Νέα

Ανάκτηση Password

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Aviator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Aviator

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα το password μου. Πώς μπορώ να το ανακτήσω;

Ευχαριστώ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Πατάς το Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
 
OP
OP
T

The Aviator

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ το έκανα. Ρώτησα γιατί στο σημείο του σάιτ που μου ζητούσε τον κωδικό, δεν είχε το "Ξεχάσατε τον κωδικό σας". Έκανα αποσύνδεση και μετά reset! :)
 

12345abcde

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
antisthenis εχεις δει τα pm μου..?ρωταω εδω μηπως υπαρχει καποιο προβλημα με την αποστολη μου...
 

stabilo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
39
Like
63
Πόντοι
0
Πατάς το Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

Αγαπητε διαχειριστη εγω εχω κανει εγγραφη πριν 10 χρονια με ενα μαιλ που τωρα δεν εχω ουτε το κωδικο του ουτε τιποτα....μπαινω στο σαιτ επειδη εχω εναν παλιο σταθερο υπολογιστη που εχει αποθηκευσει τα στοιχεια ολα!!
Εαν καει χανω το προφιλ μου και πρεπει να κανω καινουριο!!
Πως μπορω να βρω τους κωδικους μου και να δηλωσω καινουριο μαιλ...γιατι απο την ανακτηση κωδικου με παει στο αρχαιο μαιλ που ειχα.
Ευχαριστω.
 

moraki30

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Like
3
Πόντοι
0
εχω το ιδιο θεμα και θα ηθελα να ανκτησω τον παλιο μου λογαριασμο και δνε βλεπω απαντησεισ. υπαρχει τροποσ αν δεν θυμομαστε το παλιο email και password? θυμαμαι αρκετα στοιχεια ομως
 

T-DRIVER

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
68
Πόντοι
0
κι εγω παιδια σχεδον το ιδιο προβλημα εχω..Βαζω κωδικο που τον εχω πανω απο 5 χρονια και μου βγαζει :Το όνομα χρήστη και ο κωδικός δεν ταιριάζουν ή δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη λογαριασμό.Τι κανουμε ξερει κανενας???
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
Μην βασανιζεστε άδικα. Είχα κάνει πολύ παλιά λογαριασμό, σχεδόν δεν τον είχα χρησιμοποιήσει καθόλου και πριν λίγες μέρες θέλησα να μπω και δεν θυμόμουν κωδικό.
Έστειλα μνμ, email, καμία απάντηση από κανέναν. Οπότε αναγκαστικά καινούργιο λογαριασμό από την αρχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom