Νέα

Sin Gentlemen's Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εεε? που? πως? ποτε?
Από τα λίγα υπόγεια στριπτιζάδικα.... Γουστάρω με 1000.... :dancing:
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Πολυ διαβάζεις αρχηγέ....;) ;)

Kαι οχι μονο.. ;)

Παντως εκανα μερικες σκεψεις..Τα ιδια ρωταγαμε και οταν μαθαμε οτι θα ξανανοιξει το 4..

Ειμασταν μεσα στην καλη χαρα, οτι θα ξαναζησουμε στιγμες του παρελθοντος, αλλα "ανθρακας ο θησαυρος"..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Kαι οχι μονο.. ;)

Παντως εκανα μερικες σκεψεις..Τα ιδια ρωταγαμε και οταν μαθαμε οτι θα ξανανοιξει το 4..

Ειμασταν μεσα στην καλη χαρα, οτι θα ξαναζησουμε στιγμες του παρελθοντος, αλλα "ανθρακας ο θησαυρος"..
που αλου θα θαμαζες το Κατελακο!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Kαι οχι μονο.. ;)

Παντως εκανα μερικες σκεψεις..Τα ιδια ρωταγαμε και οταν μαθαμε οτι θα ξανανοιξει το 4..

Ειμασταν μεσα στην καλη χαρα, οτι θα ξαναζησουμε στιγμες του παρελθοντος, αλλα "ανθρακας ο θησαυρος"..

Πες κ σε μένα τον άσχετο,τι αλλο διαβάζεις ???  :huh: :huh: :huh:

Σωστόοοοςςς για τα υπόλοιπα.... :sunglasses: :sunglasses:

Εγώ το είχα ξαναπεί πριν 1+ χρόνο (που προσπάθησε να επαναλειτουργήσει) οτι αν δεν το αναλάβει το "αρχικό αφεντικό" (λέγε με Κώστας)....προκοπή δεν θα δουν....αναπολώ με νοσταλγία τον χώρο που έκανα τα πρώτα μου βήματα μόνος μου...(γαμηστερά σόου καθημερινά)...γκόμενες που σέβονταν τον εαυτό τους...κ ακολούθως τους πελάτες....γκαρσόνια Α_Ψ_Ο_Γ_Α...ειδικά ο πιο κοντούλης(Νίκος αν θυμάμαι καλά)...κ ο πιο ψηλός (ξεχνώ το όνομα) ήταν τα καλύτερα παιδιά...ακόμη κ τα παιδιά στην πόρτα...(μέτρ + 2 ακόμη)...ΑΨΟΓΟΙ...ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :'( :'( :'( :'( :'(

Για ομορφιά των κοριτσιών...τι να πούμε...Μία,Μισέλ,Ειρήνη,Κατερίνα κ πολλές...πολλές ακόμη...που ξεχνάω...μας κρατούσαν απίστευτη παρέα...κ ατελείωτα GFE.... :-* :-* :-*

KWSTAAAAAAAAAAAAAAAAAA...........GYRNA PISW RE PAIXTARAAAAAAAAAAAAA..... :idiot: :idiot:

Ακόμη κ το Body's...πήγες κι έκανες B'O κ το πήγαινες άψογα...αλλά το κυνήγι...ήταν αναπόφευκτο...;) :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Για ομορφιά των κοριτσιών...τι να πούμε...Μία,Μισέλ,Ειρήνη,Κατερίνα κ πολλές...πολλές ακόμη...που ξεχνάω...μας κρατούσαν απίστευτη παρέα...κ ατελείωτα GFE.... :-* :-* :-*

Πολυ γρηγορα μου ξεχασες την Πατριτσια.. ;) ;), καθως και Αντζελικα, Αναστασια κλπ κλπ..
 

Επισκέπτης
Πολυ γρηγορα μου ξεχασες την Πατριτσια.. ;) ;), καθως και Αντζελικα, Αναστασια κλπ κλπ..

Πατρίτσια...τι κορίτσι κ αυτό....μια ζωή με τα φεγγάρια του ήταν....
Μια γκόμενα (γυναικάρα λεμεεεε) με "σνομπάριζε"...κ με προσπερνούσε ΠΑΝΤΑ...ήταν μόνο ποτοθεραπεύτρια...κ σόου γούμαν...(με καλύτερο αυτό που έκανε κ είχε θέμα το ναυτικό)....αλλά ποτέ δεν είπαμε κάτι περισσότερο απο ένα γειά....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Πατρίτσια...τι κορίτσι κ αυτό....μια ζωή με τα φεγγάρια του ήταν....
Μια γκόμενα (γυναικάρα λεμεεεε) με "σνομπάριζε"...κ με προσπερνούσε ΠΑΝΤΑ...ήταν μόνο ποτοθεραπεύτρια...κ σόου γούμαν...(με καλύτερο αυτό που έκανε κ είχε θέμα το ναυτικό)....αλλά ποτέ δεν είπαμε κάτι περισσότερο απο ένα γειά....
εγο ειχα πει αντε γεια!!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
άντε βρε παιδια,ανοιξτε το ρημαδι!αφου ανοιξε μαγαζι καινουριο... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom