Νέα

Mπουρδέλα/Studios που έχουν κοπέλες με αξύριστο αιδοίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Αγαπητοι συναγωνιστες,εν αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια δηλωνω φαν του αξυριστου αιδοιου,οπως την παλια καλη δεκαετια του 80...Ποτε μου δεν μπορεσα να καταλαβω τι το γοητευτικο εχει ενα εντελως ξυρισμενο αιδοιο,που μοιαζει σα 'μπεμπε',του οποιου η εικονα δεν παραπεμπει σε μια αναπτυγμενη γυναικα...

Αραια και που πετυχαινω και καμμια ιεροδουλο που να εχει αξυριστη την περιοχη...προς χαρα μου :)

Ερωτηση προς τους συναγωνιστες:Γνωριζετε σπιτια(στουντιο η μπουρδελα)στα οποια οι κοπελες να ΜΗΝ ξυριζονται στην επιμαχη περιοχη?Και αν ναι ποιες ειναι αυτες οι κοπελες?(ονοματα,βαρδιες)

Ευχαριστω για την προσοχη σας :)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
κορυφάιο θρεντ!
ωραίος ο φρέντυ!
αλλά δεν νομίζω να βρούμε ευκολα αξύριστα αιοία φίλε,,,
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
κορυφάιο θρεντ!
ωραίος ο φρέντυ!
αλλά δεν νομίζω να βρούμε ευκολα αξύριστα αιοία φίλε,,,
Και να που δεν ειμαι ο μονος λοιπον με αυτα τα γουστα! :cheesy:

Δυστυχως ειναι πολυ σπανιο οντως φιλε Ζιροου,αλλα μια στο τοσο σε καποια σπιτια εμφανιζονται...γι αυτο καλο ειναι να εντοπιζονται απο εμας και να αναφερονται στο παρων θρεντακι :rockon: :rockon:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
κατι σε αξυριστη γκομενα θα σε χαλαγε; ψαχνεις αποκλειστηκα και μονο πουτανες;
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
κατι σε αξυριστη γκομενα θα σε χαλαγε; ψαχνεις αποκλειστηκα και μονο πουτανες;
Σορυ κιολας ευακι μου,αλλα το παρων σαιτ αναφερεται σε γυναικες που εκδιδονται...για γκομενα δε χρειαζεται να ανοιξω θρεντακι τετοιου ειδους και μαλιστα σε σαιτ που πραγματευεται τον αγοραιο ερωτα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Υπο το παραπανω πρισμα, δεν καταλαβαινω καθολου το πνευμα της ερωτησης σου...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Σορυ κιολας ευακι μου,αλλα το παρων σαιτ αναφερεται σε γυναικες που εκδιδονται...για γκομενα δε χρειαζεται να ανοιξω θρεντακι τετοιου ειδους και μαλιστα σε σαιτ που πραγματευεται τον αγοραιο ερωτα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Υπο το παραπανω πρισμα, δεν καταλαβαινω καθολου το πνευμα της ερωτησης σου...

σωστος γραψε λαθος
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Και να που δεν ειμαι ο μονος λοιπον με αυτα τα γουστα! :cheesy:

Δυστυχως ειναι πολυ σπανιο οντως φιλε Ζιροου,αλλα μια στο τοσο σε καποια σπιτια εμφανιζονται...γι αυτο καλο ειναι να εντοπιζονται απο εμας και να αναφερονται στο παρων θρεντακι :rockon: :rockon:

σωστός.
ειναι κάτι που έλειπε απο το φορουμ
 

Επισκέπτης
Αγαπητοι συναγωνιστες,εν αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια δηλωνω φαν του αξυριστου αιδοιου,οπως την παλια καλη δεκαετια του 80...Ποτε μου δεν μπορεσα να καταλαβω τι το γοητευτικο εχει ενα εντελως ξυρισμενο αιδοιο,που μοιαζει σα 'μπεμπε',του οποιου η εικονα δεν παραπεμπει σε μια αναπτυγμενη γυναικα...
Πολύ σωστό  :rockon: :rockon:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
στο βριλησσου 55 απογευμα. Ελπιδα αν θυμαμαι καλα την λενε.καλου κακου βεβαια παρε ενα τηλ.για να δεις αν δουλεύει εκεινη την ωρα πριν πας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Μισο,μιλαμε για τελειως αξυριστο ή για τριγωνα(πανοραματος..)?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μιλαμε για βιτσιο...
 

Επισκέπτης
ελεος ρε μαγκες ειναι αηδια το αξυριστο μου προκαλει εμετο :new_shocked:

για γκομενες παντως πηγαινε σε κανα φοιτηττικο παρτυ ειδικα του κκ συν κλπ εκει ολες μεσα στην αξυρισια ειναι
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
ελεος ρε μαγκες ειναι αηδια το αξυριστο μου προκαλει εμετο :new_shocked:

για γκομενες παντως πηγαινε σε κανα φοιτηττικο παρτυ ειδικα του κκ συν κλπ εκει ολες μεσα στην αξυρισια ειναι
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Η Στεφανια εχει τριχα που ξεκιναει απο το μουνι και φτανει ως το κωλοτρυπιδι!Hard κατασταση εντελως  :headbang:!Πρωινη βαρδια στο Φυλης134 υπογειο!
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Σε pay sex μόνο καλά ξυρισμένο. Πέρα από λόγους αισθητικής ή προσωπικών προτιμήσεων, βασικός λόγος να βλέπεις την κατάσταση της επιδερμίδας και του αιδοίου. Αν τυχόν υπάρχουν εμφανή "ανησυχητικά σημάδια" στο δέρμα, κάποιο παράσημο ή ο,τιδήποτε άλλο, αν υπάρχουν τρίχες δεν φαίνονται.
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Μια milf Λίνα,που ηταν αναμεσα στο 134 της Φυλής και το 200,πηγαινοντας προς πατησια αριστερα με κόκκινη πόρτα,ηταν συμφωνη με τα γουστα σου.Τριχωτη και απαλή,αλλα δυστυχως για δέσιμο.Την τελευταια φορα που περασα απο τον εν λογω Οικο,ελεγε σε καθε πελατη αλλα τιμη,αναλογα πως τον εκοβε.Επαιξε ενα διάστημα και στη Σχοινα στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας,αλλα προ εξαμηνου ηταν στο ανωτερω μπορντελακι της Φυλης.Εκτοτε αγνοείται η τύχη της τριχωτής Λίνας.Οποιος γνωρίζει κατι γιαυτην,ας ο νακοινωσει,ότι ειναι αυτο ακριβως που ψαχνει ο συναγωνιστής
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Μια milf Λίνα,που ηταν αναμεσα στο 134 της Φυλής και το 200,πηγαινοντας προς πατησια αριστερα με κόκκινη πόρτα,ηταν συμφωνη με τα γουστα σου.Τριχωτη και απαλή,αλλα δυστυχως για δέσιμο.Την τελευταια φορα που περασα απο τον εν λογω Οικο,ελεγε σε καθε πελατη αλλα τιμη,αναλογα πως τον εκοβε.Επαιξε ενα διάστημα και στη Σχοινα στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας,αλλα προ εξαμηνου ηταν στο ανωτερω μπορντελακι της Φυλης.Εκτοτε αγνοείται η τύχη της τριχωτής Λίνας.Οποιος γνωρίζει κατι γιαυτην,ας ο νακοινωσει,ότι ειναι αυτο ακριβως που ψαχνει ο συναγωνιστής
Που την θυμηθηκες την Λινα  :cheesy: Ωραιο στηθος,καλη κοπελιτσα,τσακωμενη ομως με το ξυραφακι της!
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Ρε συ πιάτσα όντως ειχε μια αξια στο μπουρδελοστερέωμα και πολλους καλους πελατες,που την ακολουθησαν στη Σχοινα.Ομως ειχε και το χειρότερο τσατσο της μεσογειακής λεκανης και επισης ειχε και κάλο και την ειδε ..στουντιακή και τα κατεστρεψε ολα.Εργαζεται ακόμα;

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Την ειχα παρει κανα δυο φορες στην Σχοινα2 κι απο οσο ξερω δουλευε αρκετα χρονια στο συγκεκριμενο σπιτι!Τελευταια φορα πρεπει να ηταν κοντα στον χρονο απο τοτε δεν εχω νεα της.Λες να πηγε για αποτριχωση και να ξεχαστηκε εκει  :think: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom