δεξια μερια.ΑΠΟ τη πρωτη μου επισκεψη μεχρι και πριν απο λιγες μερες οι τιμη εκιννησης ειναι στα35ΕΥΡΟ ΓΙΑ 15 ΜΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 140 ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΠΑΖΑΡΙΑ γινονται αλλα οχι στην αρχικη τιμη.ΕΔΩ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ενας ΒΟΥΛΓΑΡΟΟΥΓΚΡΙΚΟΣ πολεμος αφου οι κοπελες στη πλειονοτητα τους προερχονται απο αυτες τις δυο χωρες,αλλα απο τοτε που πηγαινω οι ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ κυριαρχουν.Για μια περιοδο 2004 με2005 ειχε πεσει και ενα κοπαδι απο τσεχια και σλοβακια ενω δεν αποκλειεται να συναντησεται και καποιες ρουμανες και αλβανιδες.ΟΛΛΑΝΔΕΖΕΣ ειναι δυσκολο οπως και στην RDL του amsterdam.Yπαρχουν κοπελες για ολα τα γουστα οι περισσοτερες μικρης ηλικιας και νεοφερμενες.ΤΟ θετικο ομως για μενα ειναι οτι δεν υπαρχουν τουριστες οπως στο αμτερνταμ και οι κοπελες δεν κουραζονται απο το κοσμο που περναει ετσι απο περιεργεια ,δεν ειναι εδω τουριστικο αξιοθεατο και οσοι ερχονται ειναι δικοι μας  .Αν μπορειται αποφυγεται το σαββατοβραδο εχει πολυκοσμια κυριως τουρκους.Ειναι καλη επιλογη για οσους εχουν βαρεθει τα κοκινα φωτα τουAMD ,gia  :sunglasses: :sunglasses:  :2funny:υπαρχει λιγα μετρα πιο κατω coffeeshop DE BRUG που επιτρεπεται το καπνισμα και με καπνο.Το μουσειο με τα τυρια και με μπυρες καθως και το γηπεδο της ομαδαρας λιγο εξω απο την πολη ειναι καλες επιλογες αν θελετε καικατι αλλο να κανετε.

απο μπαλα το αρχισες στο σεξ το πηγες :rockon:
εσυ ανηκεις στο κινημα????
 
OP
OP
S

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
:cheesy: :) :)στο επαναστατικο;
 
OP
OP
S

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Εχω βρεθει σε :boobies:gathering alla δε λειτουργω τοσο ανετα μαλλον πιο πολυ χαβαλεδιαρικη διαθεση με πιανει.Ειμαι για πιο πριβε καταστασεις
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
παιδια υπαρχει επιβεβαιωση
για αλκμααρ
30-35 ευρω οι κοπελες,επιπεδου αμστερνταμ περιπου,
την ωρα που στο αμστερνταμ παει 50-60 ευρω


Επισης στην Ολλανδια παιζει κ πολυ freelancer που δουλευει με τηλεφωνο το οποιο μπορεις  να βρεις μεσω ιντερνετ απο π.χ. βρισκεις πολλα κ διαφορα με τιμες απο 120-150 η ωρα,και 70-80 η μιση.
Εδω εχω βρει μεχρι κ δυο αδερφες (κοπελες :2funny:) που τις παιρνεις μαζι 200 η μιση ωρα,300 η μια ωρα και για τις δυο μαζι....(εχω απωθημενο για αδελφες)
Εχω παρει επισης απο τον <δρομο>
Εδω την πεφτουν σε συγκεκριμενα παρκινγκ σε εθνικες οδους κ περιφερειακους πολεων,πληρωσα 50 ευρω,για μιση (αλλα πραγματικα μιση) ωρα με πιπα κ γαμησι κ δαχτυλα ελευθερα.Η κοπελα ευχαριστη,ευγενικη,συζητισιμη,θετικη,23 χρονων
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
σεξ σκηνη υπαρχει τοσο στο αμστερνταμ ,οσο και σε αλλες πολεις της ολλανδιας αλλα οχι σε ολες.
Το αλκμααρ ειναι μια πολη των 100 χιλιαδων κατοικων και ,οπως εχω γραψει αλλη φορα,εχει μεγαλο μπουρδελοενδιαφερον γιατι παρολο που ειναι μια μικρη πολη εχει πολλα και καλης ποιοτητας μπουρδελα σε πολυ καλες τιμες
ακολουθει χαρτης της περιοχης η οποια ειναι ευκολα προσβασιμη απο το αμστερνταμ ειτε με αμαξι ειτε με τρενο.....
 

Συνημμένα

  • kaartje_achterdam.jpg
    kaartje_achterdam.jpg
    87,6 KB · Εμφανίσεις: 78

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
εννοειτε πως τα κοκκινα  ;)κουτακια ;) ειναι μπουρδελακια
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν εχω παει,αμστερνταμ εχω παει 2 φορες,αλλα αν ηξερα οτι ειναι τοσο κοντα κ οτι ειναι τοσο καλα θα την εκανα την βολτα μου.δεν μπορουσες να ανοιξεις το θεμα ρε φιλε 1 χρονο πριν?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
δεν εχω παει,αμστερνταμ εχω παει 2 φορες,αλλα αν ηξερα οτι ειναι τοσο κοντα κ οτι ειναι τοσο καλα θα την εκανα την βολτα μου.δεν μπορουσες να ανοιξεις το θεμα ρε φιλε 1 χρονο πριν?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σορρυ :'( :'( :'(
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
επισης καλα ειναι στην χαγη πισω απτο ευρωπαικο δικαστηριο εχει βιτρινες, εκει πηγαινουν οι δικαστες  :s&m_2:  :s&m_3:  για lunch-break  :2funny:  :rockon:
 
OP
OP
S

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Κυριοι τη στιγμη που ο ολυμπιακος θα εκανε επισκεψη στη γειτονια μου την περιμενα πολλα χρονια.Η ομαδα μου στην ολλανδια αντιμετωπη με την ομαδα μου στην ελλαδα.Η πλακα ειναι οτι τη τεταρτη πεταω για αμστερνταμ και το παιχνιδι θα το δω απο εκει.24 νοεμβριου ο θρυλος ερχεται πανω και εχω βαλει λυτους και δεμενους για να βρω ενα εισητηριο.Τωρα μαλλον απο καμια παμπ θα το δω και για να ρεφαρω απο την ΠΙΘΑΝΗ αποτυχια θα οδευσω προς τα κοκκινα φαναρια της πολης που τα γνωριζω καλυτερα και απο αυτα της ΑΘΗΝΑΣ....






    :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:SPIDERDOM VS ALKMAR
 
OP
OP
S

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
statement on prostitution houses Achterdam Alkmaar by the State Council Notice on State Council website : Monday, July 18, 2011 Coming Wednesday, July 20, the Division of the Council of State at quarter past ten in the morning decision in the case of the refusal by the mayor of Alkmaar for an operating grant 92 prostitution windows in the Achterdam. Mayor Bright Eyes, the license refused under the Act Bibob Act (Probity the public administration). National Bureau Bibob has advised the mayor not to grant the new license, because several buildings on the Achterdam were bought with dirty money, including part of the ransom paid in connection with the kidnapping of Heineken in 1983. The operator of the prostitution windows would be a business partnership with the owners of properties in turn are suspected of money laundering and receiving stolen goods. The operator and the owners of the premises were previously appealed to the court in Alkmaar. Which ruled in November 2009 that there was insufficient evidence to draw down on the advice Bibob a new license to refuse. There was the opinion of the court no evidence that the properties were bought with criminal money, it would only be a suspect. The court therefore ordered the mayor to reconsider the objections of the operator and the owners post. The mayor disagrees with the decision of the court and has appealed against in the Division of the Council of State. The owners and operators are appealed. They believe that the mayor has yet to grant the license. The mayor is following the decision of the court asked the Office Bibob further investigation into the prostitution windows. In October 2010 the mayor announced that he made ​​based on this new Bibob advice in the earlier decision was to deny the permit. Also on this new decision, the decision of the Council of State. That is the case on 21 and 23 March this year in session. On Wednesday, July 20, the Council of State ruling public. End news (It seems that mayors of towns in the region are going to take another's place for a while, a kind adolescent exchange. Whether the ruling good or is bad for the windows, I hope Peter Bright Eyes so well like in Heerhugowaard, Heerhugowaard, and he, he stays there forever.)

Ωραια νεα απο το Αλκμααρ.... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom