Νέα

Hotel Priamos (Παγκράτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos21ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos21ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/hotel/athens/priamos-hotel/]Το thread αναφέρεται στη σχετική καταχώρηση στον κατάλογο[/url]

Συναγωνιστες, σκεφτομαι να επισκευτω το "Πριαμος" στο Παγκρατι, καθως ειμαι και τις γειτονιας, με ενα γκομενακι. Τι λενε οι τελευταιες εμπειριες για το ξενοδοχειο?Ολα καλα οπως ηταν?ποιοτητα, τιμες κτλ...Πειτε τις εμπειριες σας...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
κυριλατο !
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
εκαστος στο ειδος του....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  συνιστώ ανεπιφύλακτα .
Είναι το αγαπημένο  μου !
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
δε ρωτησαμε....
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
δυσκολο στο παρκινγκ , ωραια δωματια , αμα εχεις να ξοδεψεις κανενα ευρωπουλο παραπανω (οχι πολλα +20 ) παρε σουιτα θα το ευχαριστηθεις
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
για Ελληνικο γαμωχοτελ ισως

Στην Ελλάδα ζούμε καλός ή κακός.
Άμα πάμε κάνα ταξίδι στην Μποτζουάνα θα σε ρωτήσουμε!!

Είναι από τα καλύτερα και έχει και θεματικά δωμάτια.
 
OP
OP
G

giorgos21ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
με την σουιτα τι παιζει?εχει παει κανενας? εχει jaccuzi?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
για δώστε info στο λαό ...

tag γιατί με ενδιαφέρει ... μπας και χρειαστεί ...
 

Επισκέπτης
Στην Ελλάδα ζούμε καλός ή κακός.
Άμα πάμε κάνα ταξίδι στην Μποτζουάνα θα σε ρωτήσουμε!!

Είναι από τα καλύτερα και έχει και θεματικά δωμάτια.


κλαψεεεεε

γιαυτο ακριβως επειδη οι περισσοτεροι στην Ελλαδα δεν εχουν αισθητικη κ ειναι αφραγκοι συμβιβαζονται με τη μετριοτητα κ την πλεμπα.Κ στις γκομενες που γαμανε κ στα ξενοδοχεια που πηγαινουν...
Ο καθενας με την τσεπη του κ με την αισθητικη του λοιπον.

ξανακλαψεεεεεεε
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
μαλον δεν εχετε δη καλιτερα παιδες..
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη με cg στον Πρίαμο. Ζητώ δωμάτιο απλό και ζεστό. Αν και όπως μου έχουν πει τις τελευταίες φορές,  άλλαξαν τα κλιματιστικά, εντούτοις και με τα καινούργια τα ρημάδια δεν έβγαινε ζέστη (ήμουν δωμάτιο 501, απόγευμα). Το ξενοδοχείο αυτό το θεωρώ "προσιτή πολυτέλεια" και ούτε ποτέ θα το αλλάξω ως στέκι. Ωστόσο, τόσο τώρα το χειμώνα με τα κρύα, όσο και το καλοκαίρι με τις ζέστες, κάτι πρέπει να γίνει με τα κλιματιστικά. Όσα γράφω είναι απολύτως καλοπροαίρετα και ούτε, σε καμία περίπτωση, αναιρούν την άποψή μου ότι είναι το καλύτερο ξενοδοχείο του είδους στο κέντρο.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
το εχω χτισει με διαφορες γκομενες.στα συν η σχεδον ανυπαρκτη ηχομονωση που βγαζει απειρο γελιο.ψιλοακριβο με 30 για αυτα που προσφερει αλλα ειναι σε πολυ καλο σημειο
 

Επισκέπτης
To"Πριαμος"ειναι αρκετα καλο χοτελι σε πολυ καλο σημειο,ειδικα αν ειστε Παγκρατιωτης.Τα δωματια ειναι"Θεματικα"(δλδ.εχουν μια διακοσμηση ορισμενου υφους:Ινδικο,Κινεζικο,νυφικο και παει λεγοντας),και ειναι καθαρα-εγω μεχρι στιγμης δεν ειχα καποιο προβλημα.

Απο πλευρας ηχομονωσης τα πραγματα ειναι ετσι κι ετσι αλλα υπαρχουν και χειροτερα(π.χ. Attiki).Στα συν για τους βιζιτακιδες το οτι τα ολα τα γραφεια το γνωριζουν και δεν χρειαζονται καθοδηγηση.

Παροτι μενω κοντα και το εχω τιμησει πολλες φορες-και οχι μονο με βιζιτες-δεν ειναι το καλυτερο μου:Τα καλυτεροτερα ΙΜΟ ειναι τα Victory στο κεντρο.Πολυ πιο κυριλε κατασταση,ειδικα στις σουιτες.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Παροτι μενω κοντα και το εχω τιμησει πολλες φορες-και οχι μονο με βιζιτες-δεν ειναι το καλυτερο μου:Τα καλυτεροτερα ΙΜΟ ειναι τα Victory στο κεντρο.Πολυ πιο κυριλε κατασταση,ειδικα στις σουιτες.
μπορέις να μου πέις που βρίσκονται αυτά τα ηοτέλια βίψτορυ?
Πάντως το πρίαμος είναι σούπερ και το εχω επισκεφθεί πολλές φορές. Θα συμφωνήσω οτι ηχομόνωση δεν υπάρχει αλλά απο δωμάτια είναι το κάτι άλλο. ειδικά το ιατρικό το οποίο το έχω τιμήσει άπειρες φορές όπως και το 1000+1 νύχτες
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Και εδώ οπαδός του Πρίαμος...
(favorites: όλα μωβ, ινδικό και το ινδιάνικο όπου έχουν γίνει μερικά μυθικά πολυπληθή όργια...glory days!)

Victory? Για δώστε παραπάνω Info plz!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω ειμαι απο θεσ νικη κ εχω παει αρκετες φορες στο δικο μας πριαμος,ειναι αλυσιδα?εχει παει καποιος κ στα δυο?αν ειναι θεματικα τα δωματια ειναι ιδια φαση μαλλον.εμενα μ αρεσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom