Νέα

Αναμνήσεις των μασαζόβιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
και στη συγκεκριμενη περιπτωση, ουτε λυκοφιλία υπαρχει..
τα σπασανε εντελως δλδ!!!
ξερεις ποια ειχα δει στο Καιτοσπιτο?
τη ξανθια χοντρουλα του 131...
το ονομα της μου διαφευγει...
σχετικα μικρη σε ηλικια...
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα σπασανε εντελως δλδ!!!
ξερεις ποια ειχα δει στο Καιτοσπιτο?
τη ξανθια χοντρουλα του 131...
το ονομα της μου διαφευγει...
σχετικα μικρη σε ηλικια...
μα το 131, απο την καιτη ξεκινησε..
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ή της το πηραν...
σωστα?
απ ο,τι ξερω δεν πηγε καλα, καθως δεν μπορουσε να το ''στρωσει'' η ιδια και το ''προίκισε''..


υ.γ. μαλλον πρεπει να ανοιξουμε θρεντ με τιτλο σχετικο με την ιστορια-γεωγραφια του μασαζ στην αθηνα..  :cheesy:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
προφανεστατα! συμφωνω !παιζεις με τον πονο μας τωρα...


Άντε να κάνω την αρχή εγώ με την ιστοριογεωγραφία του μασσάζ στην Αθήνα. Τέλη δεκαετίας 80 και στην Αχαρνών 34 (αν θυμάμαι καλά...έχουμε και κάποια χρονάκια) είναι το studio thw Γιάννας (η αδελφή της είχε ή μπορεί και να έχει ακόμα το Επτανήσου 1). Εκεί αρχίζει το πέρασμα και η εξερεύνηση του μαγικού κόσμου. Όλες ελληνιδες και τα περοσσότερα κορίτσια να τα πιείς στο ποτήρι. Αλλά και όσα milf πέρασαν από εκεί ήταν καταπληκτικά. Οι μάχες του Δράμαλη στα δωμάτια. Μετά πήγε πίσω από το γήπεδο του Παναθηναϊκού, σε ένα πολύ όμορφο χώρο και με τα κορίτσια της να έχουν μέσο όρο ηλικίας τα 23 χρ. Απίστευτα μωρά. Η Δέσποινα από τη Νίκαια είναι βαθιά χαραγμένη στη μνήμη μου. Όταν άρχισαν να ξεφυτρώνουν και άλλα και να κυναγάει η αστυνομία έφτιαξε ένα άλλο στη Βούρβαχη στου Φιξ κοντά και μετά στη Μενελάου στη Καλλιθέα μέχρι που την έκανε πριν αγριέψουν τα πράγματα και έφτιαξε ένα μαγαζί με ρούχα στο Ν. Κόσμο. Την είχα επισκεφτεί μερικές φορές και πάντα αναπολούσαμε τις φοβερές εκείνες μέρες. Οι παλιοί που τις έζησαν θα τις νοσταλγούν σίγουρα και οι νεώτεροι είναι κρίμα που δεν τις γνώρισαν.
Φίλε Astari51 θα πεις εσύ για την θρυλική Μαίρη (που εγκατέλειψε τον μάταιο τούτο κόσμο νωρίς και άδικα) ή να πω εγώ;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Ναι να πω για την Μαιρη που ηταν η πρωτη που μου εκανε μασαζ εκει στην οδο Μητσοπουλου στα Καμινια του Πιρεαια . Στην αρχη μονη της και αργοτερα με 2-3 ακομη κοπελες .Πολυ καθαρος χωρος και αψογη περιποιηση .Μετα απο λιγα χρονια μεταφερθηκε στον Ν. Κοσμο στην οδο Μαχης Αναλατου.
Εκει πηρε καινουργιες κοπελες με περισσοτερες προσφορες και μεγαλυτερες απαιτησεις. Τελευταια φορα που την ειδα , ηλθε στο μαγαζι μου και επειδη ηταν και η γυναικα μου εκανε πως δεν με γνωριζει , παντα διακριτικη η Μαιρουλα , Θεος συχωρεση την,ηλθε λοιπον και ειχε χασει την φωνη της απο χτυπημα της νοσου και στις φωνητικες της χορδες ,σοκαριστηκα.Ας ειναι ελαφρο το χωμα που σε σκεπαζει Μαιρουλα ,για μας υπηρξες ο μεντορας μας στην απολαυση του αισθησιακου μασαζ.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ναι να πω για την Μαιρη που ηταν η πρωτη που μου εκανε μασαζ εκει στην οδο Μητσοπουλου στα Καμινια του Πιρεαια . Στην αρχη μονη της και αργοτερα με 2-3 ακομη κοπελες .Πολυ καθαρος χωρος και αψογη περιποιηση .Μετα απο λιγα χρονια μεταφερθηκε στον Ν. Κοσμο στην οδο Μαχης Αναλατου.
Εκει πηρε καινουργιες κοπελες με περισσοτερες προσφορες και μεγαλυτερες απαιτησεις. Τελευταια φορα που την ειδα , ηλθε στο μαγαζι μου και επειδη ηταν και η γυναικα μου εκανε πως δεν με γνωριζει , παντα διακριτικη η Μαιρουλα , Θεος συχωρεση την,ηλθε λοιπον και ειχε χασει την φωνη της απο χτυπημα της νοσου και στις φωνητικες της χορδες ,σοκαριστηκα.Ας ειναι ελαφρο το χωμα που σε σκεπαζει Μαιρουλα ,για μας υπηρξες ο μεντορας μας στην απολαυση του αισθησιακου μασαζ.

Έτσι είναι φίλε μου... Και εδώ αποδικνύεται ότι ο παλιός είναι αλλιώς.
Συνεχίζω λοιπόν. Στην Κυψέλη, σε ένα κάθετο της Επτανήσου, σε παλιά και κακοσυντηρημένη πολυκατοικία, είχε το σπίτι του και studio, γιος πολύ γνωστού παλιού μουσικοσυνθέτη. Παραπληγικός από ένα χτύπημα της μοίρας, πεταμένος από συγγενείς, δεν ξέρω πως τα κατάφερνε και μάζευε τον αφρό της εποχής. Το τι γινόταν εκεί δεν περιγράφεται. Ίσως να μας έπαιρνε και μάτι. Όλα πιθανά. Αλλά τα μωρά που πέρασαν από εκεί ήταν το κάτι άλλο. Θυμάμαι τη Χριστίνα που πολλές φορές την έπαιρνα και έξω. Μας άκουγε όλο το ξενοδοχείο που πηγαίναμε. Άλλαξαν οι εποχές, δεν είχε άκρες ο καυμένος και ένα πρωι πριν κάποια χρόνια άκουσα στην τηλεόραση ότι αυτοκτόνησε. Πάντως όσοι πέρασαν από εκεί θα έχουν να θυμούνται πολλά!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.044
Like
2.902
Πόντοι
456
Επι τροχαδην {αν χρειαστει θα επανελθω)
Τελη 80 αρχες 90
αμπελοκηποι {απεναντι απο ιπποκρατειο) Μορφυ και οι αλλες οι μουναρες
Μπουμπουλινας {διπλα στο πλαισιο} Αντζελα και σια ολες κουκλαρες
Γενικα εκεινες τις εποχες {για να μαθαινουν οι νεοι} συνεβαινε το εξης
υπερκαυλωτικο ¨
Γυναικες της διπλανης πορτας πηγαινανε για χαρτζηλικι ξεκιναγανε με μασαζ
και σιγα σιγα με τον καιρο και με την γνωριμια ανοιγανε πανια για πιο μακρια!!!
Κοριτσοπουλα απο σχολες αισθητικης ,της παρασερνανε γατες σεριφησες,
με μασαζ στην αρχη και τα υπολοιπα ερχοντουσαν μονα τους ομορφα και
ωραια!!!
Τιποτα στημενο για να σου φανε τα λεφτα
Υπαρχει μεγαλυτερη καυλα ,απο μουναρα πρωταρα η κυρια, να την πειθεις
μονο και μονο να στον αγγιξει εστω και καλα τυχαια?
Επισης με πολλες απο αυτες ειχα κανει και σχεσεις,πολυ ξηγημενα ατομα,
το χρημα δεν μετρουσε οπως με τα πιο πολλα αρπακτικα σημερα.
Θυμαμαι στον νεο κοσμο, κυρια συζυγο μικροεφοπλιστη, επειδη της αρεσαν τα κοσμηματα να ξεκιναει κομπλαρισμενη και σιγα σιγα να προχωραει,να προχωραει..
με ειχε καλεσει μεχρι και στο σπιτι της, εκτος απο φιλες που μου πασαρε κατα καιρους!!
ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.044
Like
2.902
Πόντοι
456
Ειμαι ετοιμος να ανοιξουμε ειδικο thread  εαν υπαρξει ενδιαφερον
να θυμηθουμαι τα παλια και να ανταλαξουμε εμπειριες
θαχει ενδιαφερον!!!
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ.ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ-ΓΑΜΟΣ-ΠΑΙΔΙΑ ΚΛΠ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ SITE.ΚΑΘΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑΤΙ Ο RAINBOY ΚΑΙ Ο ANGELL2004 ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ FIX,ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΛΠ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ.

Ναι ναι... Άλλες εποχές και άλλο επίπεδο και τρόπος σκέψης. Γυναίκες της διπλανής πόρτας και όχι αρπακτικά όπως οι περισσότερες σημερινές. Τι και ποιές να πρωτοθυμηθώ.
Ποιός από τους παλιούς στο άθλημα δεν θυμάται με νοσταλγία το μασσάζ και το απίστευτο βαθύ λαρύγγι της φοιτήτριας στη Νομική, μέσα στο χαμάμ στη Φορμίωνος, εκεί στη μονοκατοικία μπροστά στη στάση του λεωφορείου.
Ποιός δεν θυμάται τα απίστευτα κορίτσια της Κάλβου, με τα πρώτα body to body, το μασάζ στη σάουνα, το να σε κάνουν μπάνιο σε εκείνη τη τεράστια στρογγυλή μπανιέρα jaguzzi!!!
Ποιός δεν θυμάται την αφιονισμένη Δήμητρα στη αρχή της Καλλιρόης, που η Linda Lovley's δεν μπορούσε να συγκριθεί μαζί της.
Ποιός θα ξεχάσει την μοναδική Τζίνα με τα κιλάκια της αλλά με την απίστευτη γλύκα της στα μαγαζιά της Μαίρης.
Ποιός θα ξεχάσει τις αδελφές στη Ν. Σμύρνη, που σε συνενόηση με την ιδιοκτήτρια είχαν νοικιάσει το διπλανό τους διαμέρισμα για μπορεί η μία να προσέχει εναλλάξ τα παιδιά τους αλλά και η παρέλαση των φιλενάδων τους και της ιδιοκτήτριας του σπιτιού συμπεριλαμβανομένης. Εκεί να δεις διπλά και τρίδιπλα μασσάζ!!!
Κοίτα που νόμιζα ότι μεγαλώνοντας ξεχνάω... Αλλά ο λύκος κι αν εγέρασε, περπατησιά δεν αλλάζει...

Παπαγιώργη δεν σε βλέπω ενεργό...
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
{ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ.ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ-ΓΑΜΟΣ-ΠΑΙΔΙΑ ΚΛΠ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ SITE.ΚΑΘΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑΤΙ Ο RAINBOY ΚΑΙ Ο ANGELL2004 ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ FIX,ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΛΠ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ}
Ειμαι ετοιμος να ανοιξουμε ειδικο thread  εαν υπαρξει ενδιαφερον


aggel2004 έγώ μαζί σου. Είναι τόσα που έρχονται στο μυαλό μου, αλλά να δούμε και πόσες πραγματικές παλιοσειρές έχουμε εδώ και να τους αποτιθεί ο πραγματικός σεβασμός.
να θυμηθουμαι τα παλια και να ανταλαξουμε εμπειριες
θαχει ενδιαφερον!!!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε ασταρι τη θυμασε τη χοντρουλα τη αρετη απο τον πυργο πρωτοβγαλτη μολις ειχε ερθη αυριο θα κανω και εγω μια αναφορα στα περασμενα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
προς παπα-γιωργη

τελικα ειχε απηχηση η ιδεα!!!
περιμενουμε ξεχωριστο νημα!!  :rockon:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
η αρετη ηταν στη μαιρη.
Και βεβαια την θυμαμαι φιλε περιεργε , ειδικα τις πρωτες φορες που προσπαθουσε να δειχνει εμπειρη και της εβγαινε ο ερασιτεχνισμος.Οπως θυμαμαι την γλυκια Τζινα πριν να παρει τα κιλακια της ,την οποια μετα την αποχωρηση της απο της Μαιρης την συναντησα αρκετες φορες στο σπιτι της και σε ξενοδοχειο.Επισης θυμαμαι την Μορφυ που αναφερει ετερος συναγωνιστης απο τοτε που "θεραπευε" στην οδο Σειρηνων στο Π. Φαληρο , μετα απο καποιο διαστημα πηγε στο Μαρουσι πισω απο ενα Ιατρικο Κεντρο.Μου επεφτε μακρυα απο τον Πειραια που μενω ομως αξιζε τον κοπο η κοπελαρα αυτη.
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ετοιμο το νεο θρεντ και μονιμο απ την αρχη για να βγαινει ψηλα στον πινακα του section..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
τη μου θυμησες με τη μορφη φιλε μου που ειναι αυτο το παιδι τωρα ειχα παθει πλακα μαζι της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom