Νέα

Κωλόμπαρα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 51K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ετοιμάζεται με εντατικούς ρυθμούς νέο ίδρυμα καταθέσεων επιδοτήσεων από ελιές και πρόβατα στην Υψηλαντών λίγο μετά το Λεβαρέ (στα γνωστά στενά πίσω από το δημαρχείο)......από ότι άκουσα θα έχει και χώρο για επιτόπιο νταλαβέρι on-board!!!

Επίσης προχτές:

"Συλλήψεις για μαστροπεία έγιναν σε καφέ-μπαρ των Χανίων. Σύμφωνα με τη χθεσινή ανακοίνωση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Χανίων, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Χανίων, συνελήφθησαν στις 11.30 προχθές το βράδυ στα Χανιά 4 άτομα (1 ημεδαπός και 3 αλλοδαπές), γιατί σε έλεγχο που έγινε σε καφέ-μπαρ διαπιστώθηκε ότι ο συλληφθείς ημεδαπός μαζί με τη μια συλληφθείσα αλλοδαπή, ως υπεύθυνοι λειτουργίας του καταστήματος, προήγαγαν στην πορνεία τη δεύτερη γυναίκα συλληφθείσα έναντι του χρηματικού ποσού των 100 ευρώ σε διαμέρισμα διπλανής πολυκατοικίας που διατηρούσαν για το σκοπό αυτό, η οποία δεν είχε προβεί σε ιατρικές εξετάσεις και δεν είχε πιστοποιητικό άσκησης επαγγέλματος. Κατά τον έλεγχο διαπιστώθηκε επίσης ότι οι συλληφθέντες δεν είχαν άδειες εργασίας, ενώ αναζητείται η ιδιοκτήτρια του καφέ-μπαρ η οποία απουσίαζε. Από το Τμήμα Ασφαλείας Χανίων ενεργείται προανάκριση."
Πηγή: Χανιώτικα Νέα
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Που ακριβώς?Ξέρεις όνομα?Δεν πιστεύω να εννοεις ενα καινούργιο που εχει ανοίξει ακριβώς δίπλα απο το λεβαρε γιατι αυτο γραφει απ έξω οτι ειναι καφέ-μπαρ.Χθες που έκανα μια βόλτα δεν είδα τίποτα ύποπτο.
Ξέρει κανεις τι σοι μπαρ είναι αυτό το 'φλόγες' λίγο μετά το λεβαρέ??
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Φλογες ειναι το παλιο Σεισμος του χοντρου απλα μεταφερθηκε εκει
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Aπ οσο εχω δει λειτουργεί ακόμα.Παίζει τιποτα καλό εκεί???
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αμε ο Νοτης με καμια χοντρη μαυρη.Για να'ναι και δευτερη πολυ δυσκολο.Τελειωμενοι...Μονο στριπτιζοκατασταση Μεδουσα και Διαμαντια
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι αμε ο Νοτης με καμια χοντρη μαυρη.Για να'ναι και δευτερη πολυ δυσκολο.Τελειωμενοι...Μονο στριπτιζοκατασταση Μεδουσα και Διαμαντια
αχ μου θυμισες τα νιατα μου τωρα...)))
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Εξιχνιάστηκε υπόθεση μαστροπείας στα Χανιά
6 Ιουλίου 2009, 14:42


Με την κατηγορία ότι εξωθούσε στην πορνεία μια 22χρονη Νιγηριανή, συνελήφθη ένας 55χρονος ιδιοκτήτης νυχτερινού μπαρ στην περιοχή Δαράτσο του Δήμου Νέας Κυδωνίας.

Αστυνομικός υποδύθηκε τον πελάτη και πήγε στο μπαρ. Ο ιδιοκτήτης τού πρότεινε την νεαρή κοπέλα από την Νιγηρία, η οποία και σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο επιδόθηκε σε στριπτίζ έναντι του ποσού των 30 ευρώ.

Στην συνέχεια και σε άλλο χώρο πίσω από το νυκτερινό κέντρο, η 22χρονη έναντι 80 ευρώ θα προσέφερε ολοκληρωμένες προσωπικές υπηρεσίες.

Εκείνη την ώρα μέσα στο κατάστημα μπήκαν άλλοι αστυνομικοί, που συνέλαβαν τον ιδιοκτήτη και την κοπέλα από τη Νιγηρία.

Τα χαρτονομίσματα που είχε δώσει ο πελάτης - αστυνομικός ήταν προσημειωμένα, ενώ σε βάρος και των δύο σχηματίσθηκε δικογραφία.

Ο ιδιοκτήτης του μπαρ κατηγορείται για μαστροπεία, ενώ η 22χρονη εστερείτο πιστοποιητικά υγείας.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πριν κάμποσο καιρό σφραγίστηκαν 3 μαζεμένα στην Υψηλαντών στην αρχή, το Λεβαρέ και τα 2 επόμενα. Το τελευταίο μάλιστα είχε ανοίξει τα Χριστούγεννα. Έκαναν ασφαλιστικά μέτρα οι κάτοικοι και τα σφράγησε ο δήμος με δικαστική απόφαση. Πάντως στο Λεβαρέ βλέπω κίνηση τελευταία, κάτι φτιάχνουνε.
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανεις τι πεζει στο playboy?αν ναι ας στιλικαπιος πμ
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια σας ερχομαι την αλλη εβδομαδα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Δυστυχώς δεν θα είμαι εκεί, ήμουνα πριν από ενα μηνα περίπου!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δυστυχώς δεν θα είμαι εκεί, ήμουνα πριν από ενα μηνα περίπου!!
και εγω αλλου ημουν πριν κανα μηνα αλλα τωρα ειπα να κανω κανα tour στα Χανια)))
PS:σημερα μου πηραν τηλ απο το φροντιστηριο και μου ειπαν οτι εχω παρει και το Cambridge :P
 

Επισκέπτης
και εγω αλλου ημουν πριν κανα μηνα αλλα τωρα ειπα να κανω κανα tour στα Χανια)))
PS:σημερα μου πηραν τηλ απο το φροντιστηριο και μου ειπαν οτι εχω παρει και το Cambridge :P

να σου πω...επειδη βαριεμαι να ανεβαινω Αθηνα αυτον τον μηνα δεν κανονιζουμε μαζι με τις διακοπες σου να μου κανεις και κανενα ιδιαιετερο?
 

Επισκέπτης

αμε
και εγω θα πληρωσω σε ειδος...πορνοξεναγηση στην πολη και στις παραλιες του πορνονησιου θα αλοιφω με baby oil τα ευαισθητα βυζακια σου και θα σου κανω και μασαζακι χαλαρωτικο....
Ενοειται σεξ απαγορευεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom