Νέα

Βίντεο από μπουρδέλα και studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hostos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφοι
ανοίγω αυτό το thread για να βάζουμε αποκλειστικά και μόνο βίντεο που γράφουμε εμείς από ρδέλα ή studio !
Oσοι πιστοί κ' τολμηροί βάλτε να δει ο λαός !
Μόνο να μη φαίνονται φατσες
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
συναδελφε συγνωμη ( με τη μια και αρχισε τις λαλακιες) εδω διαγραφηκαν φωτο και εσυ ζητας βιντεο......

και παλι συγνωμη ...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Φιλτατε Hostos, επειδη εχεις μια ταση να ανοιγεις thred, για ψυλου πηδημα, για θεματα που & εχουν συζητηθει & αναλωθει δεκαδες φορες στο forum (& ειναι λιγο σπαστικουλι & αγενες, αυτο!) Κοιταζε ΚΑΛΑ το forum, πριν θεσεις καποιο θεμα. Επι του συγκεκριμενου τωρα: 1.: ΔΕΝ μπορεις να ανεβασεις βιντεο στο site. 2.: Γι' αυτη τη δουλεια οποιος θελει μπορει να τα ανεβασει αλλου, που γινεται & να δινει link. 3.: Περιμενουμε πρωτα δικες σου δουλειες & καταθεσεις στο forum, κατι που εχουμε κανει αρκετοι αλλοι!!!                                                                                      ps1: Panaxie, οταν λες κατι σωστο ΔΕΝ υπαρχει λογος να ζητας συγγνωμη!!!                            ps2:  Προτεινω το θεμα να κλεισει, δεν εχει λογο υπαρξης, η να συγχωνευτει σε ενα απο τα πολλα αντιστοιχα, θεματα!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
η συγνωμη lepando ηταν για να ευθυμησουμε..........

χα  χα......
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
αν θελει καποιος 4 βιντεακια με την κοπελα μου.......κι αλλο ενα με μια μιλφαρα να του τα στειλω να μ το πει μαγκες.....δεν εχω προβλημα!ειναι μεγαλα σε διαρκεια και πεφτει καλο ξεσκισμα και ακουγονται και κραυγες για τ καλα.....ειδικα σε αυτο με την μιλφ!Αυτα απο μενα
 

scorpiomba

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Like
4
Πόντοι
0
αν θελει καποιος 4 βιντεακια με την κοπελα μου.......κι αλλο ενα με μια μιλφαρα να του τα στειλω να μ το πει μαγκες.....δεν εχω προβλημα!ειναι μεγαλα σε διαρκεια και πεφτει καλο ξεσκισμα και ακουγονται και κραυγες για τ καλα.....ειδικα σε αυτο με την μιλφ!Αυτα απο μενα

πεναλασ λαμγακος
 

sotg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αν θελει καποιος 4 βιντεακια με την κοπελα μου.......κι αλλο ενα με μια μιλφαρα να του τα στειλω να μ το πει μαγκες.....δεν εχω προβλημα!ειναι μεγαλα σε διαρκεια και πεφτει καλο ξεσκισμα και ακουγονται και κραυγες για τ καλα.....ειδικα σε αυτο με την μιλφ!Αυτα απο μενα
φίλε αν μπορείς στήλε τα βιντεάκια
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
109
Like
30
Πόντοι
1
αν θελει καποιος 4 βιντεακια με την κοπελα μου.......κι αλλο ενα με μια μιλφαρα να του τα στειλω να μ το πει μαγκες.....δεν εχω προβλημα!ειναι μεγαλα σε διαρκεια και πεφτει καλο ξεσκισμα και ακουγονται και κραυγες για τ καλα.....ειδικα σε αυτο με την μιλφ!Αυτα απο μενα

Φιλαρακι αν θες στειλε τα βιντεακια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom