Νέα

Ξενοδοχείο με υπηρεσίες ΧΧΧ στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kovo26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kovo26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ειμαι νεος στο site!θα ηθελα να ρωτισω για ξενοδοχεια που σε κανουν κατασταση στην   reception  καλωντας αυτοι καποιο cg
 
OP
OP
K

kovo26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
για Θεσσαλονικη μιλαμε !!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Γεια σας ειμαι νεος στο site!θα ηθελα να ρωτισω για ξενοδοχεια που [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]σε[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size] κανουν κατασταση στην  reception  καλωντας αυτοι καποιο cg
για Θεσσαλονικη μιλαμε !!

To καταλάβαμε!!! :2funny:
(χωρίς παρεξήγηση)
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
396
Πόντοι
21
Οντως πολύ ενδιαφερον οποιος ξερει ας στείλει pm
 

alkissssss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ειμαι νεος στο site!θα ηθελα να ρωτισω για ξενοδοχεια που σε κανουν κατασταση στην   reception  καλωντας αυτοι καποιο cg
φιλαρακι πιγαινε στο hotel μανδρινος.σιγουρα θα σε εξυπηρετηση!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
K

kovo26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
εχεις προσωπικη εμπειρια φιλε?θα παω με την κοπελα μου και απλα θελουμε ακομα ενα θυλικο στην παρεα ..καταλαβαινεις :boobies: :dancing: :boobies: γι'αυτο θελω κατι το οποιο να ειναι σιγουρο.δεν Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΙ το ποσον
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλα μας τα ειπατε,αλλα το χοτελ μανδρινος που ειναι δεν ξερω.οποιος ξερει κατι ας στειλει ενα σχετικο pm για το τι παιζει......
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κ ξαναρωταω,αυτο το γαμημενο το μανδρινος που στο διαολο ειναι,μην πετατε κατι κ μετα δε μιλατε ρε
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
tribesman σ ευχαριστω για της πληροφοριες αλλα σιγουρα εχει ψωμι η υποθεση?
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Εγω παλι νομιζω πως δεν παιζει τετοιο στορυ εκει
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Παίδες δεν νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο... Είναι επι της Εγνατίας, λίγο πριν το Βαρδάρη... Α και ο ιδιοκτήτης είναι μέλος της διοίκησης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ... Οπότε ένας λόγος παραπάνω που αποκλείεται να παρέχει και τέτοιες υπηρεσίες το ξενοδοχείο...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Παίδες δεν νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο... Είναι επι της Εγνατίας, λίγο πριν το Βαρδάρη... Α και ο ιδιοκτήτης είναι μέλος της διοίκησης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ... Οπότε ένας λόγος παραπάνω που αποκλείεται να παρέχει και τέτοιες υπηρεσίες το ξενοδοχείο...
κατσε γιατι με μπερδεψες.για ποιο ξενοδοχειο μιλας?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Ποιά γνωστά μαγαζιά λιγο πιο κάτω?

Για λέγε...........
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
xotel andromeda. einai to proin priamos. apenanti apo tin serviko prokseneio. mono ekei gia pidous, eite me c-girl eite me kammia foititria pou fortoneis apo ta gnosta magazia ligo pio kato......
να σου πω,καλα μας τα λες αλλα μηπως εχεις κ μετοχες στο ξενοδοχειο αυτο?πλακα μας κανεις?γραφεις πρωτο ποστ κ μας κανεις κ υποδειξεις που θα πηδαμε κ απο που θα ψωνιζουμε.οσο για τον αλλον που ρωταει για ποια μαγαζια,εχει 4 στη σειρα απο κατω ακριβως αλλα οι φοιτητριες εχουν ξεψαρωσει.που ζειτε?θα την παρεις με το καλησπερα κ θα σου κανει κ γαμησι στο ξενοδοχειο?ηρεμα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom