Νέα

Diamond Dolls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnKal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 592
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GreekPink

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη η Συγγρου δεν ειχε πολλα στριπτηζαδικα (χαχαχα) ειπανε να ανοιξουνε αλλο ενα! Λοιπον ρωτησα και μου ειπανε οτι περιμενουν την αδεια για να ξεκινησουν απο βδομαδα αν οχι αυτο το Σαββατο.
 
OP
OP
JohnKal

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Nice  :thefinge: ! ʼντε να του κάνουμε και ποδαρικό.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Επειδη η Συγγρου δεν ειχε πολλα στριπτηζαδικα (χαχαχα) ειπανε να ανοιξουνε αλλο ενα! Λοιπον ρωτησα και μου ειπανε οτι περιμενουν την αδεια για να ξεκινησουν απο βδομαδα αν οχι αυτο το Σαββατο.

περασα και εγω απ'εξω.....ειναι σχεδον ολα ετοιμα,περιμενουμε το σαιτ(εκτος αν υπαρχει ηδη) και πληροφοριες για τις κοπελες(ποιες θα ειναι κλπ....)ξερει κανεις τιποτε?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παιδια το μαγαζι πρεπει να ανοιξε τις πυλες του εχτες!!!!!!πηγε κανεις? :P :P :P :P
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ολα απο εσενα τα περιμενουν ρε vasso!! τους εχεις κακομαθει, για κοψε για λιγο καιρο τις αναφορες, οχι μασημενο φαγητο συνεχεια..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
ʼντε ρε παιδιά να μάθουμε και για κανένα άλλο μαγαζί! Όλο για 3-4 γράφουμε!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ʼντε ρε παιδιά να μάθουμε και για κανένα άλλο μαγαζί! Όλο για 3-4 γράφουμε!

σημερα ολοι babylon!!!!!!!!!!να παθουνε κολουμπρα απο τον κοσμο.....να μην προλαβαινουν να εξυπηρετουν πελατες......
 

Επισκέπτης
Vaso, δεν ειναι κακη ιδεα...    :)  Για να πλυνουμε ολοι την τσαπου και να παμε για καφεδακι.. :jerking:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πάντως εγώ γύρισα απο Πειραιώς και λείπαν κάτι 'χέρια', Ανατολή θα πείγαν.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Κάνω την αρχή γιατί μόλις ήρθα ΟΟΟΟΟΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕ!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: Το μαγαζί ευρύχωρο και πολύ σκοτεινό. Για φραπέ ψιλοχλωμό το έκοψα (αν και να είμαι δίκαιος δεν την έψαξα πολύ τη φάση) αλλά ο χορός που κάνεις με την γκόμενα σε βλέπουν όλοι φάτσα κάρτα απο την πόρτα και γύρω γύρω. Τώρα για πριβέ φράπα αν έχουν κάνει καβάτζα πάνω στις σκάλες το κόβω λίγο δύσκολο. Εν τω μεταξύ εκεί είδα το μισό τeam του Αφροδίτη. Πάμε λοιπόν :

Ιρίνα  Ρωσία (καστανή με μπλέ μάτια δούλευε Αφροδίτη φράπα όχι)
Έλενα Ρωσία ( Ξανθιά και μου έμοιασε σαν τον Δράκουλα στη φάτσα ευγενική με ωραίο σώμα και μάλλον την έψαχνε για φράπα)
Ελίνα Ουκρανία (τούμπανο κοριτσάκι πρώην μικρό ʼφρο)
Αντονέλα (η Ντονατέλα) μαζί με την αδερφή της Γεωργία (και αυτή μεταγραφή απο ʼφρο κάποια φεγγάρια Ρασπούτιν φράπα όχι)
Μαρία Ρουμάνα (δούλευε Ερώτικα φράπα όχι)
Καλίνα (νομίζω έτσι μου είπε) Μολδαβία? (νομίζω στο φίλο μου είπε Ρουμανία τεσπά) λεπτοκαμωμένο καστανό μαλλί μπλέ μάτια

Περιμένω συμπλήρωμα της λίστας απο τον Βάσο και η εντύπωση που μου έκανε εμένα η Βαβυλώνα ήταν χαλαρή. Δηλαδή μαγαζί χωρίς φραπονταβαντούρι όπως είναι το γκόλντ και λίντο αλλά λάϊτ φάση στύλ ερώτικα και μικρό ʼφρο. Αυτά κύριοι απο μένα... και βέβαια μη ξεχνάμε είναι ακόμα αρχή...

Υ.Γ. Και απο Τρίτη (απο πολύ έγκυρη πηγή)θα παίζει η γνωστή σε όλους μας Λ..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Studian ακούς  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin:


Μαλιστα / Συγκρατημενα :'( :'( :'( πραγματα δηλαδη Παναη. Και να μην παμε δεν χανουμε τιποτα.Ετσι δεν ειναι ????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
σημερα ολοι babylon!!!!!!!!!!να παθουνε κολουμπρα απο τον κοσμο.....να μην προλαβαινουν να εξυπηρετουν πελατες......

λοιπον ξεκινησα την βολτα μου σημερα απο το babylon!!!!!τρελη πατατααααααααααααα!!!!!!!!!κατ'αρχας ο χορος καλος οι κοπελες λιγες σχετικα με τα καλα γνωστα μαγαζια και η ποιοτητα μετρια.......ξεκιναμε λοιπον......1)λια(μελαχροινο γκομενακι φορουσε ενα ροζ δικτυωτο μπουστακι,αλλα ψιλομαπε! 2)λατογια(διδυμο με αντονελλα) ενα απο τα καλυτερα μωρα του μαγαζιου απο πολωνια!(βυζι τουμπανο,ξανθια με περμαναντ μαλλι)δουλευε μαζι με την αδερφη της,αντονελλα πριν 2 χρονια στο σιροκο(για οσους θυμουνται) βυζαρες και γενικα μουναρα για τρελλα γαμησια,αλλα πολυ καριολα!!!!3)αντονελλα απο πορτογαλια(οπορτο),αδελφη!!!!!της λατογιας(ξανθο ψιλοραστα μαλλι,αδυνατη αλλα χυμα στο κυμα η κοπελα,γουσταρε τη φαση....πηρα τηλεφ.και μου ειπε να την παρω αυριο τηλ.να βρεθουμε κιολας.........και να μην ξαναπαω στο μαγαζι(κουφαθηκατε μηπως?εγω ναι!!!!!!!) 4)ζετα(ελληνιδα δουλευε πριν στο αμαζον,rich & famous και εροτικα για μια βραδυα) μελαχροινη,αδυνατη,μικρο βυζι και γενικα ψιλομετριο προσωπο 5)ελενα(αδυνατο ανωμαλο πουτανακι απο ελληνες γονεις στη ρουμανια,κολλητη της ζετας) 6)κατερινα(απο βουλγαρια,το μπαζοοοοο!!!!!!!!!!!!) 7)νανσυ 8)τζοανα αν δεν κανω λαθος και οι 2 αραπινες!μεγαλη μαλακια οτι δεν επαιζαν χοροι(απιστευτο!!!!!!!!) και ο φιλος μου που ζητησε απο την λατογια χορο τί του ειπε??????αν εχετε τον θεο σας!!!!!!ποναει η μεσουλα μου,δεν κανω χορους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαυριστε το μαγαζι μεχρι να φτιαξει,αν φτιαξει δηλ. με αυτους που το ανελαβαν και τα κοριτσια που προσελαβαν!!!!!!!!!!!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Afroditoκατάσταση ψευτοκάλυψη μυρίζει, αυτοί το έχουν;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Afroditoκατάσταση ψευτοκάλυψη μυρίζει, αυτοί το έχουν;

μπορει και να παιξει στο μελλον αυτο!!!!!!γιατι το μαγαζι εχει απλες και αρκετους καναπεδες......αλλα ειδες panosmpos ποσο εξυπηρετικοι ειναι τωρα στην αρχη τα γκαρσονια,εμενα με βαλανε σε καναπεδαρα...........
 

Επισκέπτης
τα παληκαρια που ειναι σερβιτοροι ξερουν απο νυχτα...ξερουν πως να συμπεριφερθουν κ ειναι κ καλα παιδια...παντα οκ θα ειναι απεναντι σας αν ειστε κ εσεις...μονο να μην εχετε τουπε γιατι θα φατε τουρτα...παντως οι μαγκες εκει ειναι για μια φορα κ πολυ τους ειναι....Τα χαιρετισματα απ τον Πλουταρχο...(αν κανω κ κανενα ορθογραφικο ειναι απ το γιαννακη που επινα..)
 

Επισκέπτης
σαρδαναπαλος καλει αλεπουδιαρη!!σαρδαναπαλος καλει αλεπουδιαρη!!οβερ!!! :cheesy:!!!καλα περασαμε πανο χτες? ;)
 

Επισκέπτης
Πιο 'τουπέ' ρε mclein αφού ξέρεις είμαστε κύριοι ;) Και με τους τζίρους που κάνουμε σ'αυτά τα μαγαζιά πρέπει οι σερβιτόροι να κάθονται να τους τουρτώνουμαι εμείς :2funny: :2funny:.Τα πήραμε τα χαιρετίσματα απο τον Johny λές να είναι μέλος και αυτός ? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
οποιος κανει τζιρο σ¨ενα μαγαζι δν σημαινει οτι γαμαει κ δερνει...γιατι τοτε θα χα φαληρησει απ τις καποτες που θ αγοραζα για να γαμαω μονο στο Γιαννη...:):):):):)....να μου πεις οτι μπορεις να γιαουρτωσεις μερικα αφεντικα που δν σεβονται εχει καλως...αλλα τα παιδια που ειναι σερβιτοροι κ τα ρεστα οχι...θελουν σεβασμο...(μερικοι ειναι για φαπες κ εκει θελει προσοχη...μη βγουν τα καλοπαιδα απο μεσα...).Οχι ρε αδερφε δν ειναι μελος o θεος...αλλα μπορει να τον γραψω αμα παω καμια φορα με το λαπτοπ στο τελος...:):):):):):)....
 

Επισκέπτης
Tα συγκεκριμένα γκαρσόνια στο Βαβυλώνα mclein ήταν ευγενικά όπως και διάφορα αφεντικά είναι ευγενικά. Υπάρχουν όμως και γκαρσόνια που είναι όχι απλώς για γιαούρτωμα αλλά για κλωτσιές, καθώς και αφεντικά. Δεν είπαμε ότι ένας που κάνει τζίρο να του στήνουν όλοι κώλο σ'ένα μαγαζί αλλά έχω δει και φάση να κάνει τζίρο κάποιος και να τον έχουν του παραπεταμού (π.χ. παλιό million dollars οι παλιοί θυμούνται). κακά τα ψέμματα αυτά τα μαγαζιά ζούνε αποκλειστικά απο τον κόσμο και πρέπει να είναι άψογοι σε όλα τους. Δεν επιδοτούνται απο προγράμματα του Υπουργείου πολιτισμού χεχε :cheesy: :cheesy: :cheesy: αλλά απο τις τσέπες των παλαβιάρηδων :cheesy: Αν και δεν ακούω καθόλου ελληνάδικα και σκυλάδικα, αν μπορέσεις κάν'τον μέλος χεχε φάση θα έχει ;)
συμφωνω με τα παραπανω ΑΛΛΑ αν εχεις προβλημα με καποιον σερβιτορο πας στον μετρ...αν δεις οτι δεν διορθωνει ζητας τον υπευθυνο...κ παει λεγοντας...αν εισαι διατεθημενος να αλλαξεις κατι γιατι το γουσταρεις τοσο πολυ...προσπαθησε περισσοτερο γι αυτο...(π.χ αν καποιος εχει ενα μαγαζι...φυσιολογικο δν ειναι να θελει οι πελατες να ειναι ευχαριστημενοι??? τουλαχιστον εγω θα εδειχνα την πορτα οχι μονο σε σερβιτορο..αλλα σε οποιονδηποτε αβανταδορο...η νυχτα,τα μαγαζια της κ ο κοσμος της δν θελουν δημοσιο-υπαλληλικες δουλειες...)..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Τι μου θύμισες ρε Πάνο! Million Dollars! ΤΟ κωλομάγαζο από άποψη service. ʼσε το κλέψιμο στο λογαριασμό. Δεν κώλωναν να κλέψουν από λογαριασμό 20.000 μέχρι 2.000.000. Θυμάσαι τον μετρ? Έναν ψηλό κατσαρομάλλη? Πήγαινα για κανένα χρόνο στο μαγαζί. Στο τέλος (Σεπτ. 97) πάω και του λέω ότι δεν σέβεστε τον πελάτη σε αυτό το μαγαζί και δεν πρόκειται να ξαναπατήσω. Αυτός σκέφτηκε, καλά μας τα είπαν κι άλλοι σιγά μην δεν ξανάρθεις άρρωστε! Δεν ξαναπάτησα ποτέ. Ούτε στο Rich and Famous πήγα ποτέ που ήταν του ιδίου. Τους έριξα και ένα φέσι 30.000 δρχ. το τελευταίο βράδι για να με θυμούνται.

Στο μαγαζί αυτό από το κεφάλι βρωμούσε το ψάρι. Έχει δίκιο ο McLein! Τα αφεντικά εκεί ήταν αυτοί που δεν σεβόντουσαν τον πελάτη και τον έβλεπαν σαν κοτόπουλο για ξεπουπούλιασμα.

Πάνο θυμάσαι τον ταμία, όπως έβλεπες την μπάρα στα δεξιά απέναντι από την είσοδο? ήταν συνεταίρος στο μαγαζί και ο αρχηγός της κλεψιάς. Πέθανε πριν ένα χρόνο πέφτοντας από μια αμυγδαλιά που ανέβηκε να μαζέψει μύγδαλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom