Νέα

Στριπτηζάδικα. Πού και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
φευγοντας πριν 4 χρονια για επαρχια, βρηκαμε την ησυχια μας αλλα μειναμε πισω σε πολλα! εξηγουμαι: ανεβαινουμε αθηνα καθε 2 βδομαδες και πηγαινουμε κυριως athens queens επειδη ειναι πανω στην εθνικη οδο και μας βολευει,ασε που μαθαμε την κατασταση εκει μεσα, τα κοριτσια κτλ. οπως διαβασα το κλεισανε το μαγαζι. επειδη δεν ειμαστε τοσο ανετοι λογω αποστασης για ερευνα αγορας, για δωστε καμμια γνωμη για αλλα μαγαζια, καθαρα με τα προσωπικα κριτηρια του καθενος.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ ψηφίζω το ΑΜΑΖΟΝ στην Καλλιρόης, κοντά στην διασταύρωση με Βούρβαχη. Πολύ χύμα χοροί..., καλά μουνία και δεν σου πρήζουν τα αρχίδια να τις κεράσεις ποτά όπως σε άλλα μαγαζιά.
 

the fucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλά στο AMAZON παλιότερα (πρίν 3 χρόνια και...) έπαιζαν τρελοί χοροί. Έπιανες μ**** και με έναν χορό στον παίζανε κιόλας. Σε κάποια φάση τα κόψανε και αυτά και έκοψα και εγώ. Έχω να πάω καιρό τώρα. Φτιάξανε καθόλου τα πράγματα?
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ και με το AMAZON αλλά εγώ τις καλύτερες φάσεις τις έχω πετύχει Scirocco στην Συγγρού, Lido Palace επίσης Συγγρού και Baby 'O (νυν Baby Gold) στην Πάντειο (ξανά-μανά Συγγρού!).

 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Σε σχέση με άλλα είναι το καλύτερο. Άσε που με 10-20 ευρώ χύνεις, ενώ σε άλλα σε αναγκάζουν να κάνεις πριβέ με την μία.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
Σε σχέση με άλλα είναι το καλύτερο. Άσε που με 10-20 ευρώ χύνεις, ενώ σε άλλα σε αναγκάζουν να κάνεις πριβέ με την μία.
Για ποιό μαγαζί μιλάμε τώρα,να διευκρινήζουμε ρε παιδιά....
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Την τελευταία φορά στο ΑΜΑΖΟΝ είχα πάει πρίν 2 βδομάδες. Είχα πετύχει μια Βουλγάρα με γυαλιά.
Τα είδα ολα..... τι γλυφομούνι τις έκανα...., τι δάχτυλα της έβαζα.... Το μόνο κακό ήταν ότι δεν με άφηνε να ξεκουμπώσω το παντελόνι...
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Είναι μια αδυνατούλα, μελαχροινή, με στητό βυζί και σοφιστικέ γυαλιά. Δεν θυμάμαι αν έχει τριχοφυία στα χέρια. Πάντως έχει ένα κορμί κόλαση...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
συναγωνιστες ημουν και γω παλια θαμωνας του αμαζον αλλα ελεος..εχει πεσει απιστευτα..αντε κανα 2 κομματια να αξιχζουν και μετα κολαση.καμια σχεση με αυτα της συγγρου οτι και να λετε.εδω ειναι αντικειμενικη η πραγματικοτητα..
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καμμία με μαγάλα βυζιά, στο AMAZON για φραπεδιά υπάρχει ?
Επίσης αν κάποιος ξέρει κάπου αλλού ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ και φραπεδιές σε στριπτηζάδικα.... ας μας δώσει καποια συγκεκριμένη πληροφορία (Ονομα μαγαζιού, Περιοχή και όνομα κοπελλας και αν γίνεται και χρήματα για να αποφύγουμε τις κακοτοπιές!)
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
συναγωνιστη στο αμαζον δεν παιζει φραπες πια..οπως ειπα και πριν εχει πεσει πολυ
 
OP
OP
R

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ευχαριστω τους φιλους που ασχοληθηκαν με το μηνυμα μου. αυριο ανεβαινουμε και μαλλον μας βλεπω για amazon! παντως θα περιμενω και μια γνωμη απο το σεβασμιο γκουρου των στριπτιζαδικων vasso. καληνυχτα σε ολους.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
Να ενημερώσεις όταν πάς για την ΄σημερινή' του κατάσταση..
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Καμμία με μαγάλα βυζιά, στο AMAZON για φραπεδιά υπάρχει ?
Επίσης αν κάποιος ξέρει κάπου αλλού ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ και φραπεδιές σε στριπτηζάδικα.... ας μας δώσει καποια συγκεκριμένη πληροφορία (Ονομα μαγαζιού, Περιοχή και όνομα κοπελλας και αν γίνεται και χρήματα για να αποφύγουμε τις κακοτοπιές!)

Υπάρχει μια Βουλγάρα γεματούλα με μεγάλα βυζιά που την λένε Λουϊζα. Κάνει πολύ καλό χωρό, αλλά φραπεδιά δεν παίζει
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ευχαριστω τους φιλους που ασχοληθηκαν με το μηνυμα μου. αυριο ανεβαινουμε και μαλλον μας βλεπω για amazon! παντως θα περιμενω και μια γνωμη απο το σεβασμιο γκουρου των στριπτιζαδικων vasso. καληνυχτα σε ολους.

δυστυχως φιλε μου ατυχησες διοτι δεν εχω παει ποτε σε αυτο το μαγαζι και ουτε προκειται επειδη απλα δεν μου γεμιζει το ματι.........
 
OP
OP
R

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
δυστυχως φιλε μου ατυχησες διοτι δεν εχω παει ποτε σε αυτο το μαγαζι και ουτε προκειται επειδη απλα δεν μου γεμιζει το ματι.........

απλα περιμενω και απο εσενα μια αποψη, απ' οτι βλεπω εισαι αρκετα ψαγμενος και ενημερωμενος. καλο σαββατοβαδο σε ολους. :cheesy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Το Amazon εσωτερικά θυμίζει ουζερί. Το show του δε λέει τίποτα. Κάποιες κοπέλες καλές παίζουν, πήρα και εγώ τη Ναόμι τη Βουλγάρα με τα γυαλιά αλλά ο χορός ήταν νορμάλ χωρίς φραπέδες και τέτοια. Δεν το βάζω στα τοπ -5 μου. Κάνε μια βότα από Lolita, Baby Gold, Baby O, Princess.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Το Amazon είναι για μια γρήγορη περαστική για 2-3 κομμάτια συγκεκριμένα. Δεν στέκει σαν μαγαζί να περάσεις 2-3 ώρες ευχάριστα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Παίδες είδα πάλι την ταμπέλα στο Ανατολή... Παίζει κάτι ή απλά κατέβασαν την ταμπέλα του μπουζουξίδικου και φάνηκε η παλιά ? Επίσης είδα πως άνοιξε το παλιό Αφροδίτη κάτω από το Ελληνίς... Κάποιο σχόλιο αν έχει πάει κάποιος ?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Είπαν σε άλλα threads ότι ξανανοίγει τώρα κοντά. Για το μικρό παλιό ʼφρο έχει σχόλια αλλού στην κατηγορία στριπ Αθήνα. Γενικά μούφα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom