Νέα

Big Brother γυμνα και σεξ βιντεο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Το ακούσαμε κι αυτό...ʼΗ μάλλον το είδαμε! Και όχι μόνο εμείς , αλλά και χιλιάδες χρήστες του διαδικτύου που παρακολουθούσαν σε ζωντανή μετάδοση , επεισόδιο του ριάλιτι παιχνιδιού Big Brother στην Αυστραλία .

Θέλετε να μάθετε τί έγινε; Οπως μεταδίδει το τηλεοπτικό δίκτυο CNN και άλλα διεθνή μέσα ενημέρωσης , δύο νεαροί παίκτες του Big Brother , ξεκίνησαν ένα άσχημο σεξουαλικό παιχνίδι με μια 22χρονη κοπέλα .

Λίγα λεπτά αργότερα , οι εικόνες που μεταδίδονταν από το σπίτι των διαγωνιζομένων , όχι απλά δεν θύμιζαν παιχνίδι ριάλιτι , αλλά μάλλον παρέπεμπαν σε ταινία πορνό . Και μάλιστα σκληρό πορνό .

Οπως ήταν φυσικό , σε ολόκληρη τη χώρα ξέσπασε σάλος . Τις τελευταίες ώρες , εκπρόσωποι της πολιτικής , πολιτειακής και καλλιτεχνικής ζωής της χώρας και κυρίως μεγάλο μέρος της κοινής γνώμης , απαιτεί να σταματήσει και να απαγορευθεί δια παντός το συγκεκριμένο ριάλιτι παιχνίδι .

Το θέμα έφθασε μέχρι τα πρωθυπουργικά γραφεία του Τζον Χάουαρντ , ο οποίος , αν και έχει κατηγορηθεί πολλές φορές ότι προωθεί τα ριάλιτι παιχνίδια για να προάγει τη δημοφιλία , αυτή τη φορά δήλωσε ότι το κακό έχει παραγίνει και ότι το ΚΑΝΑΛΙ 10 που μεταδίδει το παιχνίδι , έχει μια μοναδική ευκαιρία να δείξει υπευθυνότητα και να καταργήσει ʽαυτή τη γελοία εκπομπήʼ όπως είπε χαρακτηριστικά .

Η παραγωγή εξεδίωξε τους δύο παίκτες 20 και 21 ετών αντίστοιχα από το σπίτι . Η 22χρονη κοπέλα δήλωσε ότι οι 3 τους απλώς...έπαιζαν και όταν το πράγμα ʽχόντρυνεʼ , εκείνη τους είπε να σταματήσουν και το παιχνίδι σταμάτησε .

Οι αρχές ανέκριναν και τα τρία άτομα , χωρίς όμως μέχρι στιγμής να έχει ασκηθεί κάποια δίωξη . Οσο για το κανάλι; Παρά τις προειδοποιήσεις που του έχουν γίνει για επικείμενες κυρώσεις από το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης της Αυστραλίας , οι εκπρόσωποί του δήλωσαν ότι η εκπομπή δεν θα κοπεί .
Παιδια να κανουμε προσπαθεια να βρουμε το βιντεο!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Αν υπάρχει το βίντεο μάλλον το έχω και αν όχι το βρίσκω εύκολα. Πληροφορίες δώσε μόνο αν θες (πότε έγινε, ονόματα παιχτών κλπ.).
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια να κανουμε προσπαθεια να βρουμε το βιντεο!

:cheesy: :cheesy:
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπόν αν οι πληροφορίες μου είναι σωστές, την γκόμενα την λένε Camilla. Εγώ βρήκα το torrent και έχω αρχίσει ήδη να το κατεβάζω!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Φίλε Nefilim είσαι μεγάλο σαίνι! Πάντως μεταξύ μας, σιγά το πράγμα, ένα πουτσοσκάμπιλο της έριξαν, πώς κάνουν έτσι οι κωλοαυστραλοί!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Είναι όντως πολύ μάπα το βίντεο και συμφωνώ με τον Αντισθένη ότι έχουν παίξει πολύ μα πολύ καλλίτερα σκηνικά.
Τώρα για τους Αυστραλοπίθηκους είναι πολύ πουριτανοί για μένα και αρκετά αντιπαθητικό συνοθύλευμα από μαλακοτρίφτες.

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Παράδειγμα pure τσόντας απ' το Σλοβακικό Big Brother: :o



Στο δε Σουηδικό έχει κάτι τρελά ξεκωλάκια και γίνονται όργια. ;)
Όλα φυσικά στη συλλογή των antisthenis productions.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Στο ουγγαρέζικο που μάλιστα το είχε ανεβάσει και κάποιος σύντροφος εδώ που πηδιόντουσαν φόρα - παρτίδα δηλαδή τί έπρεπε να είχε γίνει; Να παραίτηθεί όλη η κυβέρνηση;

Πάντως τα reality αυτού του τύπου είναι μεγάλο καραγκιοζιλίκι, σημείο των καιρών....
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
που θα βρουμε τα βιντεο απο σλοβακικο, ουγγαρεζικο και σουηδικο big brother?
παιζουν και στο Limewire  ή πρεπει να κατεβασουμε torrent?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Ε, πρέπει να ξέρεις να ψάχνεις βασικά... θα δημοσιεύσω αρκετά προσεχώς.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Πολύ καλό! Το megaupload σπαστικό όμως ρε γαμώ... :(
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Άκυρο... έχει και RS. Άψογο!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Κι ένα επίσης ενδιαφέρον site και το κυριότερο με direct d/l ;).
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Μάγκες μάλλον το link με τα βίντεο που αναφέρεται σχετικά με τον μεγάλο αδερφό, έχει diler. Αν και έχω dsl, κάνω κλήση για να συνδεθώ και μου γάμησε όλες τις ρυθμίσεις. Μου έβαλε και κάτι εικονίδια τσοντέ... και γενικά παραλίγο να μου γαμήσει το σύμπαν. Στο νούμερο κλήσης έβαλε ένα νούμερο 9011... αλλά ευτυχώς προσπαθούσε να κάνει connect και δεν τα κατάφερνε. Αν χρέωσε κάτι θα το δω στον επόμενο λογαριασμό...
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Alexx τσέκαρε το και εσύ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Αυτό που έδωσα λες; >:( Αν ναι, είναι τσεκαρισμένο ότι δεν έχει... Αν, όχι ποιό απ' όλα ??? ???. Καλό είναι να μας πει και άλλος συνάδελφος βέβαια αν είχε πρόβλημα. Εγώ πάντως δεν είχα με κανένα link απ' όσα δόθηκαν σ' αυτό το thread.  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom