Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Βάση έλειψης θέματος  και τοποθεσιών και βάση ότι το τμήμα ηθών της Θεσ/νικης θεωρείται :jerking: το αποδοτικότερο της Ελλάδος  :jerking: πιστεύω πως πρέπει να εγκαινιάσουμε το  σιγκεκριμένο forum για το δικό μας καλό (είμαι αυτοκινητογαμιάς).Ελπίζω να βρω συμπαραστάτες στον αγώνα της ενημέρωσης.
Χίλιες φορές στο αμάξι παρά στα παρακμειακά και τρισάθλια κολοχανεία που θέλουν να λέγονται μπουρδέλα
ʼντε καλή αρχή!!!!!!!!!!!!1
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Ξεκινάμε

Οδός Γιαννιτσών:
Από εκει που ξεκινάει να είναι διπλής κατεύθυνσης ο δρόμος μέχρι την κίτρινη καντίνα μετά το σχολείο.Εκεί βρίσκουμε πουτάνες (όχι τραβέλια) 8-10 στο σύνολο .1-2 πρεζάκια 3-5 γύφτισες και 3 normal.Γύρω στα 40euros με αρκετήγ διάθεση για εξυπηρέτηση.
 

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
4
Πόντοι
0
Ξεκινάμε

Οδός Γιαννιτσών:
Από εκει που ξεκινάει να είναι διπλής κατεύθυνσης ο δρόμος μέχρι την κίτρινη καντίνα μετά το σχολείο.Εκεί βρίσκουμε πουτάνες (όχι τραβέλια) 8-10 στο σύνολο .1-2 πρεζάκια 3-5 γύφτισες και 3 normal.Γύρω στα 40euros με αρκετήγ διάθεση για εξυπηρέτηση.

Ειναι λιγο επικινδυνο αυτο ομως.Δεν ξερεις τι θα σου τυχει.
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
2
Κατεβαίνουμε 12νήσου και ένα στενό μετά το φανάρι της Φράγγων κάνουμε δεξιά. Παίζουν τραβέλια αλλά παίζει και 1 αμάξι ,με έναν άσχημο πούστη.Αυτός managαρει μια χαζη ξανθιά χοντρούλα
Τιμή 10 με 20 euro ζητάει αυτός.Αν δώσεις στην τύπισα κανα 2euro δίνει και κώλο
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Δεν έχετε να συμπληρώσετε τίποτα?
Έχω κιάλλα αλλά περιμένω ψωμί και από αλλού
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
2
Κατεβαίνουμε 12νήσου και ένα στενό μετά το φανάρι της Φράγγων κάνουμε δεξιά. Παίζουν τραβέλια αλλά παίζει και 1 αμάξι ,με έναν άσχημο πούστη.Αυτός managαρει μια χαζη ξανθιά χοντρούλα
Τιμή 10 με 20 euro ζητάει αυτός.Αν δώσεις στην τύπισα κανα 2euro δίνει και κώλο

Αυτό θα πει ΨΑΓΜΕΝΟΣ!!! Αυτή η πληροφορία σε βάζει στο Πάνθεον της ενημέρωσης ... Νίκο Τσιαμτσίκα!!!

Δεν μας είπες, πόσο χαζή? πόσο χοντρούλα? Που την σφάζεις? Γιατί η τιμή ''παίζει''?
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Σου λέω ρε... 15-17 euros και την σφάζεις σε ένα parking 30m από το σημείο φορτωεκφόρτωσης
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Εϊναι γεματούλα αλλά όχι χοντρή
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Δεν είπες 15-17?, είπες ...

Τιμή 10 με 20 euro ζητάει αυτός.Αν δώσεις στην τύπισα κανα 2euro δίνει και κώλο

δηλαδή 10 - 22?!!! Υπερδιπλάσια τιμή! γεματούλα σαν την Σταυροπούλου από το ΤΑΧΙ GIRL, ή γεματούλα σαν την Βέτα Μπετίνη?

Στην διασταύρωση των οδών Σαπφούς και Ταντάλου (ε, τι άλλο θα σας έλεγα?) παίζουν πότε-πότε κάτι ξεπεσμένοι γκέϋ (ο ένας κάνει και τον τσάτσο σε διάφορα σπίτια της περιοχής εννίωτε), κάτι τραβέλια της κακιάς ώρας (ειδικά ένας με ... ''ροξάκι'' είναι όλα τα λεφτά!!!) και κάτι τζάνκια! Δεν είναι της αρεσκίας μου (ούτε που με έχει περάσει από το μυαλό να κάνω κάτι) απλά το αναφέρω προς ενημέρωση.

Δεν υπάρχει ''μπούγιος'' από προσφορά γιατί παίζουν μπάτσοι και νταβατζήδες.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Ξεκινάμε

Οδός Γιαννιτσών:
Από εκει που ξεκινάει να είναι διπλής κατεύθυνσης ο δρόμος μέχρι την κίτρινη καντίνα μετά το σχολείο.Εκεί βρίσκουμε πουτάνες (όχι τραβέλια) 8-10 στο σύνολο .1-2 πρεζάκια 3-5 γύφτισες και 3 normal.Γύρω στα 40euros με αρκετήγ διάθεση για εξυπηρέτηση.

ʼσε το δοκίμασα και δεν ήξερα που να πάω να κρυφτώ...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Να παραθεσω κι εγω με τη σειρα μου...
1)Στον οπαπ,στο νεο στερ,γυρω στενα πιατσα με τραβελια(τι αλλο θα ελεγα??)
2)απεναντι απ τον οπαπ στην αλλη μερια του κεντρικου δρομου τραβελι σε αμαξι..
3)Στο δρομο για βιλκα απ την πρωτη σταση δεξια,τραβελια σε αμαξια και δρομο...
4)Προεκταση Τσιμισκη και πριν τα δικαστηρια,δεξια σε αμαξια διαφορα τραβελια...
5)Καθως κατεβενεις τη 12νησου στο φαναρι δεξια παιζουν τραβελια οχι τοσο καλα..προσοχη,ο δρομος δεν παει δεξια,μονο βγαινει στην 12νησου.Για να πας με αμαξι πρεπει να πας απ τον πισω δρομο των δικαστηριων!
Αυτα!!!
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Να παραθεσω κι εγω με τη σειρα μου...
1)Στον οπαπ,στο νεο στερ,γυρω στενα πιατσα με τραβελια(τι αλλο θα ελεγα??)
2)απεναντι απ τον οπαπ στην αλλη μερια του κεντρικου δρομου τραβελι σε αμαξι..
Σωστός ο παίχτης.Θα σε χαρακτήριζα εξίσου ενημερωμένο με μένα
Προσωπικά εγω διψάω για πιάτσες με αθωα; γαμημενα πουτανακια
3)Στο δρομο για βιλκα απ την πρωτη σταση δεξια,τραβελια σε αμαξια και δρομο...
4)Προεκταση Τσιμισκη και πριν τα δικαστηρια,δεξια σε αμαξια διαφορα τραβελια...
5)Καθως κατεβενεις τη 12νησου στο φαναρι δεξια παιζουν τραβελια οχι τοσο καλα..προσοχη,ο δρομος δεν παει δεξια,μονο βγαινει στην 12νησου.Για να πας με αμαξι πρεπει να πας απ τον πισω δρομο των δικαστηριων!
Αυτα!!!
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Συνεχίζουμε......

Για την σιγκεκριμένη πιάτσα υπάρχουν 2 τρόποι να πάει κανείς....Είναι αρκετά underground......xixixixi

1ος τροπος:
Πηγαίνουμε προς σφαγεία και στρίβουμε στο βενζινάδικο (δρόμος Ρόδον Lido Golden babes κτλ).  Στο Golden Babes στρίβουμε αριστερα και προχωράμε όοοοοοολο ευθεία μέχρι που ξαφνικά σκοτεινιάζει και ο δρόμος μας πάει μόνο δεξιά.Προχωράμε και στις γραμμές ακριβώς παίζουν 2 MILF με αρκετά προσιτές και δελεαστικές τιμές.

2ος τρόπος
Πιάνουμε Γιαννιτσών περνάμε το City Gate και ακριβώς μετά το σχολείο (κοκκινο) βρίσκουμε μία κίτρινη καντίνα.Στρίβουμε αριστερά και όλο ευθεία.Στα 60-80μ γαμάμε

Καλή επιτυχία !!!

ΥΓ: Αποφύγετε να κουβαλάτε μαζί σας Kalasnikof περιστροφα κοκαίνες χόρτα κτλ κτλ γιατι παίζει να σας σταματήσουν για έλεγχο.Το σίγουρο είναι πως δεν πρόκειτε να σας διακόψουν στο μπακλαβα πάνω.Ούτε Alchooltest.Ψαράδες με Terano σκάνε μόνο.Κλάιν
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Exei κανεις να συμπληρώσει κάτι?
Θέλω να ρίξω ένα τελευταίο αμαξάτο γιατι αλλάζω αυτοκίνητο και δεν θέλω να μαγαρίσω το καινουριο
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Συνεχίζουμε......

Για την σιγκεκριμένη πιάτσα υπάρχουν 2 τρόποι να πάει κανείς....Είναι αρκετά underground......xixixixi

1ος τροπος:
Πηγαίνουμε προς σφαγεία και στρίβουμε στο βενζινάδικο (δρόμος Ρόδον Lido Golden babes κτλ).  Στο Golden Babes στρίβουμε αριστερα και προχωράμε όοοοοοολο ευθεία μέχρι που ξαφνικά σκοτεινιάζει και ο δρόμος μας πάει μόνο δεξιά.Προχωράμε και στις γραμμές ακριβώς παίζουν 2 MILF με αρκετά προσιτές και δελεαστικές τιμές.

Δεν μας είπες, ποιες ώρες είναι εκεί τα μιλφόνια? Πόσο δελεαστικές είναι οι τιμές? Κάνε μια περιγραφή σε παρακαλούμε!

Είσαι δυνατός παίχτης αλλά όχι τόσο καλός επικοινωνιακά!

Με 'γεια το καινούργιο αμάξι! Καλογάμητο!!!
 
OP
OP
A

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
Με 'γεια το καινούργιο αμάξι! Καλογάμητο!!!

Ευχαριστώ!!

Είναι γύρω στα 20-25 europoula

Οσο το ότι δεν είμαι και τοσο επικοινωνιακός έχω ήδη προσφύγει στο επιοινωνιακό team του Κωστακη Καραμανλή για να προβώ σε διαφορα επικοινωνιακά tricks
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom