Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
 
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
4
Πόντοι
16
Ασε τις Ουκρανες και πες μας τη μαχη του Κλιτσκο με τον Παβιετκιν πως τη βλεπεις ;  Θελει ακομα 45 ημερες αλλα εγω δεν μπορω να φαω απο την αγωνια μου  :S
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
 


Καλώς ήρθες.

Θα ήθελα ένα σύντομο βιογραφικό. Σε ποιες πόλεις έχεις ζήσει της Ουκρανίας, αν είσαι παντρεμένος με Ουκρανέζα, αν δουλεύεις στην Ουκρανία ή είσαι κάποιας μορφής εισοδηματίας και αν είσαι μόνιμος κάτοικος της Ουκρανίας τα τελευταία χρόνια ή αν απλά πηγαινοέρχεσαι.

Μετά θα ήθελα να σου ζητήσω τις βασικές πληροφορίες.

Κίεβο:
Υπάρχουν σαλόν ; Που είναι ; Πόσο κοστίζουν ;
Στα στριπτιτζάδικα τί παίζει ; Γαμάς καθόλου ή πληρώνεις μόνο σα μαλάκας ; Τη κοπέλα μπορείς να τη πάρεις στο ξενοδοχείο ;
Στα ξενοδοχεία τι παίζει ; Υπάρχουν ξενοδοχεία που σου προσφέρουν εύκολα κοπέλες ; Ποιες είναι οι τιμές ;
Σε δρόμους βρίσκεις κορίτσια όπως στη Μόσχα ; Που ; Ποιές οι τιμές ;

Εκτός Κιέβου:
Σε ποιές επαρχιακές πόλεις αξίζει να πας για σεξοτουρισμό ;
Είναι καλύτερα Δυτική ή ανατολική Ουκρανία.

Είναι αλήθεια ότι οι Ουκρανές είναι πολύ καλές στο κρεβάτι ; Εγώ 3 Ουκρανές που δοκίμασα (εκτός Ουκρανίας βέβαια) φαίνεται να το επιβεβαιώνουν σα φήμη.

ΥΣ: Μη μ’ αρχίσεις και εσύ ότι άμα ξέρεις Ουκρανικά και Ρωσικά είναι καλύτερα. Το ξέρω και από μόνος μου. Για εμάς που μιλάμε Αγγλικά δώσε πληροφορίες, οι υπόλοιποι δεν έχουν ανάγκη.

Φιλικά,
Νέαρχος
 

Επισκέπτης
Καλώς ήρθες.

Θα ήθελα ένα σύντομο βιογραφικό. Σε ποιες πόλεις έχεις ζήσει της Ουκρανίας, αν είσαι παντρεμένος με Ουκρανέζα, αν δουλεύεις στην Ουκρανία ή είσαι κάποιας μορφής εισοδηματίας και αν είσαι μόνιμος κάτοικος της Ουκρανίας τα τελευταία χρόνια ή αν απλά πηγαινοέρχεσαι.

Μετά θα ήθελα να σου ζητήσω τις βασικές πληροφορίες.

Κίεβο:
Υπάρχουν σαλόν ; Που είναι ; Πόσο κοστίζουν ;
Στα στριπτιτζάδικα τί παίζει ; Γαμάς καθόλου ή πληρώνεις μόνο σα μαλάκας ; Τη κοπέλα μπορείς να τη πάρεις στο ξενοδοχείο ;
Στα ξενοδοχεία τι παίζει ; Υπάρχουν ξενοδοχεία που σου προσφέρουν εύκολα κοπέλες ; Ποιες είναι οι τιμές ;
Σε δρόμους βρίσκεις κορίτσια όπως στη Μόσχα ; Που ; Ποιές οι τιμές ;

Εκτός Κιέβου:
Σε ποιές επαρχιακές πόλεις αξίζει να πας για σεξοτουρισμό ;
Είναι καλύτερα Δυτική ή ανατολική Ουκρανία.

Είναι αλήθεια ότι οι Ουκρανές είναι πολύ καλές στο κρεβάτι ; Εγώ 3 Ουκρανές που δοκίμασα (εκτός Ουκρανίας βέβαια) φαίνεται να το επιβεβαιώνουν σα φήμη.

ΥΣ: Μη μ’ αρχίσεις και εσύ ότι άμα ξέρεις Ουκρανικά και Ρωσικά είναι καλύτερα. Το ξέρω και από μόνος μου. Για εμάς που μιλάμε Αγγλικά δώσε πληροφορίες, οι υπόλοιποι δεν έχουν ανάγκη.

Φιλικά,
Νέαρχος
ПОВАГУ
Η αλλιως RESPECT στα Ουκρανικα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Νεαρχε με προλαβες.ακριβως το ιδιο ηθελα να γραψω και εγω!και τα ιδια πραγματα που ρωτας  να τον ρωτισω.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Παιδια μην το γαματε παλι το θρεντ. Εδω ο ανθρωπος προθυμοποιηθηκε να δωσει πληροφοριες για τις οποιες ορισμενοι εδω μεσα ενδιαφερονται. Και ο Νεαρχος εθεσε συγκεκριμμενες ερωτησεις, που ενδιαφερουν και την δικη μου λιγοστη υπαρξη. Περιμενετε τι εχει να μας πει ο ανθρωπος... Ακρως ενδιαφεροντα φιλε, χτυπα τις απαντησεις στα πληκτρα, ολοι εδω κρεμομαστε απο το pc σου...
 

Επισκέπτης
Καλώς ήρθες.

1. Θα ήθελα ένα σύντομο βιογραφικό. Σε ποιες πόλεις έχεις ζήσει της Ουκρανίας, αν είσαι παντρεμένος με Ουκρανέζα, αν δουλεύεις στην Ουκρανία ή είσαι κάποιας μορφής εισοδηματίας και αν είσαι μόνιμος κάτοικος της Ουκρανίας τα τελευταία χρόνια ή αν απλά πηγαινοέρχεσαι.

Μετά θα ήθελα να σου ζητήσω τις βασικές πληροφορίες.

2. Κίεβο:
Υπάρχουν σαλόν ; Που είναι ; Πόσο κοστίζουν ;
Στα στριπτιτζάδικα τί παίζει ; Γαμάς καθόλου ή πληρώνεις μόνο σα μαλάκας ; Τη κοπέλα μπορείς να τη πάρεις στο ξενοδοχείο ;
Στα ξενοδοχεία τι παίζει ; Υπάρχουν ξενοδοχεία που σου προσφέρουν εύκολα κοπέλες ; Ποιες είναι οι τιμές ;
Σε δρόμους βρίσκεις κορίτσια όπως στη Μόσχα ; Που ; Ποιές οι τιμές ;

Εκτός Κιέβου:
Σε ποιές επαρχιακές πόλεις αξίζει να πας για σεξοτουρισμό ;
Είναι καλύτερα Δυτική ή ανατολική Ουκρανία.

3. Είναι αλήθεια ότι οι Ουκρανές είναι πολύ καλές στο κρεβάτι ; Εγώ 3 Ουκρανές που δοκίμασα (εκτός Ουκρανίας βέβαια) φαίνεται να το επιβεβαιώνουν σα φήμη.

ΥΣ: Μη μ’ αρχίσεις και εσύ ότι άμα ξέρεις Ουκρανικά και Ρωσικά είναι καλύτερα. Το ξέρω και από μόνος μου. Για εμάς που μιλάμε Αγγλικά δώσε πληροφορίες, οι υπόλοιποι δεν έχουν ανάγκη.

Φιλικά,
Νέαρχος
Οι απαντήσεις μου:


1. Έχω ζήσει Κίεβο, Τσερκάσι, Χάρκοβο


2. Κίεβο:

Για τους ξένους υπάρχουν στο κέντρο της πόλης αριστερά στην Χερτσάτικ απέναντι περίπου από το Τι τζέυ Φραίντειζ και την πιτσαρία των Βενεζουελιάνων. Μην περιμένεισ να δεις φωτάκια και μαλακίες είναι διαμερίσματα στις πολυκατοικίες. Τα υπόλοιπα είναι διασκορπισμένα στην πόλη

Στριπτητζάδικα είναι φίλε στην Ουκρανία καινούργιο φρούτο. Ποιός μαλακας θα πληρώσει ένα σωρό λεφτά να γαμίσει όταν υπάρχει τόσο μουνί στον δρόμο?Πάντως στις ντίσκο στα τέλη της εβδομάδος συνήθως κάνουν και 2-3 στριπ τιζ. Ναι γαμάς κατόπιν διαπραγματεύσεως στην Ντισκομε την στριπτιζού στα στριπτιτζάδικα, ελάχιστα, με τους νταβάδες.

Παίζει στα ξενοδοχεία σε αυτά που είναι στο κέντρο πουτάνες στο μπαρ, σαλόνι κλπ. Θα σου πιάσουν τον κώλο ζητώντας αστρονομικά ποσά 300-400$ για τη βραδυά και μετά ενα δυο ώρες την κάνουνλέγοντας ότι ψόφησε η γάτα τους κλπ μαλακείες. Στους δρόμους το χειμώνα βρίσκεις στο Γκλόμπους πουτάνες αλά Ουκρανικά προσοχή θ΄λουννα τις ποτίσεις ταίσεις και χαρτζιλικώσεις τζάμπα και να την κάνουν...Το καλοκαίρι συναντάς πολλές γκόμενες νορμάλ αλλά αν δεν ξέρεις ρώσικα σε κοιτου΄ν σαν εξωγήινο

Στην ανατολική Ουκρανία  (Ντανμπάς) ο καλύτερος έχει σκοτώσει την μάνα και τονπατέρα του...

3. Είναι μπριβνά. Αυτές που γνώρισες εκπαιδεύτηκαν εδώ.Εκεί μόνο ανοίγουν τα πόδια ή στήνονται στα τέσσερα να τον φάνε.
 

Επισκέπτης
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
 


Ωραία μετά τον ρωσολόγο το Δημητράκη έχουμε και Ουκρανολόγο τώρα... γίνεται πιο πληρέστερο το τιμ των ανταποκριτών... Φίλε καλωσήρθες κάθε ενημέρωση χρήσιμη.. :)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...

Φιλε είπες πολύ μεγάλη κουβέντα...

Καλώς ήλθες
 

Επισκέπτης
Φιλε είπες πολύ μεγάλη κουβέντα...

Καλώς ήλθες

Κύριοι σας ευχαριστώ.
Προσοχή: εχω λάβει πολλά  προσωπικά μηνυ΄ματα για διάφορες δήθεν γκόμενες από Ίντερνετ Σάιτ κλπ, κλπ.
Συγνώμη αλλά είναι όλες απατεώνισσες. Γράφουν σε σας και σε άλλους 100 και μετά αρχίζουν να ζητούν λεφτά γιατί πέθανε η μάνα τους, δεν έχουν να πληρώσουν τα δίδακτρα στο πανεπιστήμιο, αρρώστησαν κλπ. Προσοχή στην Γουέστρεν Γιούνιον!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε καλως ηρθες!
Δυο ερωτησεις μονο
α) Αυτο ειναι το πραγματικο σου ονομα?
β) Οι Ουκρανεζες εχουν καμια σχεση με τις Λιθουανεζες σαν γκομενες? Μηπως ξερεις?
 

Επισκέπτης
Φιλε καλως ηρθες!
Δυο ερωτησεις μονο
α) Αυτο ειναι το πραγματικο σου ονομα?
β) Οι Ουκρανεζες εχουν καμια σχεση με τις Λιθουανεζες σαν γκομενες? Μηπως ξερεις?

Απαντήσεις:

α.Σήφη (Ιωσήφ) ήταν το όνομα του παππού μου.
β. Παιδιά συγνώμη αλλά σχολείο έχω πάει, οι Ουκρανίδες-Ουκρανοί λοιπόν, σας φαίνονται σαν μία φυλή αλλά στην πραγματικότητα είναι πολλές.

1. Σλάυοι
2. Σκανδιναυοί
3. Τάρταροι (κοινώς Τούρκοι)
4. Σκύθες
5. Πολλοί ξεχασμένοι Ρωμιοί κυρίως στο νότο.
6. Μογγόλοι

Όλοι έχουν γίνει μια ωραία σαλάτα και κάποιος πρέπει να ε΄χει μείνει πολλά χρόνια να γνωρίζει τι είναι τι.
Εκείνο που έχουν κοινό όλες οι Ουκρανίδες σχεδόν είναι νοοτροπία και τρόπος ενδυμασίας. Επομένως αν η Λιθουανίδα που ξέρεις είναι Ρωσιάνα, ναι έχει κοινά σημεία αν όχι να ξέρεις ότι αυτοί μισούνται θανασίμως μεταξύ τους.  
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Όλοι έχουν γίνει μια ωραία σαλάτα και κάποιος πρέπει να ε΄χει μείνει πολλά χρόνια να γνωρίζει τι είναι τι.
Εκείνο που έχουν κοινό όλες οι Ουκρανίδες σχεδόν είναι νοοτροπία και τρόπος ενδυμασίας. Επομένως αν η Λιθουανίδα που ξέρεις είναι Ρωσιάνα, ναι έχει κοινά σημεία αν όχι να ξέρεις ότι αυτοί μισούνται θανασίμως μεταξύ τους.

Να στο κανω διφραγκα...
Οι Λιθουανες ειναι ξεκωλλιαρες σαν τις Ουκρανεζες ή θα μου φαει κανα χρονο μεχρι να την γαμησω?
Λεω αν ξερεις, αμα δεν ξερεις δεν πειραζει.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Σου "απάντησε" στο post #39, αλλά έτσι όπως το έβαλε δεν φαίνεται.......
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Μέσα στην παράθεση έχει γράψει :headbang: :headbang:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Λοιπόν φίλε Ιωσήφ, καταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση. Είσαι καινούργιος στο σάιτ και τεχνικά λάθη είναι απόλυτα δικαιολογημένα.

Σε παρακαλώ ξαναγράψε την απάντησή σου στο ποστ 39 διότι δεν είναι αναγνώσιμη εύκολα. Αυτά που γράφεις δεν ενδιαφέρουν μόνο εμένα αλλά και άλλους συναγωνιστές. Ξαναγράψε το ποστ με copy/paste με τον εξής τρόπο.

Στην αρχή επάνω άσε μόνο την παράθεση από το δικό μου ποστ και μην προσθέτεις τίποτα μέσα στα όρια των “quote”. Στο τέλος, μετά την παράθεση γράψε την απάντησή σου ώστε να είναι εύκολα αναγνωρίσιμη και αναγνώσιμη από όλους.

Ευχαριστώ πολύ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπόν φίλε Ιωσήφ, καταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση. Είσαι καινούργιος στο σάιτ και τεχνικά λάθη είναι απόλυτα δικαιολογημένα.

Σε παρακαλώ ξαναγράψε την απάντησή σου στο ποστ 39 διότι δεν είναι αναγνώσιμη εύκολα. Αυτά που γράφεις δεν ενδιαφέρουν μόνο εμένα αλλά και άλλους συναγωνιστές. Ξαναγράψε το ποστ με copy/paste με τον εξής τρόπο.
οκ. διορθωθηκε κατα το δυνατον..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom