Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Καμμιά πληροφορία κάποιος συνάδελφος από ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ σχετική με cg , club με γυναίκες , και οτι αλλο θα εκτιμηθεί δεόντως .... εχω ακούσει διαφορα αλλα νομίζω οτι τα πλεον αξιοπιστα αναφέρονται σ΄αυτό το site..
Eυχαριστώ για την βοήθεια
 

Επισκέπτης
Καμμιά πληροφορία κάποιος συνάδελφος από ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ σχετική με cg , club με γυναίκες , και οτι αλλο θα εκτιμηθεί δεόντως .... εχω ακούσει διαφορα αλλα νομίζω οτι τα πλεον αξιοπιστα αναφέρονται σ΄αυτό το site..
Eυχαριστώ για την βοήθεια

Ειχα ξαναγραψει σχετικα στο παλιό φορουμ.

1. ΛΟΜΠΥ Ξεν/χειων.

Σε ολα τα λόμπυ εχει πουτανες μετα τις 7.30, πλειστες των οποιων εξαιρετικες. 100-200 Ευρω, αναλογα με την ωρα και τη διαθεσιμοτητα. Στο Χάγιατ που μενω εγω συνηθως εχει στο υπογειο και ενα Τζαζ Μπαρ. Εκει εχει μια 1,85 ξανθια (Λιλιαν) η ποια ειναι φωτια.

2. Ρωτας ταξιτζηδες.

Εγω εχω ενα μονιμο, αστερι, τον Μιλένκο (κινητο 0632 25 12, βαλε και τους κωδικους, δεν θυμαμαι). Αναλογα με το μπατζετ, θα σε παει στα καλυτερα.


3. Το καλυτερο. 40 χλμ απο το Βελιγραδι, ειναι η πολη Ρούμα. Εκει εχει το καλυτερο στριπ-μπουρδελο που εχω δει ποτε (και εχω ταξιδεψει παρα πολυ). 20-30 ΑΠΙΘΑΝΕΣ μουναρες (οχι μονο Σερβες, το μαγαζι ειναι προθαλαμος για ''μεταγραφη'' σε Αγγλία, Γαλλια, Ιταλια), τις οποιες επιλεγεις απο την πιστα. 50 Ευρω η ωρα σε δωματια, διπλα στο μαγαζι. Βεβαια, γινεται της ΠΟΥΤΑΝΑΣ απο κοσμο, η αναμονη μπορει να φτασει και 3 ωρες. καλυτερα να πας καθημερινη, και νωρις.

Καλα γαμησια. Οπως εχω ξανααναφερει και επαναλαμβανω, θεωρω τις Σερβες γυναικες (και πουτανες αντιστοιχως) τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ του πρωην ανατολικού μπλοκ. Εχουν στυλ, αξιοπρέπεια και (τηρουμενων των αναλογιών, σαφως) κλαςς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Για Βουλγαρια εχουμε πει..για Σκοπια εχουμε πει...για Σερβια εχουμε κανενα κονε?εχουμε δοκιμασει κατι??σε 20 μερες θα παω για ενα 3 ημερο και αν και παω συστημενος..παντα ειμαι ανοικτος για "νεες γνωριμιες"αλλ ωστε οι Σερβιδες ειναι θεες....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αρχοντα υπαρχει θρεντ για σερβια..τσεκαρε το ,αλλα οποιος εχει και κατι πιο up dated ασ στειλει.καπιοα στιγμη θα παω και γω..οταν γυρισεις στειλε εντυπωσεις ε!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ναι μονο που οι σερβες δεν εχουν καμια σχεση με τις βουλγαρες τις σκοπιανες και τις αλλες βαλκανιες και αμα πας με το σκεπτικο οτι ηρθα να σας γαμισω το πολυ πολυ βρεθεις κουρεμενος αντι για μαλλι.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
έχει πολύ μουνί αρκεί να έχεις κανέναν να σου δείξει που είναι τα γούστα , , από εκεί και πέρα δεν χρειάζεσαι να τα δώσεις σε πουτανάκια αλά σε καψουράκια  .. παιξτο και λίγο φορτωμένος και τελείωσε
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
μηπως ξερει κανεις κατι συγκεκριμενο για το Βελιγραδι. εχω σκυλοβαρεθει εδω και απο οτι εμαθα διακριτικα η αστυνομια κανει καλη δουλεια οποτε περιμενω βοηθεια
 

kokos1001

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,
Τι πικρα ειναι στιν Σερβια. Ειπα και εγω θα παω Βαλκανια να γαμισο σκαο στο Νισ στην Σερβια και επαθα Μουνοπλακα. Κορμια θανατηφορα κυκλοφορουσαν παντου και μονα τους. Εσκασα. Τιν πσαχνο και δεν βρισκο τιποτα. Ενα σκατομπαρο με δυο ελεινες μεσα. Τιν τουτι ρε παιδια. Μιλαμε για μεγλη ζημια. Πρεπει να ξαναπαω εκει πανω. Ξερει κανισ καμια ακρι? Μου φαινετε θα τρεχω νυχτα στην Ρουμανια και στην Βουλγαρια για το Αθλημα. Βρε ουτε που μιλιονταν. Ξερει κανις τιποτα?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Καλησπερα,
Τι πικρα ειναι στιν Σερβια. Ειπα και εγω θα παω Βαλκανια να γαμισο σκαο στο Νισ στην Σερβια και επαθα Μουνοπλακα. Κορμια θανατηφορα κυκλοφορουσαν παντου και μονα τους. Εσκασα. Τιν πσαχνο και δεν βρισκο τιποτα. Ενα σκατομπαρο με δυο ελεινες μεσα. Τιν τουτι ρε παιδια. Μιλαμε για μεγλη ζημια. Πρεπει να ξαναπαω εκει πανω. Ξερει κανισ καμια ακρι? Μου φαινετε θα τρεχω νυχτα στην Ρουμανια και στην Βουλγαρια για το Αθλημα. Βρε ουτε που μιλιονταν. Ξερει κανις τιποτα?
αν μιλουσες οπως γραφεις χλωμο να πηδηξεις...
τωρα για να σοβαρευτουμε, 25 χλμ εξω απο το βελιγραδι υπαρχει το ΝΟΒΙ ΜΠΑΝΟΦΤΣΙ. hotel-bar MAKI θα πειτε στο ταξι και καθαρισατε. στο μπαρ χορευουν γκομενες διαλεγεις και "επικοινωνεις" επανω στα δωματια. ταξι 25 ευρω, γυναικα 50 ευρω για 45 λεπτα. θα το προτεινα . αξιζει.
επισης υπαχουν πολλα ανεξαρτητα cg στο βελιγραδι με λογικες τιμες
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Η Σερβία by far η χειρότερη Ευρωπαϊκή χώρα για μπουρδελιάρηδες. Μακριά.
 

kokos1001

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δικιο εχεις Η Σερβια δε λεει. Αλλα λενε οι Σερβες. Οταν θα παρο την πρωτη τα στειλω αναφορα. Αλλα για να το κανο αυτο πρεπει να το παιξω γαμπρος. Μηπως ξερει κανεις τιποτα για τις πολης Βουλγαριας και Ρουμανιας που ειναι κοντα στα συνορα με την Σερβια. Αντε ρε παιδια να βοηθησετε.
Συγνωμη για τα Ελληνικα αλλα μεγαλωσα στο εξωτερικο και δεν εχω spell check στο PC.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
μαγγες μουνακια για γαμησι υπαρχουνε??? οχι πληρωμενο απλα να την κερασεις κανα ποτο κτλπ... ειναι ευκολες? thanks
 

vassilios

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους
Θα επισκεφτω το Βελιγραδι στο τελος του μηνα
Υπαρχει κανεις που μπορει να δωσει πληφοριες ?
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Το θέμα συγχωνεύτηκε
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εν όψει Eurovision έχει κανείς καμιά πληροφορία??
 

kostas1974

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Όλοι οι προ-γράφοντες που πηγαν τελικά στο Βελιγράδι έχουν να μας δωσουν καμια πληροφορία ??
Θα παω τέλη Ιουλίου για 3 μέρες.
Οποιαδήποτε πληροφορία, πέραν των ανωτέρω (αν ισχύουν ακόμα) θα ήταν πολύ πολύ χρήσιμη.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Καλησπερα,
Τι πικρα ειναι στιν Σερβια. Ειπα και εγω θα παω Βαλκανια να γαμισο σκαο στο Νισ στην Σερβια και επαθα Μουνοπλακα. Κορμια θανατηφορα κυκλοφορουσαν παντου και μονα τους. Εσκασα. Τιν πσαχνο και δεν βρισκο τιποτα. Ενα σκατομπαρο με δυο ελεινες μεσα. Τιν τουτι ρε παιδια. Μιλαμε για μεγλη ζημια. Πρεπει να ξαναπαω εκει πανω. Ξερει κανισ καμια ακρι? Μου φαινετε θα τρεχω νυχτα στην Ρουμανια και στην Βουλγαρια για το Αθλημα. Βρε ουτε που μιλιονταν. Ξερει κανις τιποτα?
στο νις ημουν πριν ενα χρονο περιπου και απο πουτανες τιποτα αρκετα μικρος κυκλος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εφ οσων δεν υπαρχουν πληροφοριες για σπιτια μηπως υπαρχουν πληροφοριες για κανενα στριπ?Το αλλο Σ/Κ θαμαι εκει οποτε αν εχει κανεις καμια ινφο θα το χρωσταω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λοιπον...οσον αφορα τα c.g.εχω οργανωθει...με την επιστροφη θα υπαρχει ενημερωση..για στριπ θα ακολουθησω την παλια δοκιμασμενη τακτικη..δλδ θα ρωτησω στην reception :grin:...
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Λοιπον...οσον αφορα τα c.g.εχω οργανωθει...με την επιστροφη θα υπαρχει ενημερωση..για στριπ θα ακολουθησω την παλια δοκιμασμενη τακτικη..δλδ θα ρωτησω στην reception :grin:...

Ναι φιλαράκι δώσε τα φώτα σου γιατι ανεβαίνω το τετραήμερο 28 Οκτωβρίου να δω ένα φίλο που δουλεύει εκει αλλά είναι μουρόχαυλος και δεν μπορεί να βγάλει άκρη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom