Νέα

Ρόδος - Κως, μπαράκια με βίζιτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neos.p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    κως ρόδος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι.Επειδη την επομενη εβδομαδα κατεβαινω ροδο,και λιγο κω, ζηταω τα φωτα  οποιου ξερει για το τι παιζει  τωρα  στο  νησι.Ξερω  τα κλασικα XXL  και βαλεντινο απο strip clubs,αλλα  εχω  ακουσει οτι υπαρχουν  και  2-3 μπαρακια ενα προς ιαλλυσο και  κατι  αλλα  που  γινετα  φορτωτικη  με τις  κοπελλες.Ξερει  κανεις  κατι  παραπανω???
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πληροφοριακά στην Ρόδο υπάρχουν μπαράκια στην αρχή στα 100 μαγαζιά στην στοά δεξιά 2-3 που στο ένα σίγουρα φορτώνεις.
τιμές 150 από το μπάρ 1-1,30 ώρα και αν πάρεις το τηλ. του μουνιού 100 για 1,30-2 ώρες.
 
OP
OP
N

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μαρκισιε ευχαριστω.μηπως  μπορεις να  γινεις λιγο  πιο  συγκεκριμενος.
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εννοώ,πρώτα το παίρνεις από το μαγαζί με την τιμή που λέω πιο πάνω και αν σου δώσει το κορίτσι το τηλέφωνό του(εμένα όλες μου το έδωσαν,γιατί όχι και σε σένα!) το καλείς π.χ. το μεσημέρι ή το απόγευμα πρίν ανοίξει το μπάρ, και κλείνεις ραντεβού μαζί της σε καλύτερη τιμή.
(την συμφέρει,γιατί τα παίρνει αυτή τα λεφτά,όχι το μαγαζί)
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Για Κω που είχα πάει πριν 2 χρόνια (χειμώνα) πλην απο μερικά στριπτιζάδικα-κωλόμπαρα (της κακιάς ώρας και χωρίς να αξίζουν οι κοπέλες) δεν παίζουν πολλά...Θυμάμαι το Μόλεν Ρουτζ (προς πλατάνι, το σχετικά καλύτερο) και άλλα δύο προς την περιοχή Λάμπη αλλά δεν έχω συγκρατήσει ονόματα. Για φορτωτική πρέπει να είσαι ντόπιος για να σε εξυπηρετήσουν τα εν λόγω μαγαζιά. Αυτά πριν δύο χρόνια. Αν άλλαξε κάτι δεν ξέρω, αλλά ρώτα κι άλλους.
 

pakkos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μαρκήσιε θα δώσεις και καμια εξτρα πληροφορία για το πως είναι εμφανισιακά οι κοπέλες στα 100 μαγαζιά?
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το κάθε μαγαζί έχει για όλα τα γούστα:απο γριές έως 20χρονες!αρκετές μαυρούλες,ξανθά μωρά απο τις γείτονες χώρες,μελανούρια απο Βραζιλία και Άγιο Δομήνικο.Βέβαια έχουν περάσει 2 χρονάκια απο τότε που επισκέφτηκα το νησί των ιπποτών,τώρα ίσως έχουν αλλάξει...
 

St Theodore

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
29
Like
0
Πόντοι
10
Βλέπω ότι εδώ και καιρό μάλλον έχει λείξει το συγκεκριμένο θέμα. Θεώρησα ότι ίσως βοηθήσω κάποιον συναγωνιστή που θα επισκευτει την Κω και που ψάχνει για "πληρωμένο έρωτα". Το καλοκαίρι που κατέβηκα με χαρά πληροφορήθηκα ότι το νησί διαθέτει πλέον και... να το πω στούντιο και όχι Μπουρδέλο διότι το επισκεύτηκα. Και οι τιμές αλλά και οι υπηρεσίες είναι πιο κόντα στο στούντιο. Anyway... το εν λόγω κατάστημα βρίσκεται στον επαρχιακό δρόμο. Με κατεύθηνση από την πόλη στα χωριά, αφού περάσεις την στροφή για Πλατάνι, μετά από κάνα χλμ στο αριστερό χέρι.  :rockon:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Βλέπω ότι εδώ και καιρό μάλλον έχει λείξει το συγκεκριμένο θέμα. Θεώρησα ότι ίσως βοηθήσω κάποιον συναγωνιστή που θα επισκευτει την Κω και που ψάχνει για "πληρωμένο έρωτα". Το καλοκαίρι που κατέβηκα με χαρά πληροφορήθηκα ότι το νησί διαθέτει πλέον και... να το πω στούντιο και όχι Μπουρδέλο διότι το επισκεύτηκα. Και οι τιμές αλλά και οι υπηρεσίες είναι πιο κόντα στο στούντιο. Anyway... το εν λόγω κατάστημα βρίσκεται στον επαρχιακό δρόμο. Με κατεύθηνση από την πόλη στα χωριά, αφού περάσεις την στροφή για Πλατάνι, μετά από κάνα χλμ στο αριστερό χέρι.  :rockon:
θεωρω οτι οι μονιμοι κατοικοι θα ειχαν περισσοτερο ενδιαφερον ....εγω εχω ακουσει για ΄Καλυμνο οτι γίνεται παιγνιδι ...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Τίποτα για Ρόδο σύντεκνοι τσαμπικοι?  :cum: :cum: :cum:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ακομα στο ψαξιμο ρε τυπε;  :think: :think:
 

GKOSMONET

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΩΡΤΩΝΕΙς ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ καφε αμαν,ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΣΤΟΝ ΖΕΦΥΡΟ,ΜΕ ΕΝΑ 50ΡΑΚΙ.ΕΧΕΙ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΙ ΡΟΥΜΑΝΕΣ :knockinb:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Όσοι ξέρετε από Κω για πείτε μου έχει τα καλοκαίρια τουρισμό στην Καρδάμαινα;Είχα πάει το 2006 και γινόταν χαμός με τις Αγγλίδες.Είχα πάει για χαβαλέ και σε foam party στο Starlight και στην bar street γινόταν πολύ χαβαλές στα λίγα αλλά καλά μπαράκια
 

GKOSMONET

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
:tits2:ΣΤΟ ΓΚΟΥΑΡΑΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΩΡΑ,ΟΔΟΣ ΚΩΛΟΚΩΤΡΩΝΗ 36 ΣΤΟΥ ΚΟΒΑ :fuck2:ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ,ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΒΙΖΗΤΟΥΔΕΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ... :humpleg:
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες θελω να μου δωσεται μερικα τηλεφωνα απο βιζιτεσ της ροδου..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ. :fuck2: :pipa3: :kissass2:
 

papichulo1983

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θελω να μαθω τι απεγινε η εμανουελλα κολομπεανου ρουμανα κωλομπαρου στην ροδο
 

spourgitakis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2012
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από τα μαγαζιά στην Κω.
Πρώτη στάση το dolce vita.
Τρεις κοπέλες όλες κι όλες με μια μαυρουλα αρκετά καλή και δύο άλλες μάλλον αλβανες πολύ μέτριες.
Με το τρίτο ποτό έχεις το πρώτο  bonus και εάν θες συνεχιζεις .
Φεύγω για angels αλλα ήταν κλειστό και καταλήγω στο Εμανουελα.
Κοπέλες γύρω στις 15 με περίπου μισές από Γκάνα και οι άλλες μισές από Αλβανία
Οι κοπέλες θα έλεγα ότι ήταν πολύ όμορφες και με το πρώτο ποτό σου κάναν χορό χωρίς να βγάζουν ρούχα.
Έχει και περαιτέρω αλλά μου φάνηκε ακριβή η φάση και δεν συνέχισα.
Τα ποτά των κοριτσιών και στα δύο μαγαζιά είναι 15 ευρώ.
 

SteliosM1970

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το συγκεκριμμένο μαγαζι στην Κω δεν ειναι κωλόμπαρο, αλλα κάποιοι απο το προσωπικό του κανουν μερικά εξτρα μεροκάματα αν το δώρο ειναι καλό.


Και επίσης προσφατα εμφανίστηκε εκεί ως εργαζόμενη και η (Ως Θεοφανία)
Οποιος θέλει πιο πολλες πληροφορίες ψαχνει στο mamba ή μαπα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom