Νέα

Νικηφόρου Ουρανού 26

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kristi(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kristi(1)

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/nikhforou-ouranou-26/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Στέλλα!! Ελληνίδα, ετών 25, καθαρή , όμορφη και ζωηρή!!Στο καινούριο σπιτάκι πίσω απο το PORTO CENTER, Νικηφόρου Ουρανού 26. Διαθέτει τζακούζι!!!!!!!!! Τιμή 40, και δουλεύει και EXTRA προγράμματα!! Ωράριο 10.00 το πρωί με 06.00!!
 

hamster

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
πως ειναι εμφανησιακα?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Μπουρδελο 40 ευρω?
Ρε συμπρωτευουσιανοι σας κλεβουνεεε...
 
OP
OP
K

Kristi(1)

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Στέλλλα είναι αδύνατη,με όμορφο πρόσωποκαι με φιδίσιο κορμάκι...
Με κανονικό στήθος και με μικρό,πεταχτό κι σφηχτό κωλαράκι!!!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
το βράδυ σήμερα 'ήταν μια μικρη μικρόσωμη ξανθιά ελληνίδα  με στητό στήθος και ωραίο κωλαράκι αρχική τιμή 40 ευρώ και προγράμματα με 50 60 70 και 100 ευρω


υ.γ το διαφημίζουν σε όλα τα σπιτάκια του βαρδαρίου
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
κριστι μηπως εισαι καμια τσατσα? μονο το τσιμπουκακι πισοκωλιτο ελευθερα πιασιματα 40€ δεν μας ειπες.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, ξέρει κανείς σήμερα ποιά κοπέλα δουλεύει?
 
OP
OP
K

Kristi(1)

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω να σας απαντήσω.. το μονο που ξέρω είναι ότι είναι ανοιχτό!!
 

g45cm

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη αλλα μαπα μαπα μαπαρα το καρπουζι. γιατι μας δουλευεται ρε ? το ιδιο μαπα και στο αλουμινατο στο βαρδαρι. αλλα ονοματα μου ειπαν και αλλα πηγα και βλεπω. αλλα στο νικ ουραν ειναι μαι μετρια κατασταση.
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Δεν είμαι και ο μετρ του είδους, αλλά από τη σημερινή μου επίσκεψη δεν αποκόμισα και ιδιαίτερα θετική άποψη. Η κοπέλα ήταν η Στέλλα. Το πρόγραμμα αυτό των 40 ευρώ (απλό). Δεν περίμενα βέβαια να γίνουν θαύματα με αυτά τα λεφτά όμως: κάτω του μετρίου, μηδέν συμμετοχή (κάτι ψεύτικα χάδια) και βέβαια δεν άφηνε να κάνεις και πολλά πολλά.... Αφήστε που στο πρόσωπό της φαινόταν ότι κάνει τη χειρότερη αγγαρεία (δεν είμαι ούτε μπουχέσας, ούτε χοντρός, ούτε βρωμιάρης, ούτε Κουασιμόδος). Τι να πω. Πεταμένα λεφτά...   
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μαγκες η στελλιτσα ειναι ελληνιδα κ εχει μεγαλωσει στη γερμανια,δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα τοσα καλα λογια.απ οσο μου ειπε ημουν απο τους πρωτους που πηρε στην πολη μας σε αυτο το σπιτι οποτε περιμενα κατι το καλο.να σημειωσω οτι πηγα πριν καιρο.στο τσιμπουκι εβαζε τα χερια γυρω απο τον πουτσο να μην ερθει σε επαφη με δερμα,στα 4 καθοταν λες κ θα χεσει κ οταν πηγα απο πανω ξενερωνα με την μαπα της κ με τις κ καλα φωνες τις.αυτα.........τα δωματια ηταν οκ μιας κ ειναι καινουριο το ρδελο αλλα τιποτα παραπανω
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Νικ ουρανου χθες βραδυ καινουργιο το μπουρδελο ενταξει αλλα κατα τα αλλα δυστυχος μπουρδελο-μαπα περνω το προγραμα με τζακουζι μπενουμε μεσα την χαιδευω την τριβω αυτη λες και δεν υπηρχε ΤΙΠΟΤΑ μετα στο κρεβατι αλλα ΧΑΛΙΑ πιπα και στα 4 και στο τελος μου λεει γιατι  δεν ζυτησα σεξ μεσα στο τζακουζι ΑΔΙΟΡΘΩΤΟΙ  ΜΑΛΑΚΕΣ ειμαστε που παμε εκει ρωσιδα ηταν ξεχασα να αναφερο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε γιωργο αν σου ειπε ρωσιδα ειπε μαλακια,περασα γιατι οπως ειπα σε αλλο thread εκανα βολτα χθες κ την ειδα.ηταν η ιδια που ειχα παρει,η στελλα.στο μπουρδελο αυτο δουλευει μια μαυρη κ η στελλα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
φιλε γιωργο αν σου ειπε ρωσιδα ειπε μαλακια,περασα γιατι οπως ειπα σε αλλο thread εκανα βολτα χθες κ την ειδα.ηταν η ιδια που ειχα παρει,η στελλα.στο μπουρδελο αυτο δουλευει μια μαυρη κ η στελλα
Βγαζεις ακρη με τις πουτανες,εγω παντος τοσα χρονια δεν εβγαλα
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Νικηφόρου Ουρανού χαχαχαχα.Ρε εκει επαιζε ο πατερας μου ξυλίκι.Εκει και στη Δαφνομίλη.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
σ αυτο εχεις ενα δικιο αδερφε.δεν την παλευουν george
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Νικηφόρου Ουρανού χαχαχαχα.Ρε εκει επαιζε ο πατερας μου ξυλίκι.Εκει και στη Δαφνομίλη.

Δεν ειναι Αθηνα συντροφε.
 

tommo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες πήγα εχθές και ήταν μία ελληνίδα ονόματι Ειρήνη , ξανθιά , λεπτή και special... Πάντως έπαθα πλάκα με την οργάνωση της περιοχής μια και δεν είμαι από Θεσσαλονίκη ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. Ελπίζω μόνο τα γκομενάκια να τα βλέπει κάπου κάπου κανένας γιατρός.
 

tommo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το τηλέφωνο δεν ισχύει ... Έχει τηλέφωνο ? Το ξέρει κανείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom