Νέα

Best striper Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix_fan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ελβίρα, πρώην Gatto Nero, τώρα δουλεύει στο Dreams by Platinum! Έχω εκφράσει και στο παρελθόν το θαυμασμό μου προς το πρόσωπο και ...το prive της! ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ!!!
 
OP
OP
psix_fan

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Περιμένω και τις δικές σας απόψεις αγαπητοί συναγωνιστές!
 
OP
OP
psix_fan

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ποιά θεωρείτε εσείς την καλύτερη stripper της Θεσσαλονίκης; Περιμένω τις απόψεις και τις εμπειρίες σας σχετικά με χορεύτριες που σας έκαναν να αναστενάξετε στα private rooms.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Καρινα,κατερινα,η ισπανογαλιδα με τα μεγαλα βυζια,και αλλες
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Μαρία PLATINUM, ατελείωτες βυζάρες  :boobies: :rockon: :boobies:
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω. η elvira είναι από τις top που έχουν έρθει θεσσαλονίκη. σε όλα της....
 

markos2806

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
για μένα η tina από το le cabaret είναι η καλύτερη και μετά η μάρλεν από το καλιγούλα!!
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
ok φιλε.εγώ το λέω επειδή όταν κολλάω με κάποια την κυνηγάω μέχρι....τελικής πτώσεως!
 
OP
OP
psix_fan

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Θα σας δώσω το Top 3 μου.
1. Ελβίρα - Dreams (πανέμορφη, άκρως σεξουαλική, καταπληκτική παρέα και το τέλειο prive)
2. Τίνα - Le Cabaret (σεξουαλικότατη σε σημείο να την κατατάσσω ένα κλικ πιό κάτω από την Ελβίρα. Κάνει φανταστικό prive και καλούτσικη παρέα, δυστυχώς χωρίς να κρύβει ότι είναι μια καθαρόαιμη επαγγελματίας που θέλει απλά να κονομήσει)
3. Μάγια - Blue Iguana (πανέμορφο πρόσωπο, τέλειο σώμα, υπέροχη παρέα. Στο prive χρειάζεται περισσότερο πάθος)
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Σατι, Ναντια (οταν ειναι σουρωμενη)απο Gold,Σοφια απο Απολλων ( η καλυτερη)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.073
Κριτικές
89
Like
10.481
Πόντοι
25.015
Ντενις - Πιο ωραιος κωλος ever
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Εγω γουσταρα τρελα την Καρινα την Ρουμανα η οποια αποσυρθηκε και μια πολωνιδα την Αννα που δουλευαν και οι δυο τους στο πλατινουμ.  :2funny:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Παντως ρε παιδια εγω εξακολουθω να πιστευω το οτι οποια καλη επαγγελματιας-πουτανα ερθει στην πολη μας θα θησαυρισει. Μια μετρια πουτανα της Αθηνας, ειναι μια καλη πουτανα στην Θεσσαλονικη. Γιατι να καθεται μια μετρια πουτανα να γαμιεται για 20 ευρω στην Αθηνα οταν στην Θεσσαλονικη θα παιρνει 30 η' 40 ευρω. Μα ακομα και απο το εξωτερικο συμφερει μια πουτανα να ερθει στην Θεσσαλονικη. Για παραδειγμα σε ενα γερμανικο FKK η γκομενα παιρνει 50-60 για μιση ωρα αλλα παρεχει γλωσσοφυλα, ξεσκουφωτα τσιμπουκια, χυσιμο στην μαπα/βυζια και καθεται και μιση ωρα. Στην Θεσσαλονικη σε στουντιο για 10 αντε 15 λεπτα παιρνει 40 ευρω και σου παρεχει πιπα με καποτα και ενα απλο γαμησι χωρις πολλα πολλα εξτρα παρα μονο μερικα χαδακια και αυτα αν θελει. Ασε που στην Θεσσαλονικη ερχονται και πολλοι απο τις τριγυρω πολεις να γαμησουν. Δειτε για παραδειγμα την Μαντυ η οποια στην Αθηνα ηταν μια απλως καλη πουτανα σε εμφανιση και υπηρεσια. Στην Θεσσαλονικη θεωρειτε μια απο τις κορυφαιες πουτανες. Ειναι ισως η μοναδικη τουμπανιασμενη πουτανα που μοιαζει με πορνοσταρ, προσφερει και την κωλοτρυπιδα της. Σιγουρα πολλοι εχουν παθει πλακα μαζι της. Το ιδιο και με τις Κριστιν, Μονικα που δουλευουν στο ιδιο στουντιο. Ενω στην Αθηνα ηταν σχετικα καλες στην Θεσσαλονικη ειναι απο τις καλυτερες γκομενες που δουλευουν σε στουντιο. Και η Θεσσαλονικη ρε παιδια ειναι πολη 1.000.000 κατοικων σχεδον. Κριμα να ειναι τοσο υποαναπτυκτη στο θεμα του αγοραιου ερωτα. Και συνεχιζω να απορω γιατι δεν επιλεγουν να δουλευουν οι πουτανες την πολη μας, γιατι δεν αποτελει για τις πουτανες δηλαδη ελκυστικο προορισμο εργασιας.




Η ανωτερο απορια μου που εθεσα στο θρεντ ισχυει και για τα στριπτιζαδικα και τις στριπτιζουδες της πολης μας αφου οι τιμες ειναι παρα πολυ υψηλες. Λογικα με τις τιμες ποτων/χορων για τις στριπτιζουδες θα επρεπε να aποτελει πολυ ελκυστικο πολο η πολη μας.
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αδερφέ , όντως στη Γερμανία και στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει απίστευτες υπηρεσίες . Ειδικά για τους milfάδες .
Ποτέ δεν έμαθα όμως τι στο διάολο σημαίνει το FKK . Υπάρχουν FKK σε 5-6 πόλεις στη Γερμανία απ' όσο θυμάμαι .
Ένα φιλαράκι που ρώτησε έναν από 'κει δεν του απαντούσε ... Ποιος ξέρει τι κρύβεται από πίσω  :think:
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom