Νέα

Χοντρές σε μπουρδέλα Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
    Είναι που είναι πεσμένη η κίνηση στη Θεσσαλονίκη συναθλητές μου ψάχνω κι εγώ για χοντρές....Πάντως αν έχει πετύχει κάποιος από σας κάποια σε μπουρδέλο ας αφήσει μια ενημέρωση...Πραγματικά πάνω από 2 χρόνια έχω να πετύχω χοντρή (ή πολύ χοντρή!!!) ή βυζαρού σε μπουρδέλο Θεσ/νίκης.Τί γίνεται ρε παιδιά?????
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Η μονη καπως καλη χοντρη ειναι τωρα στην Τανταλου οπως ανεβαινεις το πρωτο δεξια .Το μονο ανοικτο αυτην την εποχη στην δεξια μερια
Η Ντινα παλια γνωριμη
Σφικτο κρεας αλλα λιγο υποτονικη σαν χαρακτηρας
Αν μπεις στο δωματιο μαζι της ζητα τι extra προσφερει και ποσο?
Πετυχα και μια ιταλιδα και καλα... στο Κεφαλλη ;)νιας διπλα στο μυλο
Αλλα πολλη μουφα ...δεν ξερω καπως μεγαλη και οχι τιποτα το ιδιαιτερο.. 
Δεν μου αρεσε και την εκανα...
Μια γεματουλα παιζει και στο κοροβαγκου (διπλα στο μυλο απο την αλλη πλευρα)
Δινει και κωλο 80 ευρω νομιζω
Αν την παρει κανεις ας ενημερωσει


Η τελευταια συμπαθητικη χοντρουλα ηταν η Δαναη
Αλλα δεν την πετυχα πουθενα τους τελευταιους μηνες

Παιδια ενημερωστε για οτιδηποτε παιζει γιατι οι καιροι ειναι καπως δυσκολοι
Μην χαζευεται μονο τα post....
Για το καλο ολων μας
ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ...............!!!!


;)
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Αυτη η Ντινα τι extra προσφερει, ξερεις??
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Το περασμενο καλοκαιρι η Ντινα δουλευε στο Κοροβακγου στο μυλο
Πριν την ανακαινηση του μπουρδελου
sex  30 Ε  γλυφομουνι 50-60  Το παζαρευες  Αυταρχικο νομιζω 80
πρωκτικο δεν δεχεται με τιποτα και θα ηθελα παρα πολυ να σκισω την σφικτη κωλαρα της
Τωρα εκει που δουλευει δεν ξερω τι παιζει ακριβως γιατι μπήκα προχθες τυχαια μονο για το τσεκαρισμα
μαλιστα αν θυμαμαι καλα η τσατσα ανεφερε κατι για 25 ευρω μονο σεξ Ενταξει η κοπελα ειναι χοντρη και μαλλον δεν εχει και πολλη ζητηση
αλλα οκ  παντα υπαρχουν ενδιαφερόμενοι σαν και εμας πιστευω
ρωτηστε διακριτικα αν και πιστευω οτι στο δωματιο κανονιζεις τι θες και δινεις καποια εξτρα χρηματα

Αν εχει παρει κανεις την κοπελα που δουλευει τωρα στο κοροβακγου ας ενημερωσει
Μιλαω για μια γεματουλα λιγο κοντη με αφρατη κωλαρα και δινει και πρωκτικο νομιζω 80 -100?
;) ;) ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
     Είναι που είναι πεσμένη η κίνηση στη Θεσσαλονίκη συναθλητές μου ψάχνω κι εγώ για χοντρές....Πάντως αν έχει πετύχει κάποιος από σας κάποια σε μπουρδέλο ας αφήσει μια ενημέρωση...Πραγματικά πάνω από 2 χρόνια έχω να πετύχω χοντρή (ή πολύ χοντρή!!!) ή βυζαρού σε μπουρδέλο Θεσ/νίκης.Τί γίνεται ρε παιδιά?????

Πέτυχα καλή χοντρή σε γραφείο,ουκρανέζα,ψηλή,γεματη αλλά συμμαζεμένη,βυζάρες και καλό πρόγραμμα....100 Ευρώ.όποιος θέλει ας γράψει...
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Φίλε wobasor έχεις τηλέφωνα ή άλλο τρόπο επικοινωνίας????Η αλήθεια είναι βέβαια ότι προτιμώ μπουρδέλο από οικονομικής άποψης αλλά έστω κι έτσι δεν πειράζει.Αρκεί να είναι αρκετά χοντρή ώστε να πιάσουν τόπο τα φραγκάκια!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Μία τεράστια γκόμενα, πραγματικά τεράστια όμως, που δίνει και κώλο (λέει, δεν δοκίμασα τίποτα) έχει αγγελία στον Αγγελιοφόρο και δέχεται σε ένα σπίτι στην Αρχαιολογικού Μουσείου.
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Φιλαράκο flyeron παίρνεις τηλέφωνο πρώτα?Αν όχι που ακριβώς στην Αρχ.Μουσείου?Κι αν ξέρεις σε παρακαλώ τιμές.Πάντως το ότι είναι τεράστια το γουστάρω πολύ!!!!
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας μάγκες. Το τηλέφωνο για την αρχαιολογικού μουσείου 694******.. αφορούσε τραβεστί...ΠΡΟΣΟΧΗ. ο ίδιο τηλέφωνο υπάρχει στον Αγγελιοχώρο και αφορά πα΄λι τραβεστί αλλά κάπου στην Καλαμαριά, την είδα προσωπικά...ΠΡΟΣΟΧΗ... είμαι σίγουρος ότι είναι τραβεστί
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Πεμπτη 28 Σεπτ.2006 μεσημερι
Μετα απο γρήγορη τσαρκα στο γνωστό τετραγωνο ανακάλυψα στο Προμηθεους 2ο απο αριστερα οπως ανεβαινουμε την Μαρία (Ελληνίδα)30+
Χοντρουλα με στοιχεια Μπαζου και ψιλομαυριδερη επιδερμίδα.
Μετρια εμφανιση αλλα κατι μου εκανε κλικ και μπήκα
Μαλιστα ρωτησα για τιποτα special και η τσατσά μου ειπε με 50 ευρω
γλυφομουνι και πολυ χαλαρα στο δωματιο
ειπα οκ και μπηκα
Μαγκες εχω να γουστάρω ετσι καιρο
Χαλαρα παιξιμο για ερεθισμό και κουβεντουλα
Μετα τσιμπουκι χωρις καμία βιασυνη και σε καποια φαση μετα απο αρκετααα λεπτα μου βαζει το κεφάλι στο πεντακαθαρο μουνι και με πιεζει ενω αρχιζει να βογγαει ...και να γουσταρει
σε βαθμο που αρχισα να πιστευω οτι ...Μπας και το κανει αληθεια
Στο σεξ ο χαμος  Βογγητα και λεξεις του στυλ (ετσι μπραβο ,σκισε με κτλ)
Αλλαξαμε δυο στασεις και happy end στα τεσσερα ενω πλέον βογγουσε δυνατα λες και θα εχυνε μαζι μου.
Συμπέρασμα
Τα μπαζα και οι χοντρες για να κερδισουν πελάτες τα δίνουν ολα ενω οι εμφανισιμες ανατολικου μπλοκ τις περισσότερες φορές δεν βγαζουν αχνα
Οποιος ειναι στη φαση ας τσεκάρει
Υπενθιμίζω οτι η κοπελα εχει μετρια προς ψιλοχαλια εμφανιση
:dancing:
 

MadSexxx

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος είπε για αυταρχικό. Επειδή γουστάρω τρελά ξέρει κανείς να παίζει με καμία σε νορμάλ κυβικά;

 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Καλοί μου συναθλητές.Τι πίκρα πίνουμε κι εμείς οι fans  των χοντρών με τεράστια βυζιά και πλαδαρούς κώλους?????Ενώ είναι το ευκολότερο να βρεις "μπάζο" σε μπουρδέλο ,έχουμε μουρλαθεί το μινιόν!!!Ερώτηση-απορία:Πριν κάποια χρόνια είχε 3-4 μπουρδελάκια στην περιοχή του Π.Σ.σταθμού στη Γιαννιτσών και σε μια κάθετη (δε θυμάμαι όνομα) και αριστερά όπως πηγαίνουμε προς σφαγεία.Υπάρχουν σήμερα?Ρωτάω γιατί πέρασα πρόσφατα αλλά πρωί και απ'όσο θυμάμαι αυτά δούλευαν βράδυ όταν έκλειναν τα συνεργεία της γειτονιάς.Εκεί έπαιζαν ωραίες νταρντάνες,ηλικιωμένες,χοντροκώλες και με ξύγκια πολλά!!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
απο αυτεσ τις χοντρες κ τα μπαζα που λετε εντοπισατε καμια με μποτες?
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ΓΛΥΦΟΜΟΥΝI σε μπουρδελο???  Ειστε καλα???? :idiot: :idiot:
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Να δωσω και εγω μια συντομη ενημερωση
Περασα απο το σπιτι που εναι πανω απο την μοναστηριου
Αυτο με την φλογα κατα τις 2¨00 το μεσημερι
Ηταν μια γεματουλα γυρω στα 25 αλλα οχι χοντρη νταρντανα
Μαλιστα εχει και προγραμμα οπως με ενημερωσε η αποχαυνωμενη τσατσα 30 απλο 40 γλυφομουνι 69 και ......
50 ευρω κωλαρακι
Αυτο με δελεασε αρκετα αλλα περιμεναν αλλοι δυο και την εκανα...Στο σπιτι αυτο παντα παιζουν ψιλογεματουλες αλλα πολυ χοντρες δεν πετυχα
Θα επανελθω δρυμυτερος με test drive και εκτενη αναφορά
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ναι ρε συνάδελφοι αυτό είναι αλήθεια....Οι hardcore χοντρές δεν υπάρχουν πια σε μπουρδέλα.Δε μιλάμε εδώ για ατέλειες μιλάμε για κιλά και κυβικά όχι χαζά.Look a like μοντέλα βρίσκονται εύκολα σήμερα οι χοντρές χάθηκαν....Ίσως σε cg στη Θεσνίκη να παίζουν αλλά θεωρώ ξεφτίλα να δίνεις ένα σωρό λεφτά για μια πίπα ή μια μαλακιούλα.....Αν κάποιος συμπολεμιστής έχει τσεκαρισμένο χοντρό cg ας δώσει τα φώτα του γιατί φοβάμαι ότι το παραδοσιακό μπουρδελάκι με τις μεγάλες νταρντάνες με όψη νοικοκυράς έχει πια χαθεί......Α!Θυμάμαι πριν χρόνια σε μικρότερες πόλεις (ειδικά στην Καβάλα) που η κοπέλα ζούσε στο μπουρδέλο μαγείρευε εκεί και δεχόταν και την πελατεία της.....Μιλάμε για κάτι τεράστιες γυναίκες που κάθονταν επάνω σου και σε διέλυαν ενώ εσύ ως μερακλής βρισκόσουν αλλού λόγω του όγκου αλλά και της μυρωδιάς του στιφάδου από την κουζίνα!!!!Ποίηση!!!!
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι καλησπέρα. Υπάρχει call girl, αρκετά χοντρή κοπέλα, στα 33, τηλ Αγγελιοφόρου 699******. Η κοπέλα είναι καλή αλλά είναι αρκετά γεμάτη....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ωπα φιλαράκο stratford ενδιαφέρον το  info!!!Θα είμαι Θεσνίκη το σαβ/κο οπότε πες αν είναι εύκολο αν δέχεται σε δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο και τι ταρίφα παίζει.Τέλος μιλάμε για 100+ κιλά για να γουστάρουμε??????
 

vasmatz

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες. Το τηλέφωνο για την αρχαιολογικού μουσείου 694******.. αφορούσε τραβεστί...ΠΡΟΣΟΧΗ. ο ίδιο τηλέφωνο υπάρχει στον Αγγελιοχώρο και αφορά πα΄λι τραβεστί αλλά κάπου στην Καλαμαριά, την είδα προσωπικά...ΠΡΟΣΟΧΗ... είμαι σίγουρος ότι είναι τραβεστί
γιατί δεν το λες ολόκληρο το τηλέφωνο το κινητό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom