Νέα

bourdela.tv για mobile phones + devices

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλησπέρα συναγωνιστές, δεν ξέρω αν υπάρχει αντίστοιχο ήδη υπάρχον θέμα, αλλά θα ήταν χρήσιμο να καταθέσουν την εμπειρία τους εδώ όσοι χρησιμοποιούν το bourdela.tv μέσα από το κινητό τους τηλέφωνο. Σκοπός θα είναι να επιλυθούν κάποια προβλήματα που υπάρχουν σε κάποιες συσκευές.
Kαι για να ξεκινήσουμε, αναφέρω ότι εγώ που μπαίνω στο bourdela.tv μέσα από ένα iPhone, έχω τα εξής προβλήματα:

1. Όταν δεν είμαι ήδη logged in στο site, η οθόνη που βγαίνει και πρέπει να επιλέξεις ότι είσαι πάνω από 18 κλπ, δεν μπορείς να κάνεις κάποια επιλογή, οπότε μένεις εκτός site, και
2. Oι βάρδιες όταν μπεις στις σελίδες των studio, δεν μπορείς να σκρολάρεις πάνω κάτω, παρά βλέπεις ένα τμήμα τους.

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.926
Πόντοι
39.662
καλησπέρα συναγωνιστές, δεν ξέρω αν υπάρχει αντίστοιχο ήδη υπάρχον θέμα, αλλά θα ήταν χρήσιμο να καταθέσουν την εμπειρία τους εδώ όσοι χρησιμοποιούν το bourdela.tv μέσα από το κινητό τους τηλέφωνο. Σκοπός θα είναι να επιλυθούν κάποια προβλήματα που υπάρχουν σε κάποιες συσκευές.
Kαι για να ξεκινήσουμε, αναφέρω ότι εγώ που μπαίνω στο bourdela.tv μέσα από ένα iPhone, έχω τα εξής προβλήματα:

1. Όταν δεν είμαι ήδη logged in στο site, η οθόνη που βγαίνει και πρέπει να επιλέξεις ότι είσαι πάνω από 18 κλπ, δεν μπορείς να κάνεις κάποια επιλογή, οπότε μένεις εκτός site, και
2. Oι βάρδιες όταν μπεις στις σελίδες των studio, δεν μπορείς να σκρολάρεις πάνω κάτω, παρά βλέπεις ένα τμήμα τους.

περιμενε λιγο ακομα τυπε ετοιμαζουν app
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.726
Κριτικές
8
Like
2.420
Πόντοι
506
απο ποτε ετοιμαζουν αυτο το app?θα βγει οντως καποισ στιγμη? :think:
 

lions140

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι, η επιλογή για το αν είσαι άνω των 18, συνεχώς βρίσκεται εκτός των ορίων της οθόνης του iPhone.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom