Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 429K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
:blowup: Υπαρχει καποιο μαγαζι για τετοιου ειδους μασαζ καταλαβενεται βεβαια ξερει κανεις :cussing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά είχα ψάξει το θέμα πριν καιρό............τζίφος!!! Τώρα αν κάποιος ανκάλυψε κάτι πολύ πρόσφατα ας το πει αλλά δεν.....................
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Λοιπον παιζει μασαζ με φραπεδακι μεσω αγγελιων τιμη 30ευρω....
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορουμε να βρουμε τλφ φιλε? θα ερθω χανια σε 10 μερες  :helpplea:
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Χανιωτικα Νεα Ρωσιδα & Γερμανιδα
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Στα χανιωτικα νεα ειναι 2 αγγελιες και η 2 ρωσιδες! μπορεις να μου πεις το τηλ?η ποια απο της 2 ειναι?
 

Tolis1L

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
3 είναι οι αγγελίες με Ρωσίδες ...  :boobies:
αυξανόμεθα βλέπω  ;)
προτείνω να το παίξουμε στο "α-μπε-μπα-μπλομ"  :think:
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ειδικα η μια  με το ονομα  ΖΕΤΑ  Φ Ο Λ Α    ΜΑΚΡΥΑ    ΜΑΚΡΥΑ το τηλ  697.....77 προς ενημερωση τον συναγωνιστων ουτε να την ακουμπισης τιπικο μασαζ σκαρτη μιση ωρα και τριαντα πεντε 35,00 euro


3 είναι οι αγγελίες με Ρωσίδες ...  :boobies:
αυξανόμεθα βλέπω  ;)
προτείνω να το παίξουμε στο "α-μπε-μπα-μπλομ"  :think:
 

Tolis1L

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, από μια "μικρή έρευνα" που διενήργησα, η Lena κάνει φοβερό αισθησιακό μασάζ που στον κάνει πύραυλο σε δευτερόλεπτα.
Στα μείον της το γεμάτο μούχλα δωμάτιο και το κρύο (έιχα δαγκώσει το καβλί μου)....
Είναι λίγο παχουλούλα, αλλά προσωπικά δε με χαλάει καθόλου (αντιθέτως)  ;)

Η Zeta κάνει φοβερό επαγγελματικό μάσαζ, ειναι πολυ φιλικη και εχει κορμάρα (αν και 40αρα παρα 3).
Στα συν της ο χώρος (εν σχεση με το προηγούμενο)...

Αυτα προς το παρόν... εν αναμονη για περισσοτερα...  ;)
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Εκτος από μασαζ ρε παιδιά τι άλλο κάνουν??Αμα τους δώσεις τίποτα παραπάνω κάθονται να τις πηδήσεις????
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Η δική μου εμπειρία μου είναι αρνητική.
1. Η Λένα δεν έχει ιδέα από μασάζ και επί πλέον κάνει την παρθένα, άσε δε τις μεταχειρισμένες πετσέτες που σου δίνει και τα σεντόνια που δεν αλλάζει.
2.Η Ζέτα με είχε στημένο 10 λεπτά έξω από το «όζον» και δεν εμφανίστηκε.

 

koncyp

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια, στα χανιωτικα νεα βλεπω δυο αγγελιες, μια απο ρωσιδα 'σοβαρη' και αλλη μια που δινει και σταθερο.
αυτες ειναι η ζετα και η λενα που λετε ή πρεπει να ψαχτω αλλου?
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζέτα είναι αυτή που γράφει σοβαρή ρωσίδα, αλλά είναι κακός ανθρώπος και σε στηνει συνεχώς. 
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν, από μια "μικρή έρευνα" που διενήργησα, η Lena κάνει φοβερό αισθησιακό μασάζ που στον κάνει πύραυλο σε δευτερόλεπτα.
Στα μείον της το γεμάτο μούχλα δωμάτιο και το κρύο (έιχα δαγκώσει το καβλί μου)....
Είναι λίγο παχουλούλα, αλλά προσωπικά δε με χαλάει καθόλου (αντιθέτως)  ;)

Η Zeta κάνει φοβερό επαγγελματικό μάσαζ, ειναι πολυ φιλικη και εχει κορμάρα (αν και 40αρα παρα 3).
Στα συν της ο χώρος (εν σχεση με το προηγούμενο)...

Αυτα προς το παρόν... εν αναμονη για περισσοτερα...  ;)

+1
Η Ζετα και η Λενα εαν σε γουσταρουν σαν ατομο κανουν και φραπε παντως απο την μια εφαγα και μπριζολα αλλα με πολυ προσπαθεια και στο τελος πληρωσα μονο 20 ευρω μιας και το χαρηκε κιολας. Δεν λεω ονομα μην την καψουμε κι ολας.
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον Παιδες και Συντεκνοι μιας και ο κυκλος εργασιας μου κλεινει εδω στα Χανια και απο τελη Μαι θα ειμαι παλι Αθηνα απο το σκαουτινγκ που εχω κανει μεχρι στιγμης παιζουν τα εξης:
1. Ζετα μπορει να μην εχει σταθεροτητα στα ραντεβου της (και εγω εφαγα σουπα περιμενα 2 ωρες αλλα μετα μου εστελνε μυνηματα συγνωμμης και τα σχετικα) αλλα κανει καλο μασαζ και φραπεδακι στο τελος
2. Η Λενα επεισης πολυ καλο μασαζ και φραπεδακι
3. Στουντιο αισθητικης στο Πιθαρι παρα πολυ ΚΑΛΟΣ χωρος με απαλη μουσικη αιθερια ελαια χαμαμ τελειο μασαζ και στο τελος ενα φραπεδακι απο την Πεπη 50 ευρω (+ 10 το χαμαμ την πρωτη φορα ηταν δωρο επειδη ειχε κινηση για να μην περιμενω) αλλα δεν νομιζω να βρητε καλυτερο χωρο για να χαλαρωσετε στα χανια εκτος και αν μου εχει ξεφυγει κατι.
Και τελος εχουν ερθει και καποιες αλλες με 20 ευρω αλλα δεν νομιζω να παιζει κατι παντος δοκιμαστε και μπορει αν γνωριστητε να παιξει και κατι παραπανω.
Αυτα τα ολιγα συναγωνιστες ομολογω οτι περασα για αλλη μια φορα φανταστικα στα Χανια για 3μηνες αλλα ειναι καιρος να ανεβω παλι Αθηνα στα γνωστα λημερια. να περνατε καλα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Trx4

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπον Παιδες και Συντεκνοι μιας και ο κυκλος εργασιας μου κλεινει εδω στα Χανια και απο τελη Μαι θα ειμαι παλι Αθηνα απο το σκαουτινγκ που εχω κανει μεχρι στιγμης παιζουν τα εξης:
1. Ζετα μπορει να μην εχει σταθεροτητα στα ραντεβου της (και εγω εφαγα σουπα περιμενα 2 ωρες αλλα μετα μου εστελνε μυνηματα συγνωμμης και τα σχετικα) αλλα κανει καλο μασαζ και φραπεδακι στο τελος
2. Η Λενα επεισης πολυ καλο μασαζ και φραπεδακι
3. Στουντιο αισθητικης στο Πιθαρι παρα πολυ ΚΑΛΟΣ χωρος με απαλη μουσικη αιθερια ελαια χαμαμ τελειο μασαζ και στο τελος ενα φραπεδακι απο την Πεπη 50 ευρω (+ 10 το χαμαμ την πρωτη φορα ηταν δωρο επειδη ειχε κινηση για να μην περιμενω) αλλα δεν νομιζω να βρητε καλυτερο χωρο για να χαλαρωσετε στα χανια εκτος και αν μου εχει ξεφυγει κατι.
Και τελος εχουν ερθει και καποιες αλλες με 20 ευρω αλλα δεν νομιζω να παιζει κατι παντος δοκιμαστε και μπορει αν γνωριστητε να παιξει και κατι παραπανω.
Αυτα τα ολιγα συναγωνιστες ομολογω οτι περασα για αλλη μια φορα φανταστικα στα Χανια για 3μηνες αλλα ειναι καιρος να ανεβω παλι Αθηνα στα γνωστα λημερια. να περνατε καλα!!

Δεν γράφει κάποιος σε τι τελειώνουν τα κινητά για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις ???
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλο μηνα αν και δεν μου αρεσει να βαζω τηλεφωνα θα βαλω τις καταληξεις γιατι καλο ειναι να ψαχνεσε γιατι ανακαλυπτης και νεα μερη και προσωπα.
Ζετα 717
Λενα 402
Πιθαρι 480
ολα τα παραπανω στα Χανιωτικα Νεα.
Καλα να περνατε
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
συγνωμη επειδη δεν εχω ξαναπαει σε μασαζ..μονο σε κοκινα φωτακια. αυτες στα μασαζ καθονται να τις πηδηξεις?η μπα?αν ναι ποσα περνουν?
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
λοιπον παιδια εχω μια πληροφορια για καποιο μασατζιδικο στο Πυθαρι το οποι διαθετη και πισινα οπου εκει γινεται το παιγνιδι αν καποιος ξερει και εχει το τηλεφωνο αν θελει και δεν του κανει κοπο ας το στειλη prive σε μηνυμα
ευχαριστω προκαταβολικα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στο σημερινό φύλο της εφημερίδας βρήκα το 717 και 480. Δεν έχω πάρει ακόμα, θα το κανω με την πρώτη ευκαιρία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom