Νέα

Τα ωραιότερα κορμιά στην πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bootylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bootylover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδες,ειπα να κανω ενα gallop για το ποια εν ενεργεια πουτανα εχει το καλυτερο-φιδισιο- κορμι βαση αναλογιων,υψους κτλ
ανεξαρτητου προσωπου και αποδοσης στο κρεβατι.Παρακαλω ψηφιστε οσο πιο αντικειμενικα μπορειτε.
Σημ.Εξαιτιας της ξηρασιας που υπαρχει γενικως τωρα στην πιατσα μπορειται να ψηφιστε καποια που δεν δουλευει πια.


 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
adrianna με τρέλα!!!!!!!
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Μιας και ειπες για παλιες...ενα μονο ονομα μου 'ρχεται στο μυαλό.
Σάλλυ
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ψηφίζω χωρίς συζήτηση την Αντέλλα!! Μπορεί στο κρεβάτι να εμφανίζεται παγωμένη λεμονάδα αλλά κρίνοντας την εικόνα της και την γενική της παρουσία (βελούδινο δέρμα,σφιχτό+στρογγυλό κωλαράκι) θεωρώ οτι είναι από τα ωραιότερα κορμιά στην πιάτσα. Υ.Γ Μια φορά την έχω πάρει αλλά δεν πρόκειται πάλι. (Της είχα ζητήσει να της γλύψω τις ρώγες αλλά αρνήθηκε...και καλά έκανε. ;) Όπως και να το κάνουμε τα ωραία κορμιά έχουν το ιερό άδυτο τους και είναι δικαιώμα τους.  :)  όχι σαν μερικές που είναι μπαζάκια βλέπε Ντενίζα και για να κερδίσουν κάτι παραπάνω τα κάνουν ολα.  :idiot:  Αυτά!
 

Επισκέπτης
στην πετρα δεν μπαινω!!!να μπεις εσυ!!εγω ειμαι πιστος......
 

Επισκέπτης
δηλαδή Πέτρα+Αντριάννα σε Νότιο Χοτελ Χ 2 θα σπαγαν ταμεία?
 

Επισκέπτης
καλα, εσυ εισαι πιο αρρωστος απο εμενα...
 

Επισκέπτης
ο πανος εχει τις αδυναμιες του και εγω τις δικες μου!!!εμενα η αδυναμια μου ειναι η αντριανα!
 

Επισκέπτης
αντελλα με τρελα... την ειδα παλι σημερα και επαθα πλακα.... για την αλλη που εχω στο μυαλο μου δεν λεω γιατι θα κραζετε παλι και δεν θελω......
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
που δουλεύει η Αντέλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom