Νέα

Alisa από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΟΜΑΝΤΟ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ενα καινουργιο αστερι εκ Ρωσιας ξεπροβαλε στο Βριλησσου 55 παιδια. Ενας κοντοπουτανος καταξανθος με μακρυ μαλλι, κορμι απιθανο και βιζακι 2αρι και στητο που βγαζει ματι. Σε λιγες μερες θα δουμε και φωτος της στο Βριλησσου 55. Πιστευω οτι θα αφησει εποχη. Ο χρονος θα δειξει.
 

Επισκέπτης
Ενα καινουργιο αστερι εκ Ρωσιας ξεπροβαλε στο Βριλησσου 55 παιδια. Ενας κοντοπουτανος καταξανθος με μακρυ μαλλι, κορμι απιθανο και βιζακι 2αρι και στητο που βγαζει ματι. Σε λιγες μερες θα δουμε και φωτος της στο Βριλησσου 55. Πιστευω οτι θα αφησει εποχη. Ο χρονος θα δειξει.

Γεια σου ρε Κομμάντο σκαουτερ ;) ...σύμφωνα με το πρόγραμμα δουλεύει αυτή τη στιγμή;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Μπράβο Κομάντο για την ενημέρωση, αν και είσαι το πρώτο καρφί έχεις τα συγχαρητήριά μου!!!!
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Ενα καινουργιο αστερι εκ Ρωσιας ξεπροβαλε στο Βριλησσου 55 παιδια. Ενας κοντοπουτανος καταξανθος με μακρυ μαλλι, κορμι απιθανο και βιζακι 2αρι και στητο που βγαζει ματι. Σε λιγες μερες θα δουμε και φωτος της στο Βριλησσου 55. Πιστευω οτι θα αφησει εποχη. Ο χρονος θα δειξει.
καλησπερα φιλε Κομαντο...σκανδαλιστικη η ενημερωση σου...
να περιμενουμε τις φωτος δλδ ή να παμε για αυτοψια  :grin: :grin: :grin: ?
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μπράβο Κομάντο για την ενημέρωση, αν και είσαι το πρώτο καρφί έχεις τα συγχαρητήριά μου!!!!
Ευχαριστω φιλαρακι μου καλο. Της εκανα και συνδεση στο site σημερα και θα την εχουμε και συντομα κοντα μας για κουβεντουλα.
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
εντυπωσιακη παρουσια η συγκεκριμενη κορασιδα!απο κρεβατι θα δειξει...
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καλησπερα φιλε Κομαντο...σκανδαλιστικη η ενημερωση σου...
να περιμενουμε τις φωτος δλδ ή να παμε για αυτοψια  :grin: :grin: :grin: ?
Καλησπερα Αρουλι. Εσυ ειδικα που εχεις ενα κατι τι με τα εκ Ρωσιας μωρα να πας αμεσα για αυτοψια. Μιλαμε για ΤΟ πλασμα!!! Και θα περιμενω κριτικη σου. ;) ;) ;)
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
καταλαβα,και αυτο το θρεντ για ιεροδουλη τσατ θα καταντησει.... :headbang:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εντυπωσιακη παρουσια η συγκεκριμενη κορασιδα!απο κρεβατι θα δειξει...
Ακριβως φιλαρακι. Μια κουκλα ειναι. Και εγω με το "ο χρονος θα δειξει" αυτο εννοουσα. Για το κρεβατι και τις υπηρεσιες που θα προσφερει. :rockon: :rockon: :rockon:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπερα Αρουλι. Εσυ ειδικα που εχεις ενα κατι τι με τα εκ Ρωσιας μωρα να πας αμεσα για αυτοψια. Μιλαμε για ΤΟ πλασμα!!! Και θα περιμενω κριτικη σου. ;) ;) ;)
...και Λευκορωσιας... :grin: :grin: :grin:
γεια σου φιλαρακι  :rockon:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καταλαβα,και αυτο το θρεντ για ιεροδουλη τσατ θα καταντησει.... :headbang:
Δεν θα ελεγα οτι εχεις αδικο φιλαρακι αλλα τα κοριτσια που δεν ειναι εξοικιομενα με το site, το pc αλλα και την γλωσσα καπως πρεπει να μιλησουν μαζι μας. Τι να κανουμε? Να τις διωξουμε δηλαδη? :think: :think: :think:
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Δεν θα ελεγα οτι εχεις αδικο φιλαρακι αλλα τα κοριτσια που δεν ειναι εξοικιομενα με το site, το pc αλλα και την γλωσσα καπως πρεπει να μιλησουν μαζι μας. Τι να κανουμε? Να τις διωξουμε δηλαδη? :think: :think: :think:
δεν ειπα τιποτα για τα κοριτσια,αλλα για μερικα μελη,που σπαμαρουν συνεχως και λενε πως περασαν την μερα τους!ενταξει γινεται αυτο πανω στη ροη της συζητησης,αλλα οταν πλεον δεν παρεχεται καμια ουσιαστικη βοηθεια σε μελη που μπαινουν να διαβασουν για μια συγκεκριμενη κοπελλα,τοτε θεωρω οτι το θρεντ δεν αποσκοπει στην πληροφορηση!βεβαια αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη,και δεν σημαινει οτι εχω δικιο!μπορει να κανω και λαθος!θα δειξει....
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Θα ακουγοταν παραλογο απο τους admins αν θα ζητουσα να γινει μονιμο το thread? :think: :think: :think:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπερα Αρουλι. Εσυ ειδικα που εχεις ενα κατι τι με τα εκ Ρωσιας μωρα να πας αμεσα για αυτοψια. Μιλαμε για ΤΟ πλασμα!!! Και θα περιμενω κριτικη σου. ;) ;) ;)
ναι ναι,ακολουθω μονοπλευρη διατροφη τωρα τελευταια... :grin: :grin: :grin:
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ναι φίλοι μου και εγώ την είδα στην αλλαγή βάρδιας παρέα με τον ΚΟΜΑΝΤΟ όντως από εμφάνιση και μόνο αξίζει μια επίσκεψη  η κοπέλα για τα παρακάτω θα μάθουμε στο απώτερο μέλλον :rockon: :rockon:

για σου φιλαρακι κομαντο :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ΚΟΜΑΝΤΟ

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ναι φίλοι μου και εγώ την είδα στην αλλαγή βάρδιας παρέα με τον ΚΟΜΑΝΤΟ όντως από εμφάνιση και μόνο αξίζει μια επίσκεψη  η κοπέλα για τα παρακάτω θα μάθουμε στο απώτερο μέλλον :rockon: :rockon:
Και εγω φιλαρακι που εκατσα και παραπανω την ειδα καλυτερα. Απο εμφανιση λεει πολλα το μωρακι. :rockon: :rockon: :rockon: Απο υπηρεσιες θα δουμε ολοι και θα κρινουμε. ;) ;) ;)
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
ναι φίλοι μου και εγώ την είδα στην αλλαγή βάρδιας παρέα με τον ΚΟΜΑΝΤΟ όντως από εμφάνιση και μόνο αξίζει μια επίσκεψη  η κοπέλα για τα παρακάτω θα μάθουμε στο απώτερο μέλλον :rockon: :rockon:

για σου φιλαρακι κομαντο :rockon: :rockon:
πρεπει καποιος να κανει την αρχη ρε παιδια... :grin: :grin: :grin:
ποιος αραγε? ποιος? ;) ;) ;)οχι τιποτα.αλλο μα για να διαβασουμε και καμμια κριτικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom