Νέα

2 χρόνια... κάτι καινούργιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα misa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

misa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους thai-fans...ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να ακουσω απο καποιον σας κατι το καινουργιο...καποιον καινουργιο προορισμο ρε γαμωτο...εντος της ταυλανδης.κατι φρεσκο...εχω βαρεθει να ακουω συνεχεια Παταγια,Πουκετ,Μπανγκοκ...η και Σαμουι ακομα!!!!γνωριζω οτι σε τετοια ταξιδια δεν υπαρχει πολιτελεια χασιματος χρονου αλλα οταν παω ...θελω κατι διαφορετικο...η αληθεια ειναι οτι μου ελειψε 2 χρονια ... :headbang:...ελπιζω να υπαρχει μια καινουργια προταση.
 

Sternos

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Την ποικιλία και την ελευθεριά που έχει η Ταΐλάνδη δύσκολα την βρίσκεις άλλου. :rockon:
Εναλλακτικοί προορισμοί είναι Φιλιππίνες (δεν έχω πάει αλλά το σκοπεύω) μου έχουν πει ντόποιοι πολύ καλά λόγια.
Επίσης εναλλακτικά παίζει δυνατά και το Πεκίνο αλλά εκεί με ραντεβού τα κορίτσια (αν σου αρέσουν τα κινεζάκια).
Μην ξεχνάς και την Κούβα στις σταθερές αξίες.
Για ποιο εξτρίμ καταστάσεις Λάος.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να..

Εισαι νέο μέλος και θα ήθελες να...

Δεν εισαι ακόμα σε θέση να θέλεις να...

Οταν διαβάσεις το θρεντ της ταυλανδης και αν ΔΕ σε καλύψει τοτε ίσως να ήσουν σε θέση να ήθελες να...

Καλό διάβασμα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Την ποικιλία και την ελευθεριά που έχει η Ταΐλάνδη δύσκολα την βρίσκεις άλλου. :rockon:
Εναλλακτικοί προορισμοί είναι Φιλιππίνες (δεν έχω πάει αλλά το σκοπεύω) μου έχουν πει ντόποιοι πολύ καλά λόγια.
Επίσης εναλλακτικά παίζει δυνατά και το Πεκίνο αλλά εκεί με ραντεβού τα κορίτσια (αν σου αρέσουν τα κινεζάκια).
Μην ξεχνάς και την Κούβα στις σταθερές αξίες.
Για ποιο εξτρίμ καταστάσεις Λάος.

Να προσθέσω Σαιγκόν στο Βιετνάμ φθηνό sex και κοπέλες με αξιοσέβαστη ομορφιά.
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Εντός την ταιλάνδης είπε.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
καλησπερα σε ολους τους thai-fans...ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να ακουσω απο καποιον σας κατι το καινουργιο...καποιον καινουργιο προορισμο ρε γαμωτο...εντος της ταυλανδης.κατι φρεσκο...εχω βαρεθει να ακουω συνεχεια Παταγια,Πουκετ,Μπανγκοκ...η και Σαμουι ακομα!!!!γνωριζω οτι σε τετοια ταξιδια δεν υπαρχει πολιτελεια χασιματος χρονου αλλα οταν παω ...θελω κατι διαφορετικο...η αληθεια ειναι οτι μου ελειψε 2 χρονια ... :headbang:...ελπιζω να υπαρχει μια καινουργια προταση.

Koh Chang και τα μυαλα στα καγκελα
Για info και αλλα δες στο thai.gr
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Εισαι νέο μέλος και θα ήθελες να...

Δεν εισαι ακόμα σε θέση να θέλεις να...

Οταν διαβάσεις το θρεντ της ταυλανδης και αν ΔΕ σε καλύψει τοτε ίσως να ήσουν σε θέση να ήθελες να...

Καλό διάβασμα

+1

πρωτο μηνυμα κ θελεις να... τι περιμενεις να ακουσεις??
 

serko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκια, Ιανουάριο είναι καλά νμα πάει κανείς Πατάγια? Εννοώ από καιρό και αεροπορικά εισιτήρια
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Είναι high season о Γενάρης.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
θελω ενα μερος που να μην εχει πουτανες

εχει δικιο το παιδι

θελει ενα φρεσκο μερος που να εχει υπο δημιουργια πουτανες αλλα ναναι αγαμητες ως επι το πλειστον αντε λιγο αλλα οχι να τις εχουν ξεχειλωσει

τι κακο σε αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom