Νέα

Τσοντοσινεμά Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariospavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariospavlos

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους
  θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου αν στην θεσσαλονίκη παίζουν τσοντοσινεμα και αν γίνονται καλές φάσεις μέσα σε αυτά..και αν υπάρχουν μέρη όπως στην αθηνα όπου γίνονται γνωριμίες με αλλα άτομα.. ευχαριστω πολυ παιδιά για το ενδιαφέρον και την βοήθεια!!
 

haio

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχει το σινε-λα'ι'κον που ειναι στο βαρδαρη πανω στην εγνατια. πηγα καμια δυο τρεις φορες αλλα δεν ειδα και τιποτα καλο να γινετε η να το επηδιωκουν και οι παραευρησκομενη εκει. ειχε και καποια νεαρα αγορια που περιμενα ισως να κανουμε κατι αλλα στεκονταν απλα και εβλεπαν πωσ περνανε ο κοσμοσ περα δοθε απο τη μια αιθουσα στην αλλη. εχει και καμπινες να βρεθεις με κανεναν εκει μεσα και να δεις τσοντα "πριβε" αλλα τωρα ειναι κλειστα γιατι οπως λενε τισ ανακαινιζουν.
 
OP
OP
M

mariospavlos

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
τι ηλικιες παιζουν μεσα στο cinema ξερεις??
 
OP
OP
M

mariospavlos

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον παιδια εμαθα οτι εχει αλλα 2 σινεμα η θεσσαλονικη  το ενα ειναι το θεανω και το αλλο το βιλμα!!!!  επισεις περιοχες για καλα γουστα ειναι οι εξεις
στο πάρκο δίπλα στο Ξενοδοχείο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (αργά το βράδυ)
Πάρκινγκ της έκθεσης HELEXPO παλι αργά το βραδυ
Δημόσιες τουαλέτες της πλατείας Αριστοτέλους (από την πάνω πλευρά της Εγνατίας) (όλη την ημέρα)
ΟΣΕ τουαλέτες (όλη την ημέρα)
ΚΤΕΛ τουαλέτες (όλη την ημέρα)
CINEMA Λαικόν, Βίλμα, Θεανώ (όλη την ημέρα)!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Πολύ καλή φάση γίνεται στο σινεμά που είναι στο δεύτερο στενό όπως ανεβαίνεις τη Διοικητηρίου από Εγνατία(Καραολή και Δημητρίου η άλλη ονομασία της Διοικητηρίου). Είναι ο τελευταίος δρόμος καθώς πας προς Βαρδάρη πριν φτάσεις στη Λαγκαδά. Δηλαδή είσαι Εγνατία και πας προς Βαρδάρη, στρίβεις δεξιά στη Διοικητηρίου και στο δεύτερο στενό αριστερά είναι το σινεμά. Σχετικά κοντά στο Λαϊκόν. Στον εξώστη και στις τουαλέτες παίζουν ωραίες φάσεις και πολλές φορές κάνεις σεξ στο διάδρομο στον εξώστη. Το προτιμώ το συγκεκριμένο τσοντοσινεμά και από τα τρία. Δε θυμάμαι πως λέγεται.
Όσο για το τρίτο είναι στην οδό Κωνσταντινουπόλεως. Είσαι Εγνατία και πηγαίνεις στο ρεύμα προς αεροδρόμιο. Στρίβεις δεξιά στην Μπότσαρη και αμέσως πάλι δεξιά στην Κωνσταντινουπόλεως που έχει κάτι Γκούντις. Συνεχίζεις ευθεία και σε λίγα μέτρα στο δεξί σου χέρι είναι το τσοντοσινεμά. Έχει λίγη κίνηση. Οι τουαλέτες του δεν έχουν καθόλου φως, πράγμα που δυσκολεύει αρκετά την κατάσταση. Το καλό είναι πως δεξιά από την οθόνη έχει ένα δωματιάκι με μια τηλεόραση και προβάλει gay τσόντες. Εκεί μπορείς να βρεις άτομα και γενικά μέσα στο δωματιάκι, γίνεται κατάσταση.
Έχω πάει αρκετές φορές και στα τρία και έχω να πω ότι στο Λαϊκόν δεν μαρέσει γιατί μαζεύει πολλούς ξένους και γενικά έχει πολύ φασαρία. Αυτό στη Διοικητηρίου είναι το καλύτερο, καθώς έυκολα γίνεται κατάσταση, ειδικά αν σου αρέσουν οι μεγαλύτεροι σε ηλικία ενεργητικοί άνδρες. Σε αυτό στην Κωνσταντινουπόλεως πηγαίνουν λίγοι και υπάρχουν μέρες που μπορείς να περάσεις πολύ καλά και μέρες που να μην πατάει άνδρας.
 

x-frosty

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μονο gay συχναζουν σε τετοια σινεμα?ειναι δυσκολο να πετυχεις καμια cross i trans?
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
παλια καταστασεις γινονταν στα σινε αυτοκινητων , και με ματι διοτι τα αυτοκηνιτα ηταν κοντα και οταν αναβαν η γυναικες γινονταν παρτυ γενικο και ειδικα, στο σινε που ηταν λιγο πριν το τιτταν.
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
αυτο στο τιτταν οχι δεν  υπαρχει .το εμανουελλα στο αεροδρομιο γινονται τετοια αλλα εγω ετυχα σε δυο μονο στο αλλο στο τιτταν σχεδον καθε σαββατο ειχαμε χαρες ,ματι καθε φορα που ειμουν εκει καθε ζευγαρι εδινε απλα δεν ηθελε πιεση ηταν ζευγ που ερχονταν μονο για αυτο το πραγμα .η παρτουζες γινονταν ειδικα  με ζευγαρια απο τα σκυλαδικα  που τα πιναν  και ερχονταν εκει κατα της 2-3 προς το τελος ...
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
poios kserei na mou pei ti ores leitoysrgoun ta tsontosinema opos p.x. to cine-laikon
Λαϊκόν: Από το πρωί γύρω στις 11 μέχρι το βράδυ στις 3
Βίλμα: από το μεσημέρι στις 12 μέχρι τις 10 το βράδυ
Θεανώ: από τις 2 το μεσημέρι μέχρι την μία το βράδυ.
Προτείνω ανεπιφύλαχτα Βίλμα και ώρες 2-6. Έχει πολλούς άνδρες και βγάζεις ωραία γούστα...
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Λαϊκόν: Από το πρωί γύρω στις 11 μέχρι το βράδυ στις 3
Βίλμα: από το μεσημέρι στις 12 μέχρι τις 10 το βράδυ
Θεανώ: από τις 2 το μεσημέρι μέχρι την μία το βράδυ.
Προτείνω ανεπιφύλαχτα Βίλμα και ώρες 2-6. Έχει πολλούς άνδρες και βγάζεις ωραία γούστα...
Νέος χώρος άνοιξε από το καλοκαίρι στο Βαρδάρη Αφροδίτης 6 στο στενό του Μαρινόπουλου, απορώ πως οι gay του φόρουμ δε το αναφέρουν ακόμα. Εγώ staright είμαι και το ξέρω, εσείς δε το ξέρετε? Απορώ ειλικρινά. Έχει και σαιτ στο ιντερνετ bluevision.gr
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Νέος χώρος άνοιξε από το καλοκαίρι στο Βαρδάρη Αφροδίτης 6 στο στενό του Μαρινόπουλου, απορώ πως οι gay του φόρουμ δε το αναφέρουν ακόμα. Εγώ staright είμαι και το ξέρω, εσείς δε το ξέρετε? Απορώ ειλικρινά. Έχει και σαιτ στο ιντερνετ bluevision.gr
Χίλια ευχαριστώ για την πληροφορία, δεν το ήξερα, φαίνεται τρομερά ενδιαφέρον. Θα το επισκεφθώ μάλλον αύριο και θα γράψω κριτική.
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Χίλια ευχαριστώ για την πληροφορία, δεν το ήξερα, φαίνεται τρομερά ενδιαφέρον. Θα το επισκεφθώ μάλλον αύριο και θα γράψω κριτική.
έχω δει και γυναίκα να μπαίνει μέσα βραδάκι
 

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
αν πανε και γυναικες τοτε να το επισκεφτουμε... αλλα αν πανε κατα 99% γκεη μαλλον δεν ειναι για τους περισσοτερους απο εμας.
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Λες να μη μπορώ να τους ξεχωρίσω συνάδελφε?
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικά πάνε και gay αλλά και όποιος γουστάρει
 

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα δεν ειναι ποιοι πηγαινουν αλλα σε τι ποσοστο πηγαινουν.... αμα στα 100 ατομα ειναι 50 γκεη 49 στρεητ και μια γυναικα, ε δε νομιζω οτι θα μεινουν και πολλοι ικανοποιημενοι...  καταλαβαινεις τι θελω να πω. αν ημασταν σε καμια πιο προχωρημενη χωρα, θα πηγαιναν και πολλες γυναικες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom