Νέα

Zευγάρι για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
Στο adult.gr επικοινώνησα με ένα ζευγάρι Ευα-Γιωργος που κάνουν τριο .150 ευρω για 2 ωρες .Γλυφάδα η περιοχή Αθήνας ξενοδοχείο πρίαμος στο Παγκράτι .
Έχει κανένας φίλος προσωπική εμπειρία ?
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
esy exeis til na mas dosis
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
2
Like
2.294
Πόντοι
456
Εγώ τους πέτυχα στο facebook. Και εγώ ψάχνω πληροφορίες γιατί το σκέφτομαι να τους δοκιμάσω.
 

Επισκέπτης
Στο adult.gr επικοινώνησα με ένα ζευγάρι Ευα-Γιωργος που κάνουν τριο .150 ευρω για 2 ωρες .Γλυφάδα η περιοχή Αθήνας ξενοδοχείο πρίαμος στο Παγκράτι .
Έχει κανένας φίλος προσωπική εμπειρία ?
Μακριά κι αλάργα!
 

boobman

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
143
Like
30
Πόντοι
1
Στο adult.gr επικοινώνησα με ένα ζευγάρι Ευα-Γιωργος που κάνουν τριο .150 ευρω για 2 ωρες .Γλυφάδα η περιοχή Αθήνας ξενοδοχείο πρίαμος στο Παγκράτι .
Έχει κανένας φίλος προσωπική εμπειρία ?

Εγώ τους πέτυχα στο facebook. Και εγώ ψάχνω πληροφορίες γιατί το σκέφτομαι να τους δοκιμάσω.

με τι nick ρε παιδια στο adult και facebook τουσ πετυχατε?
δωστε μας τα φωτα σας πληζ..
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.885
Like
1.125
Πόντοι
216
αρχηγε προχωρα αφοβα το εχω δοκιμασει και ειναι ζαχαρη το μωρο. σε ολα περνει αριστα. αν αντεχεις γαμας 2 ωρες ασταματητα. εγω προσωπκα εχυσα τρεις φορες και το πουτανακι ηθελε κ αλλο. Το καταευχαριστηθηκα ηταν πολυ καλυτερα και απο παρτουζες που εχω κανει με αλλες ξεκολιαρες.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
To κωλαρακι σου ειναι στην θεση του μετα απο την ιστορια .
Αυτο δεν μας ειπες .
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.885
Like
1.125
Πόντοι
216
To κωλαρακι σου ειναι στην θεση του μετα απο την ιστορια .
Αυτο δεν μας ειπες .

ρε δεν γαμιεσαι παλια αρχιδι κομπλεξα που δεν σου σηκονεται και καθεσε και σε γαμανε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.427
Κριτικές
61
Like
38.544
Πόντοι
21.555
μαγκες........για κουλαρετε.......
δεν εινε ωραιο αυτο .........
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Μην δινεις σημασια απλα θυμωνει που ειμαι πεντε μερες πιο παλιος.
 

aetos7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μπορις να μου δωσης το τηλ για το ζευγαρακι και καμια λεπτομερια ( σωματοτυπος κ.τ.λ. )
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
μπορις να μου δωσης το τηλ για το ζευγαρακι και καμια λεπτομερια ( σωματοτυπος κ.τ.λ. )
έχει παραπομπή ρε παλικάρι πιο πάνω σε άλλο θέμα που σε καλύπτει αν καθήσεις να διαβάσεις τις επόμενες 3 σελίδες.
ήμαρτον ρε σεις...τι μασημενες τροφές ζητάτε... διαβάστε λίγο που μπήκατε όλοι στο σάιτ με το πουλί στο χέρι...και μετά να μάθετε να γράφετε κιόλας όχι μόνο για να ζητάτε πληροφορίες...
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
έχει παραπομπή ρε παλικάρι πιο πάνω σε άλλο θέμα που σε καλύπτει αν καθήσεις να διαβάσεις τις επόμενες 3 σελίδες.
ήμαρτον ρε σεις...τι μασημενες τροφές ζητάτε... διαβάστε λίγο που μπήκατε όλοι στο σάιτ με το πουλί στο χέρι...και μετά να μάθετε να γράφετε κιόλας όχι μόνο για να ζητάτε πληροφορίες...
χα χα χα πολυ γαμικουλες μαζευτηκαν εδω..σαν τα κορακια
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Μαγκες εγω γνωρισα ενα ζευγαρι με 100 ευρω παντρεμενοι η γυναικα νταρντανα με εκφυλο προσωπο βυζαρες αλλα τρελαθηκα με τη κωλαρα της Τεραστια πεταχτη με κατι κωλομαγουλα σαν Αμερικανας αραπινας Σε οσους αρεσουν τετοιες κωλαρες θα παθουν πλακα Ο αντρας της εβλεπε και τον επεζε και εγω την επερνα απο το μουνι και απο το κωλο φοβερη σφιχτη κωλοτρυπιδα Τη δευτερη φορα τη πηρα με τον αντρα της παρτουζα και αλλη μια φορα με τον κολητο μου δωσαμε 170 ευρω και οι δυο και την ξεσκισαμε Παντως πρεπει να γουσταρει πολυ η γκομενα γιατι ουρλιαζε και εχυνε αβερτα Και ο αντρας της πρεπει να του αρεσει να βλεπει να τη γαμανε και την επαιζε συνεχως Οποιος συναγωνιστης γουσταρειθα δωσω πληροφοριες στο mail μου
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Πως μπορειτε και γαματε με  τον καθε μαντραχαλο με την πουτσα εξω και σε αποσταση αναπνοης απο τον κωλο σας ?
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Φαινεται δεν εχεις κανει παρτουζα για αυτο το λες Εχεις ταμπου Εγω την εβρισκα που του γαμουσα τη γυναικα του κερατα Ημουν εξ αλλου συγουρος για το ζευγαρι γιατι μου το συστησε ενας φιλος
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Μαγκες εγω γνωρισα ενα ζευγαρι με 100 ευρω παντρεμενοι η γυναικα νταρντανα με εκφυλο προσωπο βυζαρες αλλα τρελαθηκα με τη κωλαρα της Τεραστια πεταχτη με κατι κωλομαγουλα σαν Αμερικανας αραπινας Σε οσους αρεσουν τετοιες κωλαρες θα παθουν πλακα Ο αντρας της εβλεπε και τον επεζε και εγω την επερνα απο το μουνι και απο το κωλο φοβερη σφιχτη κωλοτρυπιδα Τη δευτερη φορα τη πηρα με τον αντρα της παρτουζα και αλλη μια φορα με τον κολητο μου δωσαμε 170 ευρω και οι δυο και την ξεσκισαμε Παντως πρεπει να γουσταρει πολυ η γκομενα γιατι ουρλιαζε και εχυνε αβερτα Και ο αντρας της πρεπει να του αρεσει να βλεπει να τη γαμανε και την επαιζε συνεχως Οποιος συναγωνιστης γουσταρειθα δωσω πληροφοριες στο mail μου

Δε καταλαβα. 100 εδωκες ή πηρες;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
έτσι είναι! συμφωνώ απόλυτα! κι από προσωπική εμπειρία καταθέτω ότι σε αυτές τις περιπτώσεις δεν υπαρχει κίνδυνος! μόνο απόλαυση! (πάντα βέβαια πρέπει να είναι προσεκτικός...αλλά τις επικινδυνες καταστάσεις τις οσμίζεσαι από μακριά..)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom