Νέα

Κοζάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stefan00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 7K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.968
Like
321
Πόντοι
36
Μηπως καποιος συναγωνιστης γνωριζει κανενα καλο μαγαζι στην κοζανη η και κοντα σε αυτη?
 

600Mprosta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου νομίζω το μοναδικό που έχει έιναι ο Νέρωνας,στο δρόμο απο Κοζάνη προς Πτολεμαίδα νομίζω,ρώτα και θα σου πούνε.
Είχα πάει πριν κανα 2 χρόνια εκεί,κλασσικό επαρχιακό στριπτιτζάδικο,μικρό,
το show μέτριο,1 κομμάτι έπαιζε σκέτο,1 με show στην σκηνή,τα κορίτσια ήταν ωραία,
το prive ψιλομέτριο,φραπέδες και τέτοια δύσκολα..τώρα δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
Επίσης είχε και ένα κολόμπαρο στην κεντρική πλατεία αλλά δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα.
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
άκουσα για το Μερσεντες και το Χρυσο κουφέτο, αλλα θέλει προσοχη ! Για ενα φραπε μπορει να σε γδύσουν.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
stefen φιλε ωραιο θεματακι.μαθαμε τιποτα αλλο τελικα σχετικα με τα pm που στειλαμε?μακρυα απο χρυσο κουφετο.ειναι στον πεζοδρομο σε βλεπει ολη η κοζανη,αντε εγω παω μια στο τοσο λογω φιλου κ δεν με ξερει κανενας,δεν ειναι κ τιποτα το αξιολογο.απο μωρα ψιλοχαλια
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
6
τι ψάχνετε ρε παιδιά τώρα...
κάτι κωλόμπαρα μόνο και τίποτ' άλλο...
να σε γδύνουνε (οικονομικά) και στην ουσία τίποτα  :uglystupid:
 
OP
OP
S

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.968
Like
321
Πόντοι
36
stefen φιλε ωραιο θεματακι.μαθαμε τιποτα αλλο τελικα σχετικα με τα pm που στειλαμε?μακρυα απο χρυσο κουφετο.ειναι στον πεζοδρομο σε βλεπει ολη η κοζανη,αντε εγω παω μια στο τοσο λογω φιλου κ δεν με ξερει κανενας,δεν ειναι κ τιποτα το αξιολογο.απο μωρα ψιλοχαλια
Ξεραιλα φιλε..καλα τα κοζανιτικα ειναι ολα απατη,1-2 δηλ ολα κιολα.
σχετικα με τα βουλγαρικα δεν εκατσε τελικα να παω..νομιζω οτι θα κανω κρατει για να φυγω αργωτερα για κανενα μηνα ασια το ιδιο σου συμβουλεβω να κανεις κιεσυ...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Τι Λωζάνη τι Κοζάνη...

Ένα γράμμα διαφορά είναι!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ξεραιλα φιλε..καλα τα κοζανιτικα ειναι ολα απατη,1-2 δηλ ολα κιολα.
σχετικα με τα βουλγαρικα δεν εκατσε τελικα να παω..νομιζω οτι θα κανω κρατει για να φυγω αργωτερα για κανενα μηνα ασια το ιδιο σου συμβουλεβω να κανεις κιεσυ...
λες?
δεν εχω χρονο ρε φιλε,ενω βουλγαρια σε μια ωρα κ κατι ειμαι εκει,σε δυο ωρες εχω παρει κ το μωρο.τεσπα,καλη δυναμη κ αν πας περιμενω νεα οπωσδηποτε
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μάγκες έμαθα πως στην Κοζάνη εδώ και κανένα εξάμηνο έχει ανοίξει καινούριο στριπτηζάδικο (πλην του γνωστού και ξερατέου Νέρωνα) στο δρόμο προς Τ.Ε.Ι. πριν το ξενοδοχείο "νεφέλη". Εκεί λέει παλιά ήταν μπουζουκερί. όποιος συναγωνιστής γνωρίζει περισσότερες πληροφορίες ή έχει προσωπική εμπειρία παρακαλείτε να εκθέσει όνομα, τεμάχια, τιμές και ό,τι άλλο θεωρεί ωφέλιμο.
 

tfast

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εγω απο την εμπειρια μου και μονο σαν πρωην φοιτητης στη Κοζανη εχω να σου πω τα χειροτερα.
Δε νομιζω να εχουν αλλαξει τα πραγματα και ουτε προκειτε να αλλαξουν, οι ανθρωποι εκει περα απο βλαχοι ειναι και 100χρονια πισω. :idiot:
Μακρυα
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εγω απο την εμπειρια μου και μονο σαν πρωην φοιτητης στη Κοζανη εχω να σου πω τα χειροτερα.
Δε νομιζω να εχουν αλλαξει τα πραγματα και ουτε προκειτε να αλλαξουν, οι ανθρωποι εκει περα απο βλαχοι ειναι και 100χρονια πισω. :idiot:
Μακρυα
Φίλε συμφωνώ με τα όσα λες αλλά θέλοντας και μη θα βρεθώ σε μερικές ημέρες στο συγκεκριμένο νομό και επειδή πάνω κάτω γνωρίζω και τα τριγύρω της δυτικής Μακεδονίας ρωτάω για το συγκεκριμένο μαγαζί που είναι brand new και μου το περιέγραψαν ως στριπτήζ και όχι τύπου Νέρωνας. Οποιαδήποτε σχετική πληροφορία ευπρόσδεκτη
 

Efle

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμένα !! Έχουμε τίποτα καινούριο στην κοζανη ;;;
 

akongaoua

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Εάν γνωρίζει κάποιος για Κοζάνη ας μας πει παρακαλώ!
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Το Σαββατοκυριακο ημουνα Κοζανη και σε μια μικρη περιπλανηση που εκανα στο κεντρο βρεθηκα μπροστα  στο μαγαζι mercedes, το οποιο και επισκεφθηκα. Στα ενδοτερα του μαγαζιου σερβιρετε φραπες, γλυφιτζουρι και μπριζολα, τιμη για το "πακετο" 5 ποτα (5χ15=75 ευρω).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom