Νέα

Ερωτήματα που ζητούν απαντήσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα reymatoforos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

reymatoforos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ συνάδελφοι. Πρώτον, να ενημερώσω ότι πριν από κανά μήνα που είχα πάει στο κόκκινο σπιτάκι στο λιμάνι
(με την ταμπέλα "Ελένη") έμεινα αρκετά ευχαριστημένος.
Πήρα μια Μαρία, μελαχρινή, γύρω στα 35-40 η οποία είχα καλό σωματάκι και βυζιά και είχε διάθεση και
επαγγελματισμό για καλή πίπα, αρκετές στάσεις(μάλιστα έκανε και μια που ήθελα, όχι τίποτα τρομερό απλά
έδειξε αρκετά πρόθυμη και ορεξάτη γενικώς). Γενικά, έμεινα αρκετά ευχαριστημένος και την προτείνω.
Τώρα, θέλω να ρωτήσω τα εξής πράγματα:

a) Το δεύτερο μαγαζί που λέτε ότι είναι δίπλα στα "αστέρια" είναι από τη μεριά της Όθωνος Αμαλίας είναι από την
μεριά της Τριών ναυάρχων?Γιατί προσπαθώ να το εντοπίσω και δεν έχω μπορέσει. Δίπλα στ'αστέρια από τη μεριά της Όθωνος Αμαλίας πρέπει να έχει ένα πάρκινγκ μόνο...Δεν ξέρω...αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει...
β) Επειδή έχω πάθει εμμονή θέλω να μου πείτε αν σε κάποιο μπουρδέλο στην Πάτρα επιτρέπεται το πρωκτικό, σε ποιά κοπέλα, με πόσα λεφτά παραπάνω και γενικά όλα τα περί πρωκτικού που γνωρίζουν οι εμπειρότεροι φίλοι.
Ευχαριστώ.
 

tasos06

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
φιλε μου νομιζω οτι το αλλο που ψαχνεις ειναι πανω σε οροφο ακριβως πανω απο κωλομπαρο .......αλλα πιστευω οτι αυτα στο λιμανι δεν ειναι η καλυτερη επιλογη λογο οτι μπαινουν πακιστανοι αυγανοι τσιγγανοι καλυτερα να τραβιεσαι στην γλαυκου οπου ειναι τυπου στουντιο και εκει δινουν σχεδον ολες λοκο(κουλουρι) ειναι λιγο πιο ακριβα αλλα πολυ ποιο καθαρα...........
 

Επισκέπτης
Ερωτήματα που ζητούν απαντήσεις.........


Συγκεκριμένες ;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες στην γλαυκου ποσα ειναι τα σπιτια πλεον? εγω θυμαμαι πριν κανα χρονο 1 μονο...
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Στην Γλαύκου υπάρχουν δύο διευθύνσεις, 118 και 120. Το 118 που έχω πάει εγώ, λέγεται prosexeto. Έχει και σάιτ, ψάξτε το στο Google.
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
Ποσα μαγαζια studio  παιζουν στην Πατρα?Αν ξερει καποιος ας μας πει.Εμαθα για στθδιο διπλα στην loux isxyei?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom