Νέα

Thai lady in Holland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sam(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sam(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους 8αμωνες.
ειμαι 3 χρονια στην Ολλανδια ,στο Αμστερνταμ.Πριν απο 4 μηνες ειχα ενα απροοπτο στο αεροδρομιο του Αμστερνταμ και αναγκαστηκα να παω στο χελπδεσκ της Ερ Φρανς.Εκει με ε3υπηρετησε μια ομορφη ταολανδεζα συνοδος εδαφους.Μου ελυσε το προβλημα που ειχα.Μετα απο 2 μηνες ελαβα μηνυμα στο ολλανδικο κινητο μου απο την κοπελα αυτη,παρα3ενευτηκα που βρηκε το κινητο μου ( τελικα ηταν καταχωρημενο στην καρτα της Ερ Φρανς ) αλλα τελικα απαντησα στο μηνυμα της.Συναντη8ηκα μαζι της  για φαγητο καπου στο κεντρο του Αμστερνταμ και περασαμε καλα.Οχι σε3 βεβαια αλλα αυτο που με παρα3ενευει ειναι η επιμονη της για ε3οδο 2-3 φορες το μηνα .......( αν και 3ερει το ημαιλ μου δεν εχει στειλει καποιο ημαιλουτε προσπα8ησε να με βρει στο καυτο μεσσεντσερ )
Τι να κανω με την κοπελα αυτη ;
Δεν ειμαι φανατικος των Ασιατων και εχω σχεση στην Ολλανδια και δεν 8ελω να την χαλασω........
καποια συμβουλη απο τους Ταιλανδοπληκτους :)
Σαμ
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε αυτα ειναι τα λεγομενα τυχερα και απορω που δεν το εκμεταλλευεσαι  :o
 
OP
OP
S

sam(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε αυτα ειναι τα λεγομενα τυχερα και απορω που δεν το εκμεταλλευεσαι   :o

καλησπερα
μενουμε στην ιδια πολη,δεν 3ερω αν 8α κανει τιποτα αν με δει με την Ολλανδεζα
δεν ρισκαρω να χασω μια σοβαρη σχεση για ενα προσκαιρο πηδημα
ισως να ειναι βαλτη απο την Ολλανδεζα ....
στειλε προσωπικο αν εχεις κατι καλυτερο
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους τους 8αμωνες.
ειμαι 3 χρονια στην Ολλανδια ,στο Αμστερνταμ.Πριν απο 4 μηνες ειχα ενα απροοπτο στο αεροδρομιο του Αμστερνταμ και αναγκαστηκα να παω στο χελπδεσκ της Ερ Φρανς.Εκει με ε3υπηρετησε μια ομορφη ταολανδεζα συνοδος εδαφους.Μου ελυσε το προβλημα που ειχα.Μετα απο 2 μηνες ελαβα μηνυμα στο ολλανδικο κινητο μου απο την κοπελα αυτη,παρα3ενευτηκα που
Δεν ειμαι φανατικος των Ασιατων και εχω σχεση στην Ολλανδια και δεν 8ελω να την χαλασω........
καποια συμβουλη απο τους Ταιλανδοπληκτους :)
Σαμ
ριξτης ενα για την Ελλαδα ρε γαμωτο !!!
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
καλησπερα
μενουμε στην ιδια πολη,δεν 3ερω αν 8α κανει τιποτα αν με δει με την Ολλανδεζα
δεν ρισκαρω να χασω μια σοβαρη σχεση για ενα προσκαιρο πηδημα
ισως να ειναι βαλτη απο την Ολλανδεζα ....
στειλε προσωπικο αν εχεις κατι καλυτερο


επεσες απ την ακροπολη και βρηκες πορτοφολι!εισαι τυχερος λεμε
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
τυχερος εισαι που μενεις ολλανδια πρωτα απο ολα.....αλλωστε απο ασιατισες εκει γεματο.... και να μη πηδηξεις αυτη ....εχει χιλιαδες που περιμενουν :)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
καλησπερα σε ολους τους 8αμωνες.
ειμαι 3 χρονια στην Ολλανδια ,στο Αμστερνταμ.Πριν απο 4 μηνες ειχα ενα απροοπτο στο αεροδρομιο του Αμστερνταμ και αναγκαστηκα να παω στο χελπδεσκ της Ερ Φρανς.Εκει με ε3υπηρετησε μια ομορφη ταολανδεζα συνοδος εδαφους.Μου ελυσε το προβλημα που ειχα.Μετα απο 2 μηνες ελαβα μηνυμα στο ολλανδικο κινητο μου απο την κοπελα αυτη,παρα3ενευτηκα που βρηκε το κινητο μου ( τελικα ηταν καταχωρημενο στην καρτα της Ερ Φρανς ) αλλα τελικα απαντησα στο μηνυμα της.Συναντη8ηκα μαζι της  για φαγητο καπου στο κεντρο του Αμστερνταμ και περασαμε καλα.Οχι σε3 βεβαια αλλα αυτο που με παρα3ενευει ειναι η επιμονη της για ε3οδο 2-3 φορες το μηνα .......( αν και 3ερει το ημαιλ μου δεν εχει στειλει καποιο ημαιλουτε προσπα8ησε να με βρει στο καυτο μεσσεντσερ )
Τι να κανω με την κοπελα αυτη ;
Δεν ειμαι φανατικος των Ασιατων και εχω σχεση στην Ολλανδια και δεν 8ελω να την χαλασω........
καποια συμβουλη απο τους Ταιλανδοπληκτους :)
Σαμ

Μήπως θέλει συνοδό και πληρωμένα γεύματα; Συνηθισμένο με τις Ασιάτισσες...
 

hightop

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0
Καθε γυναικα εχει διαφορετικα χαρακτηρα αρα δεν μπορουμε να πουμε οι ελληνιδες ειναι ετσι και οι ταυλανδες αλλιως, παντα μιλαμε απο προσωπικη εμπειρια, η δικια μου αφου εκλεισα τα δευτερα -αντα λεει οι οι ταυλανδεζες ειναι οι καλυτερες στον κοσμο, και στο sex και για οικογενεια, ειδικα αν τις συγκρινουμε με τις ελληνιδες, οι οποιες καταφεραν τα τελευταια χρονια να κανουν τον ελληνικο ανδρικο πλυθησμο κομπλεξικο και θυληπρεπη...τον Μαρτιο αρραβωνιαζομαι στην Thailand το tee rak μου, το οποιο το τελευταιο πραγμα που με ρωτησε οταν γνωριστηκαμε ηταν τι δουλεια κανω, το αντιστροφο γινεται με τις κομπλεξικες λευκες , ελληνιδες κλπ.
αυτα...
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Sam άμα δε γουστάρεις εσύ στείλε μας το κινητό της και κάθε φορά που θα έρχεται κάποιος από το forum Ολλανδία θα της ρίχνουμε και εναν πούτσο για να μην ξεχνάει τους Ελληνες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom