Νέα

Κοπεγχάγη πληροφορίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα axer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Θα παω για λιγες μέρες Κοπεγχάγη και θα εκτιμούσα αν μπορεί κανείς να μου δώσει πληροφόρηση απο πρώτο χέρι.
Γνωρίζω ότι είναι μια πολύ ακριβή πολη - κι αυτο σημαίνει ότι πρεπει να μειώσω τα περιθώρια λαθών, ώστε τα χρηματα που θα πληρώσω να πιάσουν τόπο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
πηγαινε στο Αμβουργο στο Sainkt Paoli ειναι πολυ κοντα.εκει σιγουρα θα  :knockinb:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ειχα παει πριν 4-5 χρονια, ο ξεναγος μου εκει μου ειχε δειξει ενα δρομο που κανουν πιατσα κοπελες που δεν ειναι του επαγγελματος. Συγκεκριμενα μου ειπε οτι εδω κανουν πιατσα κοπελες που χρειαζονται χρηματα ειτε για να παρουν καποιο δωρο στον αγαπημενο τους ειτε για καποιο αλλο λογο και βγαινουν ετσι για μια φορα στο δρομο.... δεν θυμαμαι πως λεγοταν ο δρομος αλλα αν ψαχτεις ολο και κατι θα βρεις. εγω ειχα παρει ενα κολ γκερλ θυμαμαι οτι ηταν αρκετα ακριβα και δεν νομιζω να ξαναεπερνα.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Kαλημερα σε ολους απο την παγωμενη ΚΟΠΕΝΧΑΓΗ,διαδηλωσαμε και φωναξαμε,ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ δεν ξερω αν οι φωνες μας ακουστουν δεν ξερω αν θα μας υπολογιζουν να μας φιμωσουν παντως προσπαθησαν ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ σταση της ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ,απεναντι στους ΔΙΑΔΗΛΩΤΕΣ,δεν ειπαμε ουτε ζητησαμε τιποτε παραλογο να ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΑΝΙΑ ΓΑΙΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΝΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΩΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Kαλημερα συναγωνηστες ειπα να ενημερωσω σημερα ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ πιο ηπια οι χτεσινη μερα υπηρχαν συμβολικα θεματα και η αστυνομια ηταν χαλαρη αλλα και ο κοσμος που εχει ερθει να διαδηλωσει απο οτι βλεπω το πιο μεγαλο ποσοστο του πραγματικα εχει ερθει να πει οτι χρειαζεται αλλαγη πολιτικης για να σωθει η ΓΑΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,Ο ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΟΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ μοναδικη στο συμπαν ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Kαλημερα σε ολους τους συναγωνηστες,ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ χτες στους δρομους της Κοπενχαγης με την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ να μας κοπαναει ΑΛΥΠΗΤΑ κατευθειαν στο πρωσωπο και μετα πεταμενους σαν τα σκουπιδια,σας ομολογω οτι φοβηθηκα αρκετα εχτες,καποιοι διαδηλωτες καταφεραν και μπηκαν μεσα στο χωρο του συνεδριου και φωναξανε,και ο ΜΟΝΟΣ που ειπε τα πραγματα με το ονομα τους απο ολους αυτους που συνεδριαζουν ητανε ο ΟΥΓΚΟ ΤΣΑΒΕΣ κατα εμε ειναι καλυτερη δηλωση που εχω ακουσει ποτε οσο αφορα το κλιμα
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Θα παω για λιγες μέρες Κοπεγχάγη και θα εκτιμούσα αν μπορεί κανείς να μου δώσει πληροφόρηση απο πρώτο χέρι.
Γνωρίζω ότι είναι μια πολύ ακριβή πολη - κι αυτο σημαίνει ότι πρεπει να μειώσω τα περιθώρια λαθών, ώστε τα χρηματα που θα πληρώσω να πιάσουν τόπο!
Ρώτα τον ΓΑΠ (Παπανδρεου) που πήγε πρόσφατα (ή είναι ακόμα εκεί?). Αν και πιστεύω ότι θα γράψει από μόνος του κριτικές :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ρώτα τον ΓΑΠ (Παπανδρεου) που πήγε πρόσφατα (ή είναι ακόμα εκεί?). Αν και πιστεύω ότι θα γράψει από μόνος του κριτικές :2funny:

μπα... καμμιά κριτική για την Μπιρμπίλη (μπλιάχ) το πολύ πολύ να γράψει αυτός....
 

betonsex

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
φιλοι παω δανια κ ειδικα κοπενχαγη οντενσε για δεκα μερες
εχει καποιος πληροφοριες για το που παιζει καμακι?
απο καφε malls μεχρι παρκα?
με ενδιαφερει μονο το καμακι,οχι πληρωτεο :dancing:
μεταξυ μας εχω παει παλιοτερα φιλανδια,με καλο διδυμο καμακερο περασαμε σουπερ με τις καβλιαρες εκει :knockinb:,αλλα ο φιλος μου ηξερε τα στεκια,αφου παει συνεχεια 5 χρονια :rockon:
ψαχνω λοιπον αναλογο ατομο με πληροφορηση για στεκια στην κοπενχαγη ειδικα η σαιτ γνωριμιων με δανεζες ;)
THANKS
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
φιλοι παω δανια κ ειδικα κοπενχαγη οντενσε για δεκα μερες
εχει καποιος πληροφοριες για το που παιζει καμακι?
απο καφε malls μεχρι παρκα?
με ενδιαφερει μονο το καμακι,οχι πληρωτεο :dancing:
μεταξυ μας εχω παει παλιοτερα φιλανδια,με καλο διδυμο καμακερο περασαμε σουπερ με τις καβλιαρες εκει :knockinb:,αλλα ο φιλος μου ηξερε τα στεκια,αφου παει συνεχεια 5 χρονια :rockon:
ψαχνω λοιπον αναλογο ατομο με πληροφορηση για στεκια στην κοπενχαγη ειδικα η σαιτ γνωριμιων με δανεζες ;)
THANKS
για καμάκι μόνο παρασκευή σάββατο
για dating site χλωμό
κάνε μια βόλτα σάββατο μεσημέρι και πέσε την στη ψύχρα
 

betonsex

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε μεγαλε,αλλα που?
ξερεις κατι?εχεις παει προσφατα?
που παιζει το παιχνιδι?
ονοματα απο περιοχες συνοικιες κ κλαμπ η δρομους ψαχνω
οπως πχ για μοναχο θα ελεγα λεοπολμτ στρασε,κυταρο,ρομα καφε,οστμπανοφ,πιαιντς κλαμπ,κατσ κλπ
κατι τετιες πληροφοριες ζηταω οποιος εχει
ευχαριστω
 

betonsex

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
πηγαινε στο Αμβουργο στο Sainkt Paoli ειναι πολυ κοντα.εκει σιγουρα θα  :knockinb:
οτι πιο μαλ...α σε ολη την γερμανια απο πουτανοκατασταση...
πανακριβο τουριστικο προτζεκτ,κοροιδια σκετη......
μια φοορα πηγα δεν ξαναπαταω...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Ετοιμαζομαι για αναχωρηση αυριο ξημερωματα
θα ενημερωσω για το τι παιζει Κοπενχαγη απο πουτανοκατασταση.
Τα λεμε...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ετοιμαζομαι για αναχωρηση αυριο ξημερωματα
θα ενημερωσω για το τι παιζει Κοπενχαγη απο πουτανοκατασταση.
Τα λεμε...
τι νεα ρε μεγαλε?δωσε ενημερωση,λενε οι δανεζες?εχει καμακι η μονο ασιατισσες τριτοκοσμικες πουτανες μπορεις να γαμησεις?
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
η ζωη ειναι μονο το παρασκευοσαββατο εκει.
τα φυτα μεταμορφωνονται σε μεθυσμενες καραπουταναρες.
ανετες φιλικες και προθυμες αν τους κανεις κλικ
αθωες ψυχουλες που χρειαζονται ευγενικη μεταχειρηση.
εκει δεν πρεπει να ψαχνεις πουτανες. εκτος αν βρεθεις καθημερινη
αυτα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
η ζωη ειναι μονο το παρασκευοσαββατο εκει.
τα φυτα μεταμορφωνονται σε μεθυσμενες καραπουταναρες.
ανετες φιλικες και προθυμες αν τους κανεις κλικ
αθωες ψυχουλες που χρειαζονται ευγενικη μεταχειρηση.
εκει δεν πρεπει να ψαχνεις πουτανες. εκτος αν βρεθεις καθημερινη
αυτα
οποτε οτι σου κατσει το παρασκευοσαββατο.η κανεις κλικ σε καποια δανεζα και πατε στο ξενοδοχειο σου η λες οκ ωραια ηταν παμε για αλλου τωρα... :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom