Νέα

Έχω ερωτευτεί μια Λατίνα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redgeo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

redgeo

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
φιλε σε ποιο απο τα 2 λες?
 
OP
OP
R

redgeo

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
φιλε αν δεν μπορεις να το ανοικσεις απευθειας κανε το λινκ copy kαι μετα paste σε ενα αλλο παραθυρο κ θα σου ανοιξει.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
redgeo μας πεθανες μεσημεριατικα :grin:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
παιδες,sorry για την αναστατωση αλλα πρεπει να το δειτε αυτο!!η κοπελα ειναι τουμπανο!!!

κ εγω ρε πουστη γνωρισα μια 21 χρονων βραζιλιανα αστερι απο το ζοο. Στην αρχη οταν μιλαγαμε στο μσν πιστευα οτι με δουλευει και οτι οι φωτος που μου εδειχνε ηταν φακε. Αλλα οταν ανοιξαμε καμερες επαθα τσοκο-σοκο!!!!Της ζητησα φυσικα να βγουμε και μου ειπε οτι τα εχει με εναν 33 χρονων και οτι την εχει σπιτωσει και οτι θα παντρευτουν!!!

Ακομα τραβαω τις πουτσοτριχες μου !!!! γιατι στο τελος μου λεει οτι αν ηταν ελευθερη θα βγεναμε αλλα επειδη αγαπαει τον τζουτζουκο της δεν θελει να του κανει κακο ...

τι να πεις ?
 
OP
OP
R

redgeo

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
κ εγω ρε πουστη γνωρισα μια 21 χρονων βραζιλιανα αστερι απο το ζοο. Στην αρχη οταν μιλαγαμε στο μσν πιστευα οτι με δουλευει και οτι οι φωτος που μου εδειχνε ηταν φακε. Αλλα οταν ανοιξαμε καμερες επαθα τσοκο-σοκο!!!!Της ζητησα φυσικα να βγουμε και μου ειπε οτι τα εχει με εναν 33 χρονων και οτι την εχει σπιτωσει και οτι θα παντρευτουν!!!

Ακομα τραβαω τις πουτσοτριχες μου !!!! γιατι στο τελος μου λεει οτι αν ηταν ελευθερη θα βγεναμε αλλα επειδη αγαπαει τον τζουτζουκο της δεν θελει να του κανει κακο ...

τι να πεις ?
φιλε εσυ ησουν κοντα στην πηγη αλλα δεν ηπιες νερο.εγω δεν θα εγκατελειπα ευκολα...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως όσο παίζει ταυλάνδη σεξοτουρισμός άλλο τόσο παίζει και στην brazil υπάρχει φτώχεια μπόλικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom