Νέα

Speed-Dating κλπ. γραφεία γνωριμιών & συνοικεσίων, δουλεύουν άραγε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχω πάει σε SPEED DATING και...

  • Ηταν πολύ θετική εμπειρία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Γνώρισα τον άνθρωπο μου

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Σκέτη κοροιδία

    Ψήφοι: 8 21,1%
  • Μου έκατσε καλή φάση !

    Ψήφοι: 5 13,2%
  • Τα εφτιαξα με παντρεμένη!

    Ψήφοι: 4 10,5%
  • Θα ξαναπήγαινα

    Ψήφοι: 3 7,9%
  • Εχασα την ώρα μου και τα λεφτά μου

    Ψήφοι: 10 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
μηπως υπαρχουν εμπειριες απο γραφεια συνοικεσιων ? για ελληνιδες αλλα και για αλλοδαπες για κατι σοβαρο.
γραφεια και ελληνικα αλλα και ξενα
ευχαριστω
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
...αλλά βέβαια για 'γνωριμίες' της μιας νύχτας. Δε μιλάμε βέβαια για τα μεγάλα και γνωστά γραφεία, αλλά για ποιό 'δευτεροκλασάτα', μερικά από τα οποία διαφημίζονται και σε εφημερίδες. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πληροφορία
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ΜΟΥΦΕΕΕΣΣΣΣ!!!!!!! Ειμαι παθων. Σου τα περνουν και σου δινουν καποια τηλεφωνα δηθεν απο κοπελες που ψαχουν την αμαρτια κτλ κτλ. Στην χειροτερη να μην απαντανε στα τηλ ή να ειναι λάθος στην καλύτερη να είναι βίζιτες. Μακρια φίλε είναι απάτη
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
mουφα ειναι φιλαρακι.ειμαι παθων εδωσα σε γραφειο με εδρα την ομονοια ουρανιο τοξο λεγεται 200 ευρω με προοπτικη να μου βρει μια καλη κοπελα για σοβαρη σχεση,αλλα μολισ πηρε τα λεφτα μου εδωσε 1 τηλ απο μια πατσαβουρα,και μετα τελοσ.αρτεμησ λεγεται η ιδιοκτητρια του γραφειου.μεγαλη απατη το γραφειο αυτο.ψαχνωτροπο να την καταγγειλω για απατη.
 

Επισκέπτης
mουφα ειναι φιλαρακι.ειμαι παθων εδωσα σε γραφειο με εδρα την ομονοια ουρανιο τοξο λεγεται 200 ευρω με προοπτικη να μου βρει μια καλη κοπελα για σοβαρη σχεση,αλλα μολισ πηρε τα λεφτα μου εδωσε 1 τηλ απο μια πατσαβουρα,και μετα τελοσ.αρτεμησ λεγεται η ιδιοκτητρια του γραφειου.μεγαλη απατη το γραφειο αυτο.ψαχνωτροπο να την καταγγειλω για απατη.


φιλε ταζ επεσες σε απατεωνες αλλα μην στεναχωριεσε  υπαρχουν πολλα γραφεια για να βρεις κοπελα.... πιο σωστα απο αυτο που πηγες........ψαξε κι αλλο
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
της μορφής : 12 γυναίκες από την μια, 12 άνδρες από την άλλη. Κάθε άνδρας περνάει για 10 λεπτά από κάθε γυναίκα και όταν υπάρχει "κοινή συμφωνία" γίνονται τα κονέ. Κοστίζουν 40 γιούρια αυτές οι συναντήσεις και διοργανώνονται συνέχεια στην Αθήνα. Έχει κανείς εμπειρία; Πρέπει να υπάρχει αρκετό ψωμί.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Τίποτα το σπουδαίο πρακτικά... απλά ένας ακόμη τρόπος για να τα κονομάνε οι διοργανωτές των συναντήσεων!
Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί αναλυτικά στο Forum, αλλά με άλλο τίτλο...
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
φίλος (ή καλύτερα γνωστός μου) είπε πρόσφατα για διοργάνωση ενός τέτοιου πάρτυ και μάλιστα σε συνέχειες σε μεγάλη επαρχιακή πόλη από δασκαλίτσες 26-35 ετών που ψάχνονται για άντρα (παντρειάς ή γαμ...σιας). Η αναλογία ήταν 80 γυναίκες με 10 άντρες. Στην αρχή ζήταγαν ελεύθερους ΜΟΝΟ τώρα ας είναι και παντρεμένοι. Στη δεύτερη συνάντηση αυτή πήγε ο (παντρεμένος) γνωστός μου λόγω κολητιλικιού με μια εκ των οικοδεσποίνων η οποία των ήθελε και κοντά της να κάνει το κομμάτι της και μου έλεγε ότι σχεδόν φώναζε για 2 ώρες ότι ήταν παντρεμένος και στο τέλος φόρτωσε 3-4 με τηλέφωνα και μια την πήρε σε ξενοδοχείο καπάκι...
Και μετά λένε η επαρχία στερείτε "υπηρεσιών" και μάλιστα είναι και δωρεάν ή τέλος πάντων έχουν και το όμορφο παιχνιδάκι του κρυφού. Απλά παντού είναι να έχεις τα κονε...τελικά :- :- :-
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Υπαρχουν αυτου του ειδους οι αγγελιες οι οποιες αναφερονται σε γραφεια γνωριμιων και ειναι εντελως ΜΟΥΦΑ δηλαδη σου λενε να γραφτεις με  κωστος 60Ευρο η 80Ευρο η 100Ευρο και να σε φερουν σε εποικινωνια απο 
τρεις {3} εως πεντε {5} κοπελες  αλλα στα δεκα {10}τηλεφωνα που σου δεινουν τα εννεα {9} ειναι κλειστα η λαθος  ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  αυτα υπαρχουν στην εφημεριδα Κρητικες Αγγελιες & στην ιστιοδελιδα ] επιφυλασωμαι να διμοσιευσω και αλλες αγγελιες μολις πεσουν στην αντιληψη μου

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΕΧΩ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ και ζωηρή φαντασία και θέλω γνωριμία με αρρενωπό κύριο που να ξέρει να εκτιμά τη θηλυκότητα, από κυρία.
Πληροφορίες τηλ. : 69......56  ειναι στην περιοχη τις Ομονοιας
E-1246


ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ Γυμναστικής Ακαδημίας, αξιοθαύμαστη με πλούσια θηλυκά στοιχεία, ιδιαίτερα όμορφη, ζητά γνωριμία με κύριο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......2 
E-1246


ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ αισθητικής, εκρηκτικής παρουσίας, με τέλειες αναλογίες ανοιχτόχρωμη με μπλε μάτια, επιθυμεί γνωριμία με νέο σοβαρό, κατά προτίμηση φιλότεχνο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......4 
E-1246


 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Όντως έχει δίκιο ο φίλος....είχα βρεί και εγώ 1 τηλ χωρίς να ξέρω τί ακριβώς είναι και όταν πήρα μου είπαν πως είναι γραφείο και θέλουν 150 ? για να κάνω 5 γνωριμίες...και καλά ήταν γυναίκες παντρεμένες που είχαν διάφορα φετίχ...μου είχαν πεί και όδο...νομίζω κάπου ομόνοια...φυσικά δεν πήγα....μου φάνηκε πολύ μούφα η υπόθεση....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Το θέμα συγχωνεύτηκε...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
mουφα ειναι φιλαρακι.ειμαι παθων εδωσα σε γραφειο με εδρα την ομονοια ουρανιο τοξο λεγεται 200 ευρω με προοπτικη να μου βρει μια καλη κοπελα για σοβαρη σχεση,αλλα μολισ πηρε τα λεφτα μου εδωσε 1 τηλ απο μια πατσαβουρα,και μετα τελοσ.αρτεμησ λεγεται η ιδιοκτητρια του γραφειου.μεγαλη απατη το γραφειο αυτο.ψαχνωτροπο να την καταγγειλω για απατη.
καλα και δεν εψαχνες στο ιντερνετ κοπελα για σχεση?πιο ευκολα θα εβρισκες!!!!
 

Επισκέπτης
mουφα ειναι φιλαρακι.ειμαι παθων εδωσα σε γραφειο με εδρα την ομονοια ουρανιο τοξο λεγεται 200 ευρω με προοπτικη να μου βρει μια καλη κοπελα για σοβαρη σχεση,αλλα μολισ πηρε τα λεφτα μου εδωσε 1 τηλ απο μια πατσαβουρα,και μετα τελοσ.αρτεμησ λεγεται η ιδιοκτητρια του γραφειου.μεγαλη απατη το γραφειο αυτο.ψαχνωτροπο να την καταγγειλω για απατη.

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Τελικα, καλα λενε οτι ειμαστε μαλακες...κανατε τετοιο πραγμα? δωσατε χρηματα σε τετοιο γραφειο?????
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ξέρεις φιλαράκι πόσες πουτάνες είναι 200 ευρω. 4 μούνες σε στούντιο. Αυτά προς΄γνώση και συμμόρφωση.
Ακού μαλακία που πήγε και έκανε ρε το παιδί

O Bordelman
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον μαγκες
Σ Υ Ν Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ε Σ  μεγαλη  Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η
σε αυτου του ειδους τις πουτανες
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Λίγο νιονιό δεν βλάπτει! Οι καλές και όμορφες κοπέλες, σιγά μην είχαν ανάγκη το γραφείο για να τους βρει γκόμενο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Λίγο νιονιό δεν βλάπτει! Οι καλές και όμορφες κοπέλες, σιγά μην είχαν ανάγκη το γραφείο για να τους βρει γκόμενο.
+1000...εμένα στο τηλ μου είπε η γκόμενα που το σήκωσε πως είναι παντρεμένες και απλά ψάχνουν άνδρες που να ικανοποιούν τα φετίχ που έχουν.....φυσικά και δεν ακούμπησα....και ήθελε να κλείσω και ραντεβού δίνοντάς της όλα τα στοιχεία μου.....δεν θυμάμαι αν ζήτησε και ΑΦΜ.....πάντως που μένω,σταθερό τηλ και κινητό ζήτησε σίγουρα.....άντε με τους απατεώνες...
 

dionisio

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
mουφα ειναι φιλαρακι.ειμαι παθων εδωσα σε γραφειο με εδρα την ομονοια ουρανιο τοξο λεγεται 200 ευρω με προοπτικη να μου βρει μια καλη κοπελα για σοβαρη σχεση,αλλα μολισ πηρε τα λεφτα μου εδωσε 1 τηλ απο μια πατσαβουρα,και μετα τελοσ.αρτεμησ λεγεται η ιδιοκτητρια του γραφειου.μεγαλη απατη το γραφειο αυτο.ψαχνωτροπο να την καταγγειλω για απατη.

και ήθελε να κλείσω και ραντεβού δίνοντάς της όλα τα στοιχεία μου.....δεν θυμάμαι αν ζήτησε και ΑΦΜ.....πάντως που μένω,σταθερό τηλ και κινητό ζήτησε σίγουρα.....άντε με τους απατεώνες...

Συναγωνιστές μακριά από όλες αυτές τις "εστίες εξαπάτησης"! Πρόκειται για γραφεία "φαντάσματα" που το μόνο που κάνουν είναι να σου παίρνουν τα λεφτά μέσα από την τσέπη, λωποδύτες του κερατά. Έχει επαναληφθεί το σκηνικό με μεσίτες δια πάσαν νόσον και μαλακίαν  που αναλάμβαναν να σου πωλήσουν το αυτοκίνητο, το σπίτι, τη γυναίκα και ό,τι εν πάση περιπτώσει θέλεις, αν τους έδινες προκαταβολικά ένα ποσόν. Φυσικά αν τους προτείνεις να τους δώσεις το ποσόν όταν θα έχουν βρει τον υποψήφιο αγοραστή, η απάντηση βέβαια είναι ΟΧΙ!

Όσο για το ότι θέλεις να την κυνηγήσεις φίλε ΤΑΖ για απάτη, δυστυχώς θα μπεις σε περιττά έξοδα χωρίς αποτέλεσμα. Αφενός γιατί σου υποσχέθηκε μια γενική και αόριστη προοπτική γνωριμίας, πράγμα που δεν συνιστά (νομικά) απάτη, αφετέρου γιατί εντέλει σου έδωσε το τηλ. μιας πατσαβούρας, που μάλλον είναι ήδη στο κόλπο. Αναρωτιέμαι όμως αν σου έδωσε απόδειξη για τα λεφτά που της έδωσες... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom