Νέα

Αναζήτηση βυζαρούδων στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s_kan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφοι αναρτω ΚΑΙ εδω θεμα....Αναζητηση ιεροδουλων απο σπιτακια,γραφεια ή και απο εφημεριδες...Αποψεις,χαρακτηρισμούς,εντυπωσεις και εμπειριες....Γνωρίζω ότι δυστυχως εδω πανω τα πράγματα στο συγκεκριμενο θεμα είναι πολυ φτωχα,αλλά ίσως ένα τετοιο θεμα,όπως ακριβως αυτό των συναδελφων απο Αθηνα,ρίξει κάποιο φώς στο τουνελ....Φυσικά,ζηλεύω τους Αθηναίους που έχουν απ οτι διαβαζω πάρα πολλές ευκαιρίες και δυνατότητες....
Αυτην την περίοδο εδω η πιο γνωστή είναι (απ ότι λετε) η Σαρα στο Ερως.Δεν την εχω τιμήσει διότι τη θεωρώ γεματη.Αντιθέτως η Χριστίνα,συμμετρικα πλούσιο(αν και σιλικονη,δε μας χαλαει) στηθος και εκπληκτική σε όλα.....
Απο εκεί και πέρα?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λιγα πραγματα στην πολη μας.στην ιταλιδα πηγες που ειναι στο καινουριο στουντιο στα club διπλα στο τερμα του δρομου?δεν θυμαμαι οδο.ειναι κ βυζαρου κ μιλφ.δουλευει βρδυ νομιζω.παλι αλλαξες φωτο ρε συ?απο την καλη στην καλυτερη πας.αααα,την ασπρουλιαρα στο μπλε στο βαρδαρη την ειχες δοκιμασει?
 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
xaxa τα ιδια του λενε του ανθρωπου.
καμμενο θεμα και αυτο ε?οκ δεν γεμιζει ο σκληρος.
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τη Μαιρη την ειχα παρει πριν απο 2-3 χρονια....Πρεπει να εχει παει με πολλες εκαντονταδες κοσμου....ισως και χιλιαδες...Εχει 'ανοιξει' παρα πολυ πλεον..και δεν με ψηνει.
Την Ιταλιδα στο τερμα Νικ.Ουρανου δεν την εχω παρει διοτι οσες φορες πηγα,ηταν κλειστο...Αν ξερει καποιος χαρακτηριστικα της ας μου πει...Ελπιζω να μην ειναι γεματη ή χοντρη όμως..Τζαμπα η βενζινη εως εκει.. :think:
Τιποτ αλλο υπαρχει απο εφημεριδα ή απο γραφειο? :helpplea:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Δεν συμφωνώ μαζί σου φίλε... Η Σάρα δεν είναι γεμάτη. Δοκίμασε μια φορά και θα καταλάβεις περί τίνος πρόκειται!

Την άλλη στο μπλε σπίτι στο Βαρδάρη την είχα πάρει μια φορά παλιά... πολύ παλιά όμως! Πολύ καλή αλλά μετά άκουσα ότι όντως άνοιξε. Πηγάδι... Γεώτρηση...

Για την Ιταλίδα στη Νικ. Ουρανού ακούγονται καλά αλλά δεν δοκίμασα ακόμα... μόλις φάω θα σου πω!
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Απο περιγραφη ξερεις τιποτα για την Ιταλιδα?
Οσο για τη Σαρα,ειναι μια κοπελα στο ερως 16,με μεγαλο αλλα πεσμενο στηθος και με αρκετα πιασιματα?Αν ειναι αυτη,απλα δεν ειναι σε αυτο το στυλ που ψαχνω..Τη θεωρω γεματη,αλλα γουστα ειναι αυτα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
30
Like
609
Πόντοι
4.475
Στο Έρως 16 είναι αλλά πεσμένο δεν είναι... τεσπά γούστα είναι αυτά δεν θα μαλώσουμε για τα βυζιά μιας...

Για την Ιταλίδα; Μισό να ψάξω... Αν βρω θα κάνω edit!
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτα να θελουμε να καταθεσουμε και να μην βρισκουμε...Αυτοι που τις φερνουν δεν εχουν μυαλο...Φερτε και σε μας το 1/3 απο αυτο που εχει στην Αθηνα και θα χεστειτε στο ταληροοοοοοοοοοοοοο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Κοιτα να θελουμε να καταθεσουμε και να μην βρισκουμε...Αυτοι που τις φερνουν δεν εχουν μυαλο...Φερτε και σε μας το 1/3 απο αυτο που εχει στην Αθηνα και θα χεστειτε στο ταληροοοοοοοοοοοοοο
λοιπον η ιταλιδα ειναι μιλφ.τα μαλλια προς το κοκκινο χρωμα,εχει στηθος,δεν εχω μπει γιατι ειναι πολυ γιαγια για μενα.
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Πηγες σημερα? Ειναι εκει? Πες μου λιγο γενικα χαρακτηριστικα απο σωμα....Υψος,αδυνατη?γεματη?χοντρη?Στυλ στηθους?Πεσμενο?Μεγαλο?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Πηγες σημερα? Ειναι εκει? Πες μου λιγο γενικα χαρακτηριστικα απο σωμα....Υψος,αδυνατη?γεματη?χοντρη?Στυλ στηθους?Πεσμενο?Μεγαλο?
δεν πηγα κ δεν εχω παει μαζι της.αν θες περνα μια βολτα ρε συ να την δεις μονος.μην περιμενεις να σου πουν οι αλλοι πως ειναι γιατι δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα.εμενα ας που με δεν μου αρεσει καθολου.δεν ειναι χοντρη αλλα οχι κ αδυνατη.μην περιμενεις στυλ μαιρης....
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου σε ρωτησα οχι διοτι βαριεμαι να παω κα ινα περιμενω απο αλλους,αλλα διοτι μενω μακρυα ,ανατολικα,και δεν ξερω αν δουλευε νυχτερινη βαρδυα.Γι αυτο ρωτησα και χαρακτηριστικα.Οσες φορες πηγα τις τελευταιες 10 μερες,ηταν κλειστο.Να με συγχωρεις αν σε κουρασα,αλλα σου περιγραφω τους λογους που ρωτησα τοσα πολλα.Αν ειναι νυχτερινη βαρδυα,να περασω αυριο βραδυ...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Φιλε μου σε ρωτησα οχι διοτι βαριεμαι να παω κα ινα περιμενω απο αλλους,αλλα διοτι μενω μακρυα ,ανατολικα,και δεν ξερω αν δουλευε νυχτερινη βαρδυα.Γι αυτο ρωτησα και χαρακτηριστικα.Οσες φορες πηγα τις τελευταιες 10 μερες,ηταν κλειστο.Να με συγχωρεις αν σε κουρασα,αλλα σου περιγραφω τους λογους που ρωτησα τοσα πολλα.Αν ειναι νυχτερινη βαρδυα,να περασω αυριο βραδυ...
δεν με κουρασες ρε συ κ μαλλον δεν καταλαβες πως το ειπα.απλα δεν εχουμε ολοι ο ιδιο γουστο οποτε οτι κ να σου πω δυσκολα να εχεις την ιδια αποψη.εγω να δεις ποσοσ ανατολικα μενω.......ασε.....παντως απο κανα δυο βολτες δουλευει ποτε αυτη βραδυ ποτε μια αλλαη ελληνογερμανιδα δεν θυμαμαι το ονομα της τωρα
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ok,το δεχομαι οπως το λες και ειναι λογικο να μην εχουμε τα ιδια γουστα.Απλα ηθελα μια περιγραφη απο καποιον που την εχει δει.Εχω ακουσει καλα λογια,αλλα οχι περιγραφη...THANKS παντως
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ok,το δεχομαι οπως το λες και ειναι λογικο να μην εχουμε τα ιδια γουστα.Απλα ηθελα μια περιγραφη απο καποιον που την εχει δει.Εχω ακουσει καλα λογια,αλλα οχι περιγραφη...THANKS παντως
1.60 καπου στα 60 κιλα με μεγαλα βυζια δεν ξερω αν ειναι πεσμενα γιατι βγαινει με σουτιεν συνεχεια.....μαλλια ειπαμε,ηλικια καπου στα 40-45 κ κωλο δεν εχω δει ποτε γιατι οταν παω ειναι με μια ρομπα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Ok,το δεχομαι οπως το λες και ειναι λογικο να μην εχουμε τα ιδια γουστα.Απλα ηθελα μια περιγραφη απο καποιον που την εχει δει.Εχω ακουσει καλα λογια,αλλα οχι περιγραφη...THANKS παντως
Λοιπον ακου.σου τα ειπα αλλα φαινεται δεν προσεχεις.Η Ιταλιδα MILF Τζωρτζια ειναι χοντρη αλλα σφιχτη.αν θεωρεις τη Σαρα γεματη,αυτη ειναι ακομα παραπανω.Βυζαρου και λεπτη ειναι μονο η Μαιρη.Μεγαλη βυζαρου ειναι η Τζουλια(Προμηθεως τερμα κατω),εχω καιρο να τη δω δε ξερω αν δουλευει ακομα.Αν δουλευει ακομα και εχεις λεφτα για πεταμα πανε σ'αυτην.Αλλα πες μου ειλικρινα.Ειναι δυνατον ενα μηνα τωρα ακομα να ρωτας?Καμια βολτα δεν εκανες??Ανοιγεις 2 θεματα,ρωτας τα ιδια,σου απαντανε περιπου για τις ιδιες και συ ξαναρωτας τα ιδια.ενα 10λεπτο πηδημα ειναι η υποθεση.καντο και τελειωνε!!!
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
η τζωρτζια ειναι μεγαλουτσικη αλλα με πολυ καλη περηποιηση(σε εμενα τουλαχιστον)γιατι εχω ακουσει και αρνητικες αναφορες.αν θελεις κοιτα στο μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης,λιγο παλιοτερα υπαρχουν αναφορες για την εν λογο κυρια
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
παντως μεγαλο στηθος εχει και η κοπελα που δουλευει βραδυ στην Ν.Ουρανου, στο πρωτο σπιτι ομως που ειναι σαν εκκλησια
 
OP
OP
S

s_kan

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστώ φίλε..Να αυτή είναι καλη πληροφορία…..Το ‘τυρακι’ για να τρεξω να δω και να πω την αποψη μου και σε σας…….Ελπιζω μονο να μην είναι γεματη ή χοντρη και παω τζαμπα..
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
ειναι χοντρουλα εμενα δεν μ αρεσε παντως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom