Νέα

Πόσο συχνά επισκέπτεσθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GLA21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
παιδια ειλικρινα εχω απορια ποσο συχνα επισκεπτεται ο καθενας το site;;ειλικρινα τις τελευταιες μερες που κοιταζω διαφορα θεματα και υπαρχει ενημερωση ανα πασα στιγμη μπαινω παρα πολυ συχνα!γινεται λιγο κολλημα ωρες ωρες :2funny: :dancing:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
παιδια ειλικρινα εχω απορια ποσο συχνα επισκεπτεται ο καθενας το site;;ειλικρινα τις τελευταιες μερες που κοιταζω διαφορα θεματα και υπαρχει ενημερωση ανα πασα στιγμη μπαινω παρα πολυ συχνα!γινεται λιγο κολλημα ωρες ωρες :2funny: :dancing:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
G

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
εγω εννοω πολλες φορες μεσα στην ιδια μερα.... :rockon: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • teeth.JPG
    teeth.JPG
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
παλια εμπαινα αρκετα και παρακολουθουσα τους ''παλιους'' που ειχαν χαβαλε,ηταν αγχολυτικο για κανα 2 ωρες ,τωρα πια ναι μεν μπαινω σχεδον καθε μερα για λιγο αλλα δεν εχει πια τοσο πλακα το σαιτ,για οταν δεν εχεις τι να κανεις ηταν καλο αλλα πλεον τα περισσοτερα που γραφονται εδω ειναι η κακιες κι ανασφαλειες η μαλακιες δυστυχως...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
παλια εμπαινα αρκετα και παρακολουθουσα τους ''παλιους'' που ειχαν χαβαλε,ηταν αγχολυτικο για κανα 2 ωρες ,τωρα πια ναι μεν μπαινω σχεδον καθε μερα για λιγο αλλα δεν εχει πια τοσο πλακα το σαιτ,για οταν δεν εχεις τι να κανεις ηταν καλο αλλα πλεον τα περισσοτερα που γραφονται εδω ειναι η κακιες κι ανασφαλειες η μαλακιες δυστυχως...
:think:  :cool2:  :cool2:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
παλια εμπαινα αρκετα και παρακολουθουσα τους ''παλιους'' που ειχαν χαβαλε,ηταν αγχολυτικο για κανα 2 ωρες ,τωρα πια ναι μεν μπαινω σχεδον καθε μερα για λιγο αλλα δεν εχει πια τοσο πλακα το σαιτ,για οταν δεν εχεις τι να κανεις ηταν καλο αλλα πλεον τα περισσοτερα που γραφονται εδω ειναι η κακιες κι ανασφαλειες η μαλακιες δυστυχως...

Αν βαρέθηκες να διαβάζεις μαλακίες, δεν έχεις παρά να παρακολουθείς τα ποσταρίσματά μου :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
0
Πόντοι
16
Ολημερίς κι ολονυχτίς. Και όταν κολλάει, όπως πριν λίγο, βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο. :grin: :grin: :grin:
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Yes man... :sunglasses:

Λέτε "ΝΑΙ" για να προκόψετε σύμφωνα με τον jim Carrey...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom