Νέα

Ξένες που κάνουν καλό sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctor pank
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι γεια σας και καλή (γαμηστερή) χρονιά για όλους!
Είμαι νέο μέλος και πολύ εντυπωσιασμένος από το site, τα θέματά του και τα report, πολλά από τα οποία θα τα ζήλευαν πολλοί δημοσιογράφοι.
Θα ήθελα να μάθω τις εμπειρίες σας από ξένες (όχι πουτάνες) που κάνουν καλό sex.
Πρόσφατα είχα μια εκπληκτική εμπειρία από Ισπανίδα και μάλιστα βόρεια και νομίζω ότι τα είδα όλα!
Καταπληκτικό πάθος, καταπληκτικό sex!
Επίσης, τα τελευταία 2 χρόνια το κάνω επίσης με μία Αλβανίδα γειτόνισσα παντρεμένη, η οποία μπορώ να πώ ότι αν και είναι ωραία κοπέλα, από τη μια έχει έχει κάβλες κλπ αλλά από την άλλη φοβάται συνεχώς και για να πηδηχτούμε (δηλ. να ρίξουμε καμιά ξεπέτα) μου σπάει τα νεύρα και αφού πάντα μου τσιμπήσει κανα 20Ευρω!
Πάσα εμπειρία δεκτή και καλή΄συνέχεια στο forum για όλο το 2007.
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Με τι δικαιολογία δηλαδή σου τσιμπάει τα 20 ευρώ;
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ε! βασικά τα βγάζει δύσκολα πέρα, την λυπάμαι κι εγώ και πολλές φορές τη βοηθάω χωρίς να μου ζητήσει, αλλά πάντοτε τα παίρνει τα χρήματα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αγαπητοί φίλοι γεια σας και καλή (γαμηστερή) χρονιά για όλους!
Είμαι νέο μέλος και πολύ εντυπωσιασμένος από το site, τα θέματά του και τα report, πολλά από τα οποία θα τα ζήλευαν πολλοί δημοσιογράφοι.
Θα ήθελα να μάθω τις εμπειρίες σας από ξένες (όχι πουτάνες) που κάνουν καλό sex.
Πρόσφατα είχα μια εκπληκτική εμπειρία από Ισπανίδα και μάλιστα βόρεια και νομίζω ότι τα είδα όλα!
Καταπληκτικό πάθος, καταπληκτικό sex!
Επίσης, τα τελευταία 2 χρόνια το κάνω επίσης με μία Αλβανίδα γειτόνισσα παντρεμένη, η οποία μπορώ να πώ ότι αν και είναι ωραία κοπέλα, από τη μια έχει έχει κάβλες κλπ αλλά από την άλλη φοβάται συνεχώς και για να πηδηχτούμε (δηλ. να ρίξουμε καμιά ξεπέτα) μου σπάει τα νεύρα και αφού πάντα μου τσιμπήσει κανα 20Ευρω!
Πάσα εμπειρία δεκτή και καλή΄συνέχεια στο forum για όλο το 2007.
Και ειναι και παντρεμενη η αλβανιδα...!!!Φιλε μηπως σου περασε καθολου απο το μυαλο οτι η αλβανιδα ειναι τελικα μεγαλη πουτανα???
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Μα φυσικά και είναι, μα
"Ουδέν κακόν αμιγές καλού!"
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
παρτουζιτσες κανει...? ;)
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Πως ειναι η αλβανιδα απο εμφανιση;
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
33 χρονών, 1.65 περίπου, μελαχρινή, λεπτό σώμα με ωραίο στήθος και οφέιλω να πω ωραία μάτια!
Βασικά μου καθαρίζει το σπίτι και έτσι άρχισε το όλο σκηνικό
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
33 χρονών, 1.65 περίπου, μελαχρινή, λεπτό σώμα με ωραίο στήθος και οφέιλω να πω ωραία μάτια!
Βασικά μου καθαρίζει το σπίτι και έτσι άρχισε το όλο σκηνικό
Πες το ρε φιλε και το παρεξηγησαμε το κοριτσι!Γι'αυτο'σου περνε το 20αρικακι :)
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
20 ευρω για καθαρισμα και γαμησι μαζι;  :)
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
29
Like
7.313
Πόντοι
7.613
κώλο δίνει στην τιμή?
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Καθάριότητα σπιτιού 30 ? κάθε εβδομάδα, sex μέχρι σήμερα περί τις 15 φορές, χαρτζιλίκι της έχω δώσει καμια 20φορές από 20 ?
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως έχω δύο σε ένα και όλα νοικοκυρεμένα! :rolleyes:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
ʼ ρε doctor pank, πού ήσουνα τόσο καιρό ??

Τόσους μήνες ψάχναμε γυναίκα να μας καθαρίζει το σπίτι και βρήκαμε μία μόλις την προηγούμενη εβδομάδα...
 
OP
OP
D

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλά δεν λέτε ποιές ξένες κάνουν καλό (μα πολύ καλό, super) sex
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
εγω doc την εχω σουταρει απο σημερα αν η δικη σου ειναι ευκαιρη να καθαρισει και κανα σπιτι ακομα... :dancing:
 

Επισκέπτης
Ααα, και ξεχασα να σου πω...Αν σε ενδιαφερουν τα πολυ ανωμαλα γαμησια, τοτε ασχολησου με Μουσουλμανες Μαροκινες....Αλλα μιλαμε για πολυ ανωμαλα γαμησια...για παρτουζες με πλαστικους πουτσους, με κατουρηματα και οτι αλλο κατεβασει ο νους σου...!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
κοιτα...το καλυτερο σεξ που εχω κανει εγω μεχρι τωρα το ειχα κανει με μια βουλγαρα και μια αγγλοπουερτορικανη(καλα ακουσες) το 2001 στη θασο!!! η βουλγαρα ηταν μηχανη του σεξ, με ειχε ξεζουμισει, :sperm: ηταν σκετη σεξομηχανη! η αγγλιδα ηταν μεγαλη καψουρα :smitten: αφου εμεινα στη θασο για 5 μερες ενω ειχα παει για δουλεια για μια μονο μερα απιστευτο μωρο :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom