Νέα

Πόρτο Χέλι - Strip club Μούσσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Ετικέτες
    πόρτο χέλι
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συναθλητές επειδή πρόκειται να κατέβω τέλη Σεπτεμβρίου στο Πόρτο Χέλι για ένα 10ήμερο, μου είπαν πως υπάρχει ένα club, to Μούσσες πως έχει στριπτιζ και αν έχεις και καλά κονέ προσφέρει και περισσότερα..Μπορεί κάποιος συναγωνιστής από την περιοχή να προσφέρει περισσότερη ενημέρωση για το συγκεκριμένο μαγαζί, (κορίτσια - προγράμματα, κλπ) και για ότι άλλο καλό προσφέρει η περιοχή;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Συναθλητές επειδή πρόκειται να κατέβω τέλη Σεπτεμβρίου στο Πόρτο Χέλι για ένα 10ήμερο, μου είπαν πως υπάρχει ένα club, to Μούσσες πως έχει στριπτιζ και αν έχεις και καλά κονέ προσφέρει και περισσότερα..Μπορεί κάποιος συναγωνιστής από την περιοχή να προσφέρει περισσότερη ενημέρωση για το συγκεκριμένο μαγαζί, (κορίτσια - προγράμματα, κλπ) και για ότι άλλο καλό προσφέρει η περιοχή;

ειναι ανεπτυγμενα τα πραγματα εκει.....πολυ καλυτερα απο αθηνα....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μουσσες ? Τι ειναι ? Franchise του μαγαζιου των Αθηνων ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Καλά σου λέει vasos ο φίλος nokia..Έχεις πληρφορίες για το συγκεκριμένο μαγαζί ή για άλλα ή έτσι γενικά λές πως "τα πράγματα είναι πιο ανεπτυγμένα εκει;"

εχω,αλλα εγω ιδιοις ομμασι δεν ξερω.Εχω ακουσει απο ντοπιους οτι παιζει παιχνιδι σωστο,περαιτερω δεν μπορω να σε κατατοπισω...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
10
Like
2.223
Πόντοι
3.145
Συναθλητές επειδή πρόκειται να κατέβω τέλη Σεπτεμβρίου στο Πόρτο Χέλι για ένα 10ήμερο, μου είπαν πως υπάρχει ένα club, to Μούσσες πως έχει στριπτιζ και αν έχεις και καλά κονέ προσφέρει και περισσότερα..Μπορεί κάποιος συναγωνιστής από την περιοχή να προσφέρει περισσότερη ενημέρωση για το συγκεκριμένο μαγαζί, (κορίτσια - προγράμματα, κλπ) και για ότι άλλο καλό προσφέρει η περιοχή;
Είδα εντελώς τυχαίως το thread, και επειδή έχω ιδίαν αντίληψη, αν και δεν είμαι κάτοικος της περιοχής, θα ήθελα να πω τα εξής για το συγκεκριμένο ευαγές ίδρυμα:
1)Λειτουργεί όντως ως στριπτιζάδικο, και μπορώ να πω ότι για τα δεδομένα της επαρχίας είναι πάρα πολύ καλό. Καμία σχέση πάντως με τα στριπτιζάδικα των Αθηνών. Πάντως έχει σόου στην πίστα από τις κοπέλες, κονσομασιόν καθώς και πριβέ χορούς.
2)Κατά καιρούς έχουν περάσει πολύ καλές παρουσίες από το μαγαζί αυτό, αν και ο γενικός μέσος όρος θα έλεγα ότι είναι μέτριος.
3)Αποτελεί μονοπωλιακή επιχείρηση, η οποία λόγω ακριβώς του μονοπωλίου, γδέρνει λίγο στις τιμές.
4)Για τυχόν περαιτέρω καταστάσεις, θα πρέπει να πας με κάποιον από τους ντόπιους και γνώριμους στο κατάστημα πιστεύω, διότι εάν πας άγνωστος, δεν θα έχεις και μεγάλη τύχη. Πάντως και τυχόν περαιτέρω καταστάσεις στοιχίζουν ακριβά εκεί πέρα. Επίσης, το να πας με κάποιον γνωστό ίσως σε προφυλάξει από οικονομική αιμορραγία...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επίσης, το να πας με κάποιον γνωστό ίσως σε προφυλάξει από οικονομική αιμορραγία...

ενώ για παράδειγμα στα αθηναικά ιδρύματα δεν αιμορραγείς....αυτοκτονείς κατευθείαν.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
10
Like
2.223
Πόντοι
3.145
ενώ για παράδειγμα στα αθηναικά ιδρύματα δεν αιμορραγείς....αυτοκτονείς κατευθείαν.
Φίλε, μιλάμε για πραγματική οικονομική αιμορραγία εάν δεν προσέξεις εκεί μέσα..... Πίστεψέ με....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φίλε, μιλάμε για πραγματική οικονομική αιμορραγία εάν δεν προσέξεις εκεί μέσα..... Πίστεψέ με....
όταν πάω στο εξοχικό θα περάσω μια βόλτα να δω τι μαλάκες είναι......
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
10
Like
2.223
Πόντοι
3.145
κάτι παρόμοιο δεν παίζει και στην υπόλοιπη Ελλάδα ρε Λέοντα;
Ναι, αλλά εκεί λόγω μονοπωλίου είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα. Και εκτός αυτού του μαγαζιού, δεν υπάρχει τίποτε άλλο στην εκεί ευρύτερη περιοχή.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι, αλλά εκεί λόγω μονοπωλίου είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα. Και εκτός αυτού του μαγαζιού, δεν υπάρχει τίποτε άλλο στην εκεί ευρύτερη περιοχή.
εγώ ούτε καν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο στο Πόρτο Χέλι...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
10
Like
2.223
Πόντοι
3.145

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
156
Πόντοι
1
Ξέρει κάποιος να μας ενημερώσει τι παίζει στο Μούσες; Επισκέπτομαι συχνά το Πόρτο Χέλι και έχω δει το εν λόγω μαγαζί, αλλά δεν ήξερα πως είναι τόσο προχωρημένο.. Μπορεί κάποιος γνώστης να μας δώσει τα φώτα του;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom