Νέα

Νταρντάνες ή μικροκαμωμένες...;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mgman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μικρη στο ματι η μεγαλη στο κρεβατι ΟΕΟ???

  • μουνακι = πανω απο 1.50 εως 1.62

    Ψήφοι: 28 27,2%
  • μουνι=πανω απο 1.63εως 1.72

    Ψήφοι: 28 27,2%
  • μουναρα=πανω απο 1.73 εως απειρο

    Ψήφοι: 23 22,3%
  • ο καλος ο μυλος ολα τ' αλεθει

    Ψήφοι: 24 23,3%
  • μου αρεσουν οι νανοι κατω απο 1.50

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
κατα την αποψη μου πιστευω πως εχει να κανει σχεση με τον σωματοτυπο καθ' ενος αλλα δεν παυει να ειναι και γουστα οποτε για να δουμε τι λετε ρε παλουκαρια ΟΕΟ???????
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη αλλη εχει 2 μετρα ποδια και δεν καταφερνεις να την γυριζεις οπως θες αλλη παλι ψιλη ειναι ευκολη στο γυρισμα ειναι και κατι κοντοπουτανα που δεν καταλαβενεις ποτε αλαζουν σταση
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ο καλος ο μυλος ολα τ' αλεθει :birdman:
 
OP
OP
M

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ειμαι περιεργος να δω αν υπαρχουν ατομα με ειδικα γουστα ,να τους αρεσουν οι ναννοι
 
OP
OP
M

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παντως αν ειναι κατω απο 1.50 και εχει πλατυ κεφαλι , ειναι οτι πρεπει για στοματικο με το μπυροποτιρο στο κεφαλι ακουμπισμενο ... νομιζωωωω????οεο
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καταπληκτικο θεμα, ευγε.
Εγω παιδια 1.78 ειμαι οποτε ψηφισα 1.63-1.72 ε, μην το ξεφτυλισουμε κιολας.
Οπως ελεγα και σε ενα φιλαρακι καποτε πανω απο 1.75 σε πονανε οι αχιλλειοι τενοντες,
κατω απο 1.62 σε πονανε οι προσαγωγοι  :2funny:
 

Stiff

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Προτιμώ άλογα με ένα χιλιόμετρο πόδι παρά κοντοπούτανα.
Στην πρώτη περίπτωση γεμίζει το κρεβάτι.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
εγώ επειδή γουστάρω τα ξενέρωτα φλατ παπούτσια και μου το έχουν πει πολλοί και πολλές αυτό θέλω και η γκόμενα να είναι στα μέτρα μου (1.78 εγώ) γιατί όταν θα την παίρνω αγκαλιά θέλω να πιάνω όχι να μένουν κενά... :cheesy: πώς να το κάνουμε είμαι μακαρονάς.

για τα φλατ υπάρχει reason. θέλω τα ποδαράκια του μωρού μου να είναι ξεκούραστα για  :knockinb: ανά πάσα ώρα και στιγμή
 

dick_pete

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εγώ επειδή γουστάρω τα ξενέρωτα φλατ παπούτσια και μου το έχουν πει πολλοί και πολλές αυτό θέλω και η γκόμενα να είναι στα μέτρα μου (1.78 εγώ) γιατί όταν θα την παίρνω αγκαλιά θέλω να πιάνω όχι να μένουν κενά... :cheesy: πώς να το κάνουμε είμαι μακαρονάς.

για τα φλατ υπάρχει reason. θέλω τα ποδαράκια του μωρού μου να είναι ξεκούραστα για  :knockinb: ανά πάσα ώρα και στιγμή

wraios file.. eisai polu mprosta..
 

dvdmaniac

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά πως να το κάνουμε... Με τις μουνάρες γλυφεις και δεν τελειώνει η απόλαυση με τίποτα
 
OP
OP
M

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντος τα εχω δοκιμασει ολα εκτος του νανου και κατελιξα μουναρες , φχαριστιεσε ποδια αλλα και το αιδιο ειναι και αυτο χωρταστικο ειναι και το γεγονος οτι ειμαι 1.85 οποτε καταλαβενετε......
 

Jo22

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2007
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Κοντοπούτανα με ψηλοτάκουνα, τι πιο αισθησιακό; Αν είσαι και ψηλός και μυώδης τις παίρνεις αγκαλιά και χάνονται μέσα. Πάντως και η κατηγορία 1.63 - 1.72 δεν με χαλάει καθόλου, οι ψηλές γκόμενες δεν μου λένε τίποτα, μόνο λίγες εξαιρέσεις, γιατί συνήθως είναι άκωλες, άβυζες και ψυχρές, όπως λέγανε και οι Led Zeppelin:
I don't know but I been told
A big legged woman ain't got no soul. :P
 
OP
OP
M

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
συνηθος ομως οι ψηλες εχοθν μεγαλες κωλαρες κατι το οποι εμενα με τρελενει , για φανατασου να την ανοιγεις και να σχηματιζετε ενα ολοστρογγυλο ΟΟΟΟΟ και να φενετε διακενο μεσα πολυ καυλοτικο για οσους ειναι κουλουρτζιδες
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ψηλοτάκουνα να φοράνε...... :rockon: :rockon: :boobies: :bigdick: :knockinb:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Κοντοπούτανα με ψηλοτάκουνα, τι πιο αισθησιακό; Αν είσαι και ψηλός και μυώδης τις παίρνεις αγκαλιά και χάνονται μέσα. Πάντως και η κατηγορία 1.63 - 1.72 δεν με χαλάει καθόλου, οι ψηλές γκόμενες δεν μου λένε τίποτα, μόνο λίγες εξαιρέσεις, γιατί συνήθως είναι άκωλες, άβυζες και ψυχρές, όπως λέγανε και οι Led Zeppelin:
I don't know but I been told
A big legged woman ain't got no soul. :P
:rockon: :rockon: :rockon:
Βεβαια η προσωπικη μου εμπειρια λεει οτι τα κοντοπουτανα ειναι μεγαλυτερες καριολες.Ισως εχουν κομπλεξ για το μποι τους...
 

Jo22

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2007
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
συνηθος ομως οι ψηλες εχοθν μεγαλες κωλαρες κατι το οποι εμενα με τρελενει , για φανατασου να την ανοιγεις και να σχηματιζετε ενα ολοστρογγυλο ΟΟΟΟΟ και να φενετε διακενο μεσα πολυ καυλοτικο για οσους ειναι κουλουρτζιδες
Χαχα αν πάμε σε νταρντάνα το σέβομαι, έτσι να είναι γύρω στο 1.70 λίγο γεματούλα με κωλάρα και βυζάρες να γίνεται μάχη στο κρεβάτι. Αν είναι αδύνατη όμως επιβάλλεται να είναι κοντή.
 
OP
OP
M

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχω δοκιμασει ψηλη και αδυνατη πολυ για να εχω αποψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom