Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pavkotsop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Έχει τύχει σε κανένα να πάει με την τσατσά του σπιτιού?
Αν ναι που παίζει καμιά τέτοια φάση?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Έχει τύχει σε κανένα να πάει με την τσατσά του σπιτιού?
Αν ναι που παίζει καμιά τέτοια φάση?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!! καλο κιαυτο...ειχαμε παλια τον vommit...που κυνηγουσε την γιαγια με το νυφικο να πηδηξει ....τωρα και συ με τις τσατσαδες?....τι βιτσια ειναι αυτα?..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
P

pavkotsop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή η γιαγιά με το νυφικό ρε παιδιά τι ηλικία έχει περίπου?
Υπάρχει ακόμα? Αν ναι ποιές ώρες μπορεί να τη βρει κανείς?
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Ελεος. Ειπαμε να κάνουμε πλάκα και να έχουμε βίτσια αλλά και με τις τσατσάδες?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αυτή η γιαγιά με το νυφικό ρε παιδιά τι ηλικία έχει περίπου?
Υπάρχει ακόμα? Αν ναι ποιές ώρες μπορεί να τη βρει κανείς?
αυτη η γρια δεν εχει ηλικια ....ειναι σαν τον δρακουλα....καλα αμα την δεις δεν θα μπορεις να περπατησεις απο τα γελια..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εντάξει, ρε παιδιά, δεν είναι και τόσο χάλια. Εγώ είχα πάει 3 φορές πέρυσι!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Aπ'οτι είχα διαβάσει στο παλιό forum πρέπει να έχει πολυυυυυυυυυυ γέλιο!
Είναι ακόμα εκεί? Σε ποιά διεύθυνση ?  :grin:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Εντάξει, ρε παιδιά, δεν είναι και τόσο χάλια. Εγώ είχα πάει 3 φορές πέρυσι!

Το ξέρουμε  :grin: :grin: :grin:......................

Πάντως και εγώ πέρασα από την φάση που ήθελα να γαμήσω τσατσάδες.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Μου ετυχε πριν δυο χρονια ειχα παει να πηδηξω μια βουλγαρα στην φυλης και γνωριστηκα με την τσατσα. Βρεθηκαμε την επομενη μερα και περασαμε αρκετα καλα. Ειναι ακομα στην φυλης και εχω επαφες.
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπον, μαγκες, καθολου αστειο το θεμα. Τις προαλλες ειχα παει τσαρκα Μεταξουργειο και σε ενα σπιτι ηταν μια ανατολικο-ευρωπαια τσατσα γυρω στα 45 που με ξετρελανε τελειως. Καστανοξανθη, γαλανη, πολυ γλυκο προσωπο και γενικα πολυ προσεγμενη και σικ γυναικα.

Νομιζω πως ηταν στην Ιασωνος προς την πανω μερια και δεξια. Ηταν σε ενα νουμερο που εχει δυο "σπιτια", ενα πανω κι ενα κατω.

Μου αρεσε τοσο πολυ που της ειπα στα ισια οτι ειναι πιο ομορφη απο την πουτανα. Μου ειπε "ευχαριστω πολυ" και εφυγα. Ετοιμος ημουν μετα την απογοητευτικη μου βολτα να ξαναπαω και να τη ρωτησω με ποσα θα το εκανε μαζι μου. Αλλα κωλωσα...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Παλιά, 1996-99, στο Κεφαλληνίας 99 (στούντιο με 10+ ανα βάρδια) είχε κάτι 40άρες υπεύθυνες. Μία είχε μπεί στο δωμάτιο να μου πεί να πάρω μία άλλη κοπέλλα γιατί αυτή που περίμενα δεν κατάλαβε καλά και τελικά δεν δίνει κώλο. Ήμουν με την τσαπού ξωέ και την κυνήγαγα για πλάκα λέγοντας ότι εσύ κάνεις μόνο κλπ. Πλάκα πλάκα μου την έπαιξε λίγο και της την ακούμπαγα, κοκκίνισε ολόκληρη και άν δεν την φώναζαν στο σαλόνι μάλλον θα την έπαιρνε την πίπα! Περριτό να σας πώ την ξεκόλιασα την εφεδρική που μου έστειλε έτσι όπως φτιάχτηκα!
Έτσι πήρα φόρα και κυνήγαγα και πείραζα και την άλλη τσατσα 40ρα της άλλης βάρδιας που έφτασε σε σημείο να με απειλεί ότι ξέρει τζούντο και θα αμυνόταν!
 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ωραια τσατσα επισης επαιζε στην φυλης σε ενα που ανεβαινες κατι αποτομα σκαλια απεναντι στο παρκινγκ. την ειχα πετυχει και σε ενα αλλο αλλα δεν θυμαμαι. παει πολυς καιρος, δεν ξερω αν ειναι ακομα. ολοι λεγαμε καλυτερα την τσατσα παρα την πουτανα. ηταν γυρω στο 1,60-1,65 καστανοκοκκινο μαλι αν θυμαμαι καλα (ειναι και οι φωτισμοι περιεργοι) μεχρι τον ωμο το μαλι παντα απο κομωτηριο, με καυλωφατσα και γαματα ματια. ηταν πολυ καλη.
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
ναι τι ξερω μια φορα της την επεσα και γελαγε και μου οτι δεν δουλευει
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Λες για την κλασσικη τσατσα, το κοντοπουτανο!

Τι καυλα ηταν αυτη η γυναικα ρε μαγκες... Της την ειχαμε πεσει στεγνα σε μια τσαρκα που ειχε γινει στις αρχες του site, στο Φυλης 71 οταν ειχε μια ουγγαρεζα εκει, την Μια. Της ειχα πει να μπει και αυτη οταν πληρωσα και μας ειπε οτι πολυ θα το ηθελε αλλα αν την πιασουν θα φαει δυο χρονια κτλ!

Μιλαμε για τρελη καβλα η γκομενα!
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Nαι, μαλλον καταλαβα κι εγω για ποια τσατσα μιλατε. Μονο που με εχει μπερδεψει το "κοκκινο μαλλι" που ειπε καποιος. Αυτη που φανταζομαι εγω εχει σκουρο μαλλι, παντως σιγουρα ξεχωριζει.

Οσο για τη Μια απο την Ουγγαρια, την εχω παρει μια φορα σε καποιο απο τα τελευταια "σπιτια" στη Φυλης, που ειναι πανω απο την Κοδριγκτωνος. Ομορφη, αλλα γενικα ψιλοξενερωτη. Εχει ενα τατουαζ στην πλατη που γραφει "Roger". Tην ειχα ρωτησει ποιος ειναι αυτος, απαντηση δεν ειχα παρει...
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Οποιοι πηγαιναν στο μασσατζιδικο της  Καλλιθεας που εχει αναφερθει εδω πολλες φορες τουλαχιστον μεχρι πριν κανενα εξαμηνο γιατι τωρα δεν πηγαινω και δεν ξερω αν ειναι ακομα εκει ειχε μια ξανθια και μια χονδρη ποτε η μια ποτε η αλλη  που σου ανοιγαν την πορτα και σε πηγαιναν στα δωματια .Μια φορα που πηγα και αφου βεβαια ημουν συχνος πελατης με παει η ξανθια στο δωματιο και αφου εκαναν παρελαση τα μωρα δεν μου αρεσε ιδιαιτερα καμμια οποτε οταν μπηκε η ξανθια  να μου πει πια θελω να μου στειλει της ειπα δεν μου αρεσει καμμια δεν καθεσε εσυ να μην φυγω , και η απαντηση της ηταν αν θες οταν φυγω στις 3 η ωρα περιμενε με να παμε σε ξενοδοχειο , βεβαια και την περιμενα και πηγαμε σε ξενοδοχειο και ηταν πολυ καλη αν και 45πενταρα περιπου και απο τοτε επανελαβα 5-6 φορες οσπου βαρεθηκα και βεβαια εκοψα να πηγαινω και στο μασσατζιδικο
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Οποιοι πηγαιναν στο μασσατζιδικο της  Καλλιθεας που εχει αναφερθει εδω πολλες φορες τουλαχιστον μεχρι πριν κανενα εξαμηνο γιατι τωρα δεν πηγαινω και δεν ξερω αν ειναι ακομα εκει ειχε μια ξανθια και μια χονδρη ποτε η μια ποτε η αλλη  που σου ανοιγαν την πορτα και σε πηγαιναν στα δωματια .Μια φορα που πηγα και αφου βεβαια ημουν συχνος πελατης με παει η ξανθια στο δωματιο και αφου εκαναν παρελαση τα μωρα δεν μου αρεσε ιδιαιτερα καμμια οποτε οταν μπηκε η ξανθια  να μου πει πια θελω να μου στειλει της ειπα δεν μου αρεσει καμμια δεν καθεσε εσυ να μην φυγω , και η απαντηση της ηταν αν θες οταν φυγω στις 3 η ωρα περιμενε με να παμε σε ξενοδοχειο , βεβαια και την περιμενα και πηγαμε σε ξενοδοχειο και ηταν πολυ καλη αν και 45πενταρα περιπου και απο τοτε επανελαβα 5-6 φορες οσπου βαρεθηκα και βεβαια εκοψα να πηγαινω και στο μασσατζιδικο
φανταζομαι θα εφαγε η θεια τα ψωλια....χεχεεχεχεχεχεχεχ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Εγω μια μερα εκανα προταση στην τυπισσα στο μασσατζιδικο στην Ποσειδωνος (αφου βεβαια απογοητευτικα απο το εμπορευμα εκεινη την ημερα, ελειπαν σχεδον ολες οι καλες). Ειχε βρεμενο, λουσμενο μαλλι και ενα απιθανο κοραλι χρωμα στα νυχια των ποδιών της και καύλωσα. Το αντιμετωπισε ψυχραιμα, μαλλον κολακευτηκε, και ευγενικα ειπε οτι δεν κανει αυτη τη δουλιά.
 

Επισκέπτης
[Οσο για τη Μια απο την Ουγγαρια, την εχω παρει μια φορα σε καποιο απο τα τελευταια "σπιτια" στη Φυλης, που ειναι πανω απο την Κοδριγκτωνος. Ομορφη, αλλα γενικα ψιλοξενερωτη. Εχει ενα τατουαζ στην πλατη που γραφει "Roger". Tην ειχα ρωτησει ποιος ειναι αυτος, απαντηση δεν ειχα παρει...
[/quote]

Ειναι ο παπαγάλος της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom