Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ανοιγω αυτο το θεμα που ισως να ειναι ταμπου για πολλους ή να ενοχλει.

Οσοι απο σας εχετε κορη στα 16-18 ή κοντα σ'αυτο το group αντιλαμβανεστε οτι σιγα-σιγα ξεκιναει η ερωτικη της ζωη και ολα αυτα που απολαμβανατε εσεις τοσα χρονια (κανονικο,στοματικο,πρωκτικο CIM ,CIF κλπ) τωρα πιθανοτατα θα τα προσφερει και αυτη στους ερωτικους της συντροφους της.

Πως νιωθετε γι'αυτο?
 

nikos22(1)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γάμησε τα!Εγώ ακόμα δεν έχω κόρη γιατί είμαι μικρός αλλά καμμιά φορά το σκέφτομαι τι θα κάνω άμα γίνω πατέρας.Προς το παρόν το μόνο που έχω σκεφτεί είναι να την έχω από κοντά μου να έχω καλή σχέση μαζί της ώστε όσο μπορεί να νιώθει όσο πιο άνετα μπορεί μαζί μου ώστε να μου μιλάει η να ζητήσει οτιδήποτε και αφού θα γίνει που θα γίνει να την έχω προετοιμάσει και να είμαι πιο σίγουρος ότι είναι πιο έτοιμη αντί να τα κάνει κρυφά  όπως κάνουν τώρα μαζί μου η με εσάς κάποια κοριτσάκια και χωρίς να ξέρει έστω από θεωρία μερικά πράγματα.Και επίσης θα την μάθω κάτι που μισούσα σε άλλες γυναίκες.Να εκμεταλεύεται αυτή τους άντρες και όχι αυτή αυτήν.Βέβαια με μέτρο όχι να την κάνω και σκύλα.Απλώς να μην είναι θύμα και να την δουλεύουν.Να ξέρει να προφυλάγεται.Να ζήσει την ζωή της με μέτρο και λογική.Νομίζω ότι έτσι είναι πιο λογικά και σωστά.Αφού δεν μπορώ να το αποφύγω να συμφιλιωθώ με αυτή την ιδέα κατά κάποιο τρόπο.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
οι πατεράδες ΠΩΣ σκεφτεστε για τους γκόμενους της κόρης σας?
τους γνωρίζετε?τους καλείτε για φαί η πάτε καφε για να γνωριστείτε?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Λίγο μπερδεμένα τα λες αλλά συγχωρείσαι από το νεαρό της ηλικίας σου.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
οι πατεράδες ΠΩΣ σκεφτεστε για τους γκόμενους της κόρης σας?
τους γνωρίζετε?τους καλείτε για φαί η πάτε καφε για να γνωριστείτε?

Με τη συχνότητα που αλλάζουν οι περισσότερες που να τους γνωρίσουν όλους...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
καλό θα ήταν να μας έλεγαν,να ξέρουμε πως μας βλέπουν...Σαν τον ΑΛΦ τον εξωγήινο?
 

mafalda

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλυτερα να μην ξερετε τι σκεφτομαστε για τους πατεραδες μας!!!

Μια καλη τακτικη παντως ειναι η εξης: δεχεστε τους γκομενους (κι ας αλλαζουν τακτικα) και δειχνετε εμπιστοσυνη στην κριση της (Εσεις τη μεγαλωσατε αλλωστε). Ακομα και αν δεν εγκρινετε τον εκαστοτε γκομενο, υπαρχει κατι που δεν βλεπετε εσεις και προς το παρον την κραταει σε μια σχεση που δεν της αξιζει. Υπομονή!!!

Σε  κ α μ ι α  περιπτωση δεν το παιζετε "φιλος" με την κορη σας γιατι μια μερα θα σας φερει πρωην συμμαθητη σας για γκομενο γιατι ανακαλυψε τον "μπαμπα" της!

Επισης σε καμια περιπτωση δεν σκεφτεστε τι κανει στο κρεβατι.  Βαζετε σε κινδυνο την υγεια σας και αλλωστε... το κοριτσακι σας δεν θα μεγαλωσει ποτε!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Τι ερωτηση κι αυτη!Ξερετε κανεναν που να γουσταρει να του καβαλανε τη κορη?Σφιγγουν τα δοντια και κανουν τους ανηξερους οι περισσοτεροι.Αλλωστε ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο,η κορουλα τους που μεγαλωσαν με "αξιας και αρχας" να σαλιωνει πουτσες και να ρουφαει αρχιδαρες απο τα 15.Η' αν δεν το κανει αυτο "δρομολογει" και λιωνει το μουνακι της.Ολα τα 15+ φορανε στρινγκακια.Γιατι αραγε???
Εγω οσους πατεραδες εχω γνωρισει το παιζουν κουλ.Διακρινεται ευκολα ομως η νευρικοτητα τους και οτι σκεφτονται "τι γινεται..".Ασχετα εαν δεν γινεται κιολας!Πακετο.Μακαριοι οσοι εχουν γιους λοιπον!(αρκει να μην βγουν gayboy βεβαια!!)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
τι σκόεφτονται όμως οι πατεράδες για εμάς τους 'γαμπρους-γκομενους'?
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ο απο κατω μου εχει τρεις κορες.Ηλικιες 16,17,20.Κουβαλανε μαντραχαλους συνεχεια.Αυτος?Αλκοολικος!Δεν σκεφτεται τιποτα πια.Κομπαρσος κανονικος.Το μουνι δεν χαλιναγωγειται με τιποτα.Νομος του 2007!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι γυναίκες πλέον δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο. Έχουν απαίτηση οι πατεράδες τους (καλά βλήματα κι αυτοί) να δέχονται και να γνωρίζουν όλους τους γκόμενους (κι ας αλλαζουν τακτικα) γιατί οι γυναίκες θέλουν ενδόμυχα να ξέρουν όλοι (και ιδίως οι οικείοι τους) ότι τον παίρνουν, τον γλύφουν, κάθονται πάνω του, τον στραγγίζουν και γενικώς ότι έχουν ανοικτές όλες τις διόδους.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Οι γυναίκες πλέον δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο. Έχουν απαίτηση οι πατεράδες τους (καλά βλήματα κι αυτοί) να δέχονται και να γνωρίζουν όλους τους γκόμενους (κι ας αλλαζουν τακτικα) γιατί οι γυναίκες θέλουν ενδόμυχα να ξέρουν όλοι (και ιδίως οι οικείοι τους) ότι τον παίρνουν, τον γλύφουν, κάθονται πάνω του, τον στραγγίζουν και γενικώς ότι έχουν ανοικτές όλες τις διόδους.

+1000000000000
εγραψες!Αυτη ειναι η σκληρη αληθεια για τους μπαμπαδες.Για τους επιβητορες εινα μια ευχαριστη Νεα Ταξη Πραγματων  :boobies:
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Εδώ που φτάσαμε υπάρχουν πολύ χειρότερα από το να πηδιέται απλώς.
Αναφέρω με σειρά (από το χειρότερο ):
1. Να μπλέξει με ναρκωτικά
2. Να γίνει κλέφτρα - κ.λ.π.
3. Να βρει κανέναν που να της τα τρώει και να τη δέρνει
4. Να γίνει επαγγελματίας πουτάνα
5. Να γίνει θρησκόληπτη και να κλειστεί σε μοναστήρι
6. Να γίνει λεσβία

ʼρα χαλαρά - υπάρχουν και χειρότερα.....
 
OP
OP
F

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Τι ερωτηση κι αυτη!Ξερετε κανεναν που να γουσταρει να του καβαλανε τη κορη?Σφιγγουν τα δοντια και κανουν τους ανηξερους οι περισσοτεροι.Αλλωστε ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο,η κορουλα τους που μεγαλωσαν με "αξιας και αρχας" να σαλιωνει πουτσες και να ρουφαει αρχιδαρες απο τα 15.Η' αν δεν το κανει αυτο "δρομολογει" και λιωνει το μουνακι της.Ολα τα 15+ φορανε στρινγκακια.Γιατι αραγε???
Εγω οσους πατεραδες εχω γνωρισει το παιζουν κουλ.Διακρινεται ευκολα ομως η νευρικοτητα τους και οτι σκεφτονται "τι γινεται..".Ασχετα εαν δεν γινεται κιολας!Πακετο.Μακαριοι οσοι εχουν γιους λοιπον!(αρκει να μην βγουν gayboy βεβαια!!)

Για αλλη μια φορα Karaliakoura +1
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Φανταστείτε τώρα, τι σκέφτονται οι πατέραδες των κοριτσιών που (από αυτές που όλοι έχουμε δει) πρωταγωνιστούν στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ ερασιτεχνικά βιντεάκια, που κυκλοφορούν κι έχουν τραβηχτεί από κινητό ή ερασιτεχνική κάμερα.

... να ανοίξει η γη να τους καταπιεί!
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω γιο οπότε δεν ξέρω πως θα είναι αν ποτέ κάνω και κόρη. Μάλλον όμως θα ήμουνα ΟΚ και απλά θα την συμβούλευα να προσέχει.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
εχω μπεμπα που πρωτη ιανουαριου εκλεισε τον πρωτο χρονο της...
δεν ξερω.. με ολα αυτα που βλεπω εχω φρικαρει... ελπιζω να της δωσω τα καταλληλα εφοδια... ωστε να κανει παντα αυτο που θελει βεβαια... αλλα να προσεχει...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Εδώ που φτάσαμε υπάρχουν πολύ χειρότερα από το να πηδιέται απλώς.
Αναφέρω με σειρά (από το χειρότερο ):
1. Να μπλέξει με ναρκωτικά
2. Να γίνει κλέφτρα - κ.λ.π.
3. Να βρει κανέναν που να της τα τρώει και να τη δέρνει
4. Να γίνει επαγγελματίας πουτάνα
5. Να γίνει θρησκόληπτη και να κλειστεί σε μοναστήρι


ʼρα χαλαρά - υπάρχουν και χειρότερα.....

σωστος...

σιγα που ειναι αυτο το χειροτερο που μπορει να παθει η κορασιδα σας..
το φυσιολογικο δλδ
βεβαια δεν ξερω πως σκεφτεται καταβαθος ο μπαμπας μου... κ δεν εχω σκοπο να το ανακαλυψω :cheesy:

Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!    -5 (17.2%)
:2funny: :2funny:

οτι κ αν λετε οι πιο πολλοι (αν οχι ολοι) οι πατεραδες εχουν τρομερη αδυναμια στις κορες τους
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Εγώ ακόμα παιδιά δεν έχω, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.

Θυμήθηκα όμως ένα σκετσάκι απο τους φοβερούς ΑΜΑΝ, όταν ήταν ακόμα στις αρχές και στην φούλ δόξα τους, που βρίσκει ο Πιπέρης (ο χοντρός με τα μούσια που μετά έφυγε απο την παρέα) έναν δονητή στο κομοδίνο της κόρης του. Στην επόμενη σκηνή τον δείχνει στο τραπέζι της κουζίνας να κάθεται με ένα ποτήρι κρασί μπροστά του και απέναντι έχει βάλει τον δονητή κάθετο πάνω στο τραπέζι και δίπλα ενα άλλο ποτήρι κρασί... Οπότε ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η κόρη (ο Σερβετάς  :2funny: ) και μένει κάγκελο με το θέαμα. "Μπαμπά τι κάνεις εκεί" του λέει ντροπιασμένη... "Ε, πίνω ένα ποτήρι κρασί με τον γαμπρό μου..." απαντάει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PSyCho_BiTCh

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
62
Like
1
Πόντοι
0
Να σας πω ως κόρη?
Οι μπαμπάδες ΔΕΝ σκέφτονται ότι οι κόρες τους κάνουν σεξ! ΔΕΝ υπάρχει στον εγκέφαλό τους, ως λειτουργία. Όταν οι κόρες βγαίνουν ραντεβού, ΣΙΓΟΥΡΑ πάνε cinema, ίσως και σε κανένα ζαχαροπλαστείο για κάνα υποβρύχιο. Μέχρι εκεί! Όταν οι κόρες διανυκτερεύουν εκτός πατρικής οικίας, τότε σίγουρα οι καημένες επειδή τις πήρε η νύχτα, να μη γυρνάνε μες τους κινδύνους, για την ασφάλεια τους πάντα (μπράβο το κορίτσι μου) κοιμήθηκαν ΑΛΛΟΥ (όχι! Το κρεββάτι του γκόμενου δεν υφίσταται ούτε γεωγραφικά, ούτε ως έπιπλο). Κι όταν μείνουν έγκυες, «ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΜΠΤΟΥ, ΝΑΙ» με τον κρίνο (δεν υπάρχει άλλος τρόπος άλλωστε στο μυαλό τους για τις κόρες τους). Γιατί μέχρι τα βαθιά τους γεράματα, η κόρη είναι πάντα το κοριτσάκι τους!
Ξέρουν! Πως δεν ξέρουν! Απλά ΔΕΝ το σκέφτονται! Γιατί αν το σκεφτούν, με συνοπτικές διαδικασίες οδηγούνται σε? πολιτισμένες αντιδράσεις (μέχρι και φόνο εκ προμελέτης).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom