Νέα

Πουτάνες στην Κύπρο (ΕΛΔΥΚ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Με αφορμη ενα τοπικ σχετικα με στρατο και επειδη υπηρετησα παλια εκει,ηθελα να ξερω αν υπαρχουν αλλες σειρες που να καναν θητεια εκει και να μας πουν εντυπωσεις απο τα "μαγαζια".Εγω για 4 μηνες που εκατσα ομολογω οτι τετοιες πουτανες δεν εχω δει στην ελλαδα(πλην ελαχιστων περιπτωσεων).Τα μπαρ ηταν ανοιχτα απο το απογευμα για καφε με πουτανες και στη συνεχεια κανονικα στριπ σοου οπου οποια γουσταρες την επερνες σε καμαρακι πατ κιουτ!Το μονο αρνητικο οι τιμες οι οποιες τοτε για φανταρους ηταν αρνητικες.Εκτος απο τα προαναφερθεντα υπηρχαν και ξενοδοχεια με τις πουτανες στο καφε να περιμενουν βιζιτα στις ιδιες τιμες με τα κωλομπαρα.Πολλες πουτανες η κυπρος παιδια..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή για τι τιμές μιλάμε;
 
OP
OP
G

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Η μπυρα που επινες οταν εμπαινες στο μαγαζι εκανε 3 λιρες(1χιλ),οταν καθοσουν σκαγανε πουτανες στην παρεα.Αν εισουν πελατης κανα 10 λεπτο που σκαγαν εβαζες δαχτυλα,γλωσοφιλα,στον εβγαζε εξω στεγνα.Βεβαια ολα αυτα σε χαμηλο φωτισμο που επικρατουσε και σε στρογγυλους καναπεδες.Αν σου εφτανε στο λαρυγγι εδινες 25 χιλ(40 λιρες) στον υπευθυνο(ελληνας απο νικαια!στο μπαρ ροξι)και επερνες την πουτανα σε καμαρακι μικρο οπου και αρχιζες.Βεβαια υπαρχει και η δυνατοτητα παζαριου κτλ.Εγω για πχ επειδη επερνα την ιδια μερικες φορες εκανε ακαπωτο,τα καταπινε,πιναμε καφε στο πεζοδρομο διπλα απο το μαγαζι ταπογευμα κτλ.
 

giorgos_g3

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
φανταρακι ιμε και εγω ρε παιδια πειτε κανα τηλεφωνο απο κολλ γκιρλς δν την παλευω αλλιως..
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
καλό το roxy...δε λεω..αλλα εγω προτιμούσα trocadero...έχουμε αφήσει πολύ χρήμα εκεί. ''Γέρο'' ακούς???? 298 λελε
 

DrJekyll

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πιγενε μιαμι τσεκαρε αυτι που γουσταρεις..κερνα ποτο παρε τιλεφωνο πιγενε την στο δελφοι χοτελ πετα τησ τα ματια εξω...καντο κανα 2 φορες και την εβγαλες και γκομενα ...Lxias 302 2o m/k
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
pigene miami tsekare auti pou goustareis..kerna poto pare tilefwno..pigene tin sto delphi peta tis ta matia eksw...kanto kana 2 fores kai tin evgales kai gomena...Lxias 302 2o m/k
Φίλε γραφε Ελληνικά,όχι greeklish γιατι θα στα σβησουν τα μηνυματα σου οι αρχηγοι του σαιτ.ειναι κανονας... Ωραια η Κυπρος παντως!!!!!!!
 

DrJekyll

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε γραφε Ελληνικά,όχι greeklish γιατι θα στα σβησουν τα μηνυματα σου οι αρχηγοι του σαιτ.ειναι κανονας... Ωραια η Κυπρος παντως!!!!!!!
thanx φιλε μου για τιν παρατηρηση...τελεια ηταν ξαναπηγαινα φανταρος....
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μάγκες , για το MIAMI θα πει κανείς ?
Τα καλύτερα κορίτσια ! xD  ;) :cheesy: :grin:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
για τα φιλιπινεζακια λετε;
 

rod

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και ξενοδοχεια που γινονται βιζιτες,τουλαχιστον οταν ημουν εγω το 93,λογικα και σημερα θα υπαρχουν,κανουν πασαρελα στη σαλα και εσυ εισαι σε τραπεζι και διαλεγεις ποια θελεις και ανεβενεις πανω σε δωματειο.αυτο το ξενοδοχειο ηταν στο πεζοδρομο ludra palace αριστερα οπος παει ο δρομος μετα απο 4-5 στενα δεξια.σιγουρα θα υπαρχουν πολλα περισσοτερα σημερα.για λευκωσια μιλαμε.και πολλα κιτρινακια...στενες τρυπουλες και ολο γλυκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom