Νέα

Ντουμπάι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει  καποιος  τι  παιζει  στο  ΝΤΟΥΜΠΑΪ  C.G  ξενοδοχεια
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Σε όποιο μπαρ/κλαμπ ξενοδοχείου και να πας έχει κοπέλες (Ρωσίδες, Κινέζες, Αφρικανές). Must είναι τα Clubs Cyclone (περιοχή American Hospital), Premiere (ξεν. Grand Hyatt): μεγάλοι χώροι γεμάτοι με "εργαζόμενες". Επίσης το Red Square (ξεν. Moscow), Kudu (InterConti), York Club (York Hotel, για μαύρες) και Jules bar (Le Meridien αεροδρομίου).
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Σε όποιο μπαρ/κλαμπ ξενοδοχείου και να πας έχει κοπέλες (Ρωσίδες, Κινέζες, Αφρικανές)

Πως φαινεται ο κοσμογυρισμενος / και το ηξερα οτι ο πρωτος που θα απαντησει σε αυτο το thread θα ηταν ο Καπτεν / τωρα κανει επιθεωρηση στην Ελλαδα και μετα ποιος ξερει που αλλου ......... / ετσι Καπτεν ??????
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Πως φαινεται ο κοσμογυρισμενος / και το ηξερα οτι ο πρωτος που θα απαντησει σε αυτο το thread θα ηταν ο Καπτεν / τωρα κανει επιθεωρηση στην Ελλαδα και μετα ποιος ξερει που αλλου ......... / ετσι Καπτεν ??????

Ε έμεινα κάποιους μήνες στα Εμιράτα... γύρισα λίγο... τώρα μόνο Ελλάδα... ζώνη Συγγρού-παραλία...
 
OP
OP
A

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
απο  τιμες  και  υπηρεσιες  τι  παιζει  ! 
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Από τιμές δεν υπάρχει κανόνας... ανάλογα εθνικότητα, ώρα, μέρα, μαγαζί... Έχω ακούσει από AED 300 μέχρι 2000. Πάντως θα έλεγα να μη δώσεις πάνω από 500-600 και για περισσότερο από ώρα οπωσδήποτε. Γενικά κυκλοφορούν πολλές ταλληροφόνισες που κοιτάνε να στα πάρουν με ξεπέτα. Πολλές Ρωσίδες έρχονται στο χώρο σου μόνο αν μένεις σε γνωστό ξενοδοχείο. Οι μαύρες και οι Κινέζες σε πάνε εύκολα σπίτι τους αλλά οι υπηρεσίες τους δεν είναι πάντα αυτό που υπόσχονται. Γενικά μην ορμήσεις με τη μία, θέλει παζάρι και ψάξιμο.
 
OP
OP
A

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω  φιλαρακι  να  σαι  καλα
 
OP
OP
A

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
κατεβαινω  τελος  του  μηνα  καμια  αλλη  πληροφορια  με  το  AED  τι  εννοεις! 
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
1 ? = AED (Dirhams) 4.7-4.8
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Πρόκειται να φύγω για Ντουμπάι.Ίσως και για μόνιμα.
Ξέρει κανείς συναγωνστής τι παίζει εκεί?
Μιλάω για γκόμενες, τουτάνες κοκ  ;)
Αν κάποιος έχει και εμπειρίες για μπίζνες ή επενδυτικές ευκαιρίες, κι αυτές δεκτές.(με πμ ή όχι,δεν έχω πρόβλημα) 
:helpplea:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε pathfinder ξέρεις άλλες λεπτομέρειες?Γιατί βλεπω ότι αφού γνωρίζεις την ισοτιμία νομισμάτων...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Πρόκειται να φύγω για Ντουμπάι.Ίσως και για μόνιμα.
Ξέρει κανείς συναγωνστής τι παίζει εκεί?
Μιλάω για γκόμενες, τουτάνες κοκ  ;)
Αν κάποιος έχει και εμπειρίες για μπίζνες ή επενδυτικές ευκαιρίες, κι αυτές δεκτές.(με πμ ή όχι,δεν έχω πρόβλημα) 
:helpplea:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Στο Ντουμπάϊ από πουτάνες χαμός, σε όλα τα μπαρ-κλαμπ-ξενοδοχεία. Ποιότητα κμαινόμενη. Ξέμπαρκες παίζουν, ειδικά αεροσυνοδοί της Emirates, αλλά πρέπει να έχεις υπόψιν ότι το 70% του πληθυσμού είναι άντρες. Δουλειές υπάρχουν, ειδικά στις κατασκευές, αλλά δεν αντέχουν όλοι τις συνθηκες.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Εκει παιζει και η NANTIA4u συμφωνα με τα λεγομενα της. :o
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μου έχουν πει αρκετοί που πήγαν dumbai, πως οι ξένοι που δουλεύουν εκεί δεν έχουν δικαίωμα να πηγαίνουν σε όλα τα club, γενικά σε χώρους που πηγαίνει κάποιος ντόπιος!
καμιά σχέση αν πας σαν τουρίστας δηλαδή!
δεν ξέρω πως γίνεται και αν ισχύει! έχει κανείς ιδέα?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
μου έχουν πει αρκετοί που πήγαν dumbai, πως οι ξένοι που δουλεύουν εκεί δεν έχουν δικαίωμα να πηγαίνουν σε όλα τα club, γενικά σε χώρους που πηγαίνει κάποιος ντόπιος!
καμιά σχέση αν πας σαν τουρίστας δηλαδή!
δεν ξέρω πως γίνεται και αν ισχύει! έχει κανείς ιδέα?

Αν εννοείς τους Ινδούς, ναι, σε μερικά μέρη ισχύει. Για τους λευκούς όχι! Είναι βασιλιάδες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom