Νέα

Kοπέλες που γλείφουν μπαλάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Για εμένα είναι πολύ σημαντικό. Nα παίξει λίγο την γλωσσίτσα της και να ρουφήξει τα μπιρμπιλιθρόνια μου... Aυτή η επαφή της γλώσσας και των χειλιών με τα αρχίδια είναι μοναδική. Ποιές όμως το κάνουν;
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
ντεζιν απο οσο ξερω στην Ρεμουνδου 21 στην πλατεια Αττικης,αλλα η τυπισσα βρωμαει ελεεινα βοτκα. παντως γλειφει μπαλακια αλλα η ιδεα οτι πριν απο εσενα εχει γλειψει αλλους 100 σε ξενερωνει...
 

Επισκέπτης
ντεζιν απο οσο ξερω στην Ρεμουνδου 21 στην πλατεια Αττικης,αλλα η τυπισσα βρωμαει ελεεινα βοτκα. παντως γλειφει μπαλακια αλλα η ιδεα οτι πριν απο εσενα εχει γλειψει αλλους 100 σε ξενερωνει...

Eντάξει, από μπαλάκια σε μπαλάκια δεν κολλάει τίποτα...
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
ρε παιδιά ολες το κάνουν σε μένα !!
οταν μου κάνουν το τδσιμπουκι τους λέω <μήπως μπόρείς να μου γλείψης λιγάκι τα αρχοίδια διότι θα χύσω πιο γρήγορα!!>
τοτε ολες σπευδουν και μου γλύφουν τα αρχίδια ενα ενα και μάλιστα η ευα απο αλκαμ΄νους 113 -φωτεινη απο αλκαμένουσς 117 -η γνωστη ντενιζα το ενα αρχιδι το εβαλε ολο στο στομα,το δεξι,και της λεω οπα σιγα βρε παιδι μου θα μεινω αναπηρος!!
επίσης στη βικυ απο διδυμου οταν εγλυφε τα αρχίδια εγω τον επαιζα και μετα εχυσα στη μαπα ενω εγλυφε ενα αρχίδι!
ελπίζω να σασ ενημερωσα και να βοηθισα το θρεατ του φορουμ!!
καλο γλύψιμο :rockon: :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ρε παιδιά ολες το κάνουν σε μένα !!
οταν μου κάνουν το τδσιμπουκι τους λέω <μήπως μπόρείς να μου γλείψης λιγάκι τα αρχοίδια διότι θα χύσω πιο γρήγορα!!>
τοτε ολες σπευδουν και μου γλύφουν τα αρχίδια ενα ενα και μάλιστα η ευα απο αλκαμ΄νους 113 -φωτεινη απο αλκαμένουσς 117 -η γνωστη ντενιζα το ενα αρχιδι το εβαλε ολο στο στομα,το δεξι,και της λεω οπα σιγα βρε παιδι μου θα μεινω αναπηρος!!
επίσης στη βικυ απο διδυμου οταν εγλυφε τα αρχίδια εγω τον επαιζα και μετα εχυσα στη μαπα ενω εγλυφε ενα αρχίδι!
ελπίζω να σασ ενημερωσα και να βοηθισα το θρεατ του φορουμ!!
καλο γλύψιμο :rockon: :dancing:

ερωτηση κλειδι
ταχες ξυρισμενα η οχι?
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
οχι δεν ξυριζω ,αλλα καντε και κανα μπανιο ρε παιδιά,βάλτε και καμμια κολωνια λεμονι ας πουμε!
διότι αν εχει πιάσει το αρχίδι  σπανάκι,βρυα και λειχήνες απο τη βρώμα και τη λεχρα και στο πουτσο εχει μυτζηθρα ,πως θα κανει η κοπέλλα το τσιμουκι καλά!ε? :tickedoff:
να σκέφτεστε και τη κοπελλα ανθρωπος ειναι!!
αντε τα λεμε και να πλενεστε οχι μονο χριστουγεννα-πασχα και το καλοκαιρι στη θαλασσα!! :rockon:
 
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
17
Πόντοι
66
ρε παιδιά ολες το κάνουν σε μένα !!
οταν μου κάνουν το τδσιμπουκι τους λέω <μήπως μπόρείς να μου γλείψης λιγάκι τα αρχοίδια διότι θα χύσω πιο γρήγορα!!>
τοτε ολες σπευδουν και μου γλύφουν τα αρχίδια ενα ενα και μάλιστα η ευα απο αλκαμ΄νους 113 -φωτεινη απο αλκαμένουσς 117 -η γνωστη ντενιζα το ενα αρχιδι το εβαλε ολο στο στομα,το δεξι,και της λεω οπα σιγα βρε παιδι μου θα μεινω αναπηρος!!
επίσης στη βικυ απο διδυμου οταν εγλυφε τα αρχίδια εγω τον επαιζα και μετα εχυσα στη μαπα ενω εγλυφε ενα αρχίδι!
ελπίζω να σασ ενημερωσα και να βοηθισα το θρεατ του φορουμ!!
καλο γλύψιμο :rockon: :dancing:

Εδώ κάτι δεν κατάλαβα.
Πώς γίνεται να τη χύσεις στη μάπα ενώ γλύφει τα αρχίδια? Ανατομικά δε στέκει. :think:
Τεσπα, λεπτομέρεια και δεν έχει σημασία.
Πάντα τέτοια. :rockon: :rockon: :rockon:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
και να αλλαζετε και σωβρακο!!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
και να αλλαζετε και σωβρακο!!
Εδώ κάτι δεν κατάλαβα.
Πώς γίνεται να τη χύσεις στη μάπα ενώ γλύφει τα αρχίδια? Ανατομικά δε στέκει. :think:
Τεσπα, λεπτομέρεια και δεν έχει σημασία.
Πάντα τέτοια. :rockon: :rockon: :rockon:
μου γλυφε το ενα αρχιδ ενω ειχα κατσει στο προσωπο της και ο πουτσος ηταν σε οριζοντια κινηση επι του προσωπου τοτε τον στραβωσα λιγακι και εφυγαν στο κουτελο και μετα τα υπολοιπα στα μαγουλα!!
flexible papari!!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
ξεχασα να σας πω βρε παιδία πολυ καλή γλυψαρχίδω ειναι η αντριάννα !
ειναι σε διαφορα καταστήματα και επειδή εχει μεγαλο στόμα βάζει 1,5 αρχιδι στο στομα μεσα ενω της ειπα να μου το παιξει ταυτοχρονα!
επισης μετα μουκανε ντιαπ θροατ ρθιος και της ειπα πιασε και τα αρχιδια και κρατατα ενω θα σε χυσω στο ντιαπ θροατ!!
αν θυμηθω και τιποτα αλλο θα σας ενημερωσω !!
αντε γειά τωρα παω να φαω ενα κανταιφι με καιμακι :rockon: και μετα υπνο!
:dancing:

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τωρα το θρεντ θα επρεπε να λεγεται"υπάρχει καμμια που να μη γλυφει τις μπαλλες γιατι σιχαινομαι τα σαλια?" :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
επίσης πολύ καλό γλύψιμο και χάιδεμα με τα όμορφα μακριά της νύχια
κάνει η Τζούλια στην Κνίδου 18 κάθετη στη Λιοσίων καθημερινές και Σάββατο 11:30 - 16:30!!
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
:headbang:Αυτές που γλύφουν μπάλλες δίνουν και υπέροχα γλωσσόφιλα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Η Σαμπρίνα, χαμηλά στην Ιάσωνος. Μόνο αν είναι ξυρισμένα όμως.
 

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρετε κάποια να πιπιλαει  τα αρχιδια?
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Χριστίνα Ελληνοουκρανεζα απο Φωκαίας 27 υπόγειο, Άννα απο Φ59 τρίτη βάρδια συνήθως και Λίζα από Φιλιππίδου 11.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • κλ@5909bd71ccb64_2332_kleopatra2.jpg
    κλ@5909bd71ccb64_2332_kleopatra2.jpg
    17 KB · Εμφανίσεις: 146
  • bianca-monica-agn-47-1461479410.jpg
    bianca-monica-agn-47-1461479410.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 42
  • μελομLARSEN-ROXY-960x641.jpg
    μελομLARSEN-ROXY-960x641.jpg
    99 KB · Εμφανίσεις: 43

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom