Νέα

Νικαράγουα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spiros1968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια σκεφτομαι και για νικαραγουα
παει η ιμπερια εκει στην πρωτευουσα μαναγκουα με 900 ευρω
εχει κανεις συναγωνιστης πληρ για γυναικες παραλιες κτλ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εχω ακουσει οτι εχει τρομερο πλυθορισμο!πρεπει να εχει πολλες πουτανες λογω φτωχιας.αλλα ολοι μου οι Λατινοαμερικανοι  φιλοι(απο Εκουαδορ,Περου,Μεξικο) λενε οτι το καλητερο μερος για πορνοτουρισμο ειναι ο Παναμας.εκει ειναι γεματο πουτανες εχεις εναν ολοκληρο δρομο με ξενοδοχεια και γκομενες στο δρομο.που σε τραβανε και σε κυνιγανε για να της γαμισεις με πολυ λιγα λεφτα
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
σαν ψιλοεπικινδυνα μου ακουγονται ολα αυτα τα μερη ρε σεις.
χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο, απλα απο διαφορες κουβεντες που εχω πιασει εδω κι εκει.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.119
Κριτικές
3
Like
1.292
Πόντοι
566
Δεν νομίζω πως θα έχει ιδιαίτερη διαφορά από τις άλλες χώρες της Λατινικής Αμερικής.

Εγώ είχα πάει πριν από 1 μήνα στον Αγ. Δομίνικο και πέρασα τέλεια.. :boobies: :boobies: :boobies:

Να τσεκάρεις κατά πόσο είναι ασφαλείς περιοχή πάντως....

Τα αεροπορικά 900 € μου φαίνονται λίγα... :think:



 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:grin: :grin: :grin:

Ταξιδιάρα ψυχή, όσο και αν θέλεις δανεικά πια δεν σου δίνω ...



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Spiro τον διαβασα αυτον τον Δημητρη.και ερχεται στα λογια μου.γραφει οτι η πολη του Παναμα εχει πολλα στριπτιζ μπαρ με πολλες Κολομβιανες που εχουν ερθει παρανομα.πιστευω οτι σου ταιριαζει καλητερα.και 'γω ονειρευομαι να παω σε ενα τετοιο μερος.αλλα δεν ειμαι οπαδος του παιρνω το σκο και γυριζω τον κοσμο.θελω την ανεση μου και να εχει μουνια.θα σου στηλω Π.Μ. μπας και παμε μαζι καμια Πορνοεκδρομη!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Spiro τον διαβασα αυτον τον Δημητρη.και ερχεται στα λογια μου.γραφει οτι η πολη του Παναμα εχει πολλα στριπτιζ μπαρ με πολλες Κολομβιανες που εχουν ερθει παρανομα.πιστευω οτι σου ταιριαζει καλητερα.και 'γω ονειρευομαι να παω σε ενα τετοιο μερος.αλλα δεν ειμαι οπαδος του παιρνω το σκο και γυριζω τον κοσμο.θελω την ανεση μου και να εχει μουνια.θα σου στηλω Π.Μ. μπας και παμε μαζι καμια Πορνοεκδρομη!

Σύντροφε Δημητράκι οπώς θα διάβασες-στο σάιτ που πρότεινα- ο  ΓκουοΔημητράκης  δεν είναι σαν εσένα.
Ταξιδεύει με αεροπλάνα και παπόρια και με τα πόδια, προκειμένου να γράψει την αλήθεια. Και όχι εσύ από την Αττική που φαντάζεσαι ότι ζεις στο Λένιγκραντ και γράφεις ότι φαντασίες σου κατέβουνε στο κεφάλι.
Θέλεις άνεση;;;;; τότε πως έζησες στη Ρωσία το '90;;;;;
Αααααααα και αν πάτε πορνοεκδρομή στην Λ.Αμερική με τον άλλον "φαντασιόπληκτο"  τον Σπυράκι, να προσέχεται γιατί οι Λατίνοι δεν ειναι Ρώσοι, που και που τα τιμούν τα δροσερά αγοράκια :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τρικαρδε φανατασιοπληκτος εισαι εσυ που διαβαζεις ριζοσπαστη
θες μηπως να σου δωσω κανα 100ρικο να βγαλεις διαβατηριο?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
τρικαρδε φανατασιοπληκτος εισαι εσυ που διαβαζεις ριζοσπαστη
θες μηπως να σου δωσω κανα 100ρικο να βγαλεις διαβατηριο?
Σπυρο παλι καλα που δεν ειπε οτι εισαι και'συ κλωνος μου! :2funny: :2funny:
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλε λιγα πραγματα  :booty: :booty: :booty:
Ναι υπαρχουν κατι ινδιανακια τριτης κατηγοριας αλλα εαν σε εχω καταλαβει  :rockon: :rockon: :rockon:
Οταν δεν εχεις τι να κανεις δεν κανεις τρυπες στο καρπουζι  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Τα καλυτερα μωρα εκτος Κουβας ειναι Βενεζουελα, Κοστα Ρικα κατα καποιον τροπο κλασατα  :rockon: :rockon:
Οχι οτι μιλαει ισπανικα το μαμαμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Σπυρο μακρια απο Νικαραγουα και ειδικα Μαναγκουα, ειχα παει το 2002 και εφυγα αρον αρον. Πηγαινε Κοστα ρικα που ειναι και γεματο γκομενες απο Νικαραγουα χωρις να κινδυνευεις. Προτεινομενα μερη Jaco beach, quepos-manuel antonio και φυσικα San hose.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom